Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (404. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aile spor paketinde sinema kanallarınin olmaması lazım hocam özelden satıcının linkini atabilir misiniz bende arayıştayım modül bakıyorum da.
  • metehan447 M kullanıcısına yanıt
    n11 de var, 150 tl, genelde ilk ay tüm kanallar açık oluyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Hocam onları biliyorum arkadaş aile spor paketinde tüm kanallar açık demiş böyle birşey varsa bende alayım yoksa film dizi paketi alacağım bu aralar takipteyim
  • Tüm kanallar için gayet uygun alabilirsiniz.

• Diretirseniz 19 20 lira da olabilir ama hiç uzatmadan uygun bir fiyat bu da. İptal talebi verirsiniz yayın kapanır yahut kapanmadan sizi 1 hafta rahatsız ederler o zaman daha uygun teklif gelebilir. Vaktiniz varsa deneyin

• metehan447 M kullanıcısına yanıt
    Zaten sinema kanalları 3-5 gün sonra silindi
  • Mega Paket Taahhütüm biterken arandım.

28 lira + 1 Yıl Belgeselsever + Eğlencesever paketi hediye edildi.

Hediye paket 3 ay sonra kapandı.

Hediyenin 1 yıl olduğunu ispat etmek için arama kaydının günü ve saatine kadar bildirdim sorduklarında.
    2. kez şikayet kaydı oluşturmama rağmen herhangi bir sonuç alamadım.

Bu arada konuştuğum kızın ses tonu at hırsızı gibi geldiği için online işlemlerde verilen hediyeyi özellikle kontrol etme gereği duydum.
    “3 ay” yazıyordu arayıp sordum orada 3 ay yazar ama 1 yıl dendiyse 1 yıldır yanıtını aldım.

D-smart taahhüt olayına asla güvenmeyin çünkü alenen Yalan söyleyerek müşteriyi kandıran bir ekip çalıştırıyorlar.

Taahhüt sonunda kesinlikle kapattıracağım.
  • xiskorpitx kullanıcısına yanıt

D Smartın müşteri hizmetleri gerçekten çok kötü. Çok kötü cevaplar veren temsilciler var. taahhüt olayı ise son zamanlarda herkesten duyduğum şikayetler. Ben üyeliği iptal edip go almıştım bir yıllık ancak onu da yenilemem artık. İçerik olarak tv plus, tivibu ve d smart pek fark kalmadı artık.

• D-Smart bayileri bile şikayetçi. Demirören aldıktan sonra çalıştığı müşteri destek şirketini değişmiş. Temsilci üslupları çok değişti. 2008 den beri üye olduğum platformu iptal etmek durumunda kaldım.
  • HD plus cihaz + mega pakete 28 tl ödüyordum tahahütüm bitti iptal talebi yaptım ertesi gün aramaya başladılar 3 kez görüştük fakat mega paket için 33 tl altına inmediler.

Film dizi falan izlemediğimden en son 22 tl'ye hoşgeldin paketi + 1 yıl mega paket teklifini kabul ettim. Hd plus cihazda mega paketi kesinlikle 20-21 liralara vermiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

HD plus cihaz + mega pakete 28 tl ödüyordum tahahütüm bitti iptal talebi yaptım ertesi gün aramaya başladılar 3 kez görüştük fakat mega paket için 33 tl altına inmediler.

Film dizi falan izlemediğimden en son 22 tl'ye hoşgeldin paketi + 1 yıl mega paket teklifini kabul ettim. Hd plus cihazda mega paketi kesinlikle 20-21 liralara vermiyorlar.

Modülde de o rakamı vermiyorlar. Modül için 2 yıllık mega paket teklifi ilk yıl ek paketler dahil en son rakam 27 TL.

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada 4 gündür hala hediye mega paketi aktif etmediler.

• 2013ten beri kullanıyordum. Sözleşmem bitti interneti kapattım
    Mega paket 30 TL'ye aldım 14 ay (12+2) belgesersever ve eğlence sever hediye 14 ay sonunda bizi arayın gerisinde hediye ederiz 24 ay hediye olur dedi. (Önce 30 artı belgesersever 8 toplam 38 dedi yok kapatıyorum deyince belgesersever ve eğlence sever hediye olsun dedi çok da ısrar etmeden kabul ettim. cam modül benimdi eski ama onu da yeni modül ile değiştireceğim.

• Benim hediye kanallag 1 ayı geçmesine rağmen hala eklenmedi. Pazartesi iptal talebi verip kurtulacağım.

• Benimde 10 gün olmasına rağmen hediye paketi vermediler.

Resmen müşterileri tahahüt yapmak için kandırıyorlar. Asla hediye paket yalanlarına inanmayın üst paketler için diretin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 21 Mart 2021; 13:42:46 >
  • Full paket anlaşmaya çalışın arkadaşlar. 6 ay sonra şunu açarız 1 sene sonra şunu kaparız muhabbetine girmeyin. Birinin dediği diğerini tutmuyor ses kayıtlarıyla falan uğraşır durursunuz.

• Benim de hediye kanalları hemen açmadılar. Çağrı merkezini birkaç kez aradım. Önce sistemde hediyeler görünmüyor dediler, bir daha tanimladilar. Yaklaşık 5. görüşmede bazı kanallar açıldı. İşler uzayınca BTK üzerinden şikayet talebi açtım ben de. Birkaç gün içinde kapalı kanal kalmadı. BTK sikayetine geri dönüş yaptıklarında hepsi açıktı aslında 😁 O görüşmede de 12 ay sonunda hediye kanalların tekrar aktive edileceğini teyit ettirip gün ve saati mail adresime not ettim 😁

• 100 Mbps İnternet + Mega paket için 115 TL teklifi aldım 2 yıllık taahhüt için.Size fiyat nasıl devam etmelimiyim? 1 Yıllık taahhüt olarak 120 TL teklif verdiler.Daha altına inmiyorlar.

• Mekolibs kullanıcısına yanıt
    İnternetten memnun musunuz. Bana çok geldi ama net kusursuz diyorsanız siz bilirsiniz. Tv paketini 20 liradan hesap ederek internet fiyatına göre kafanızdan düşünün bakalım

• Dsmart mega paketi 20 liradan kullanıyordum. Mart sonunda taahhüdüm bitti ve iptal etmek için aradım. Aynı fiyattan 1 yıl daha taahhüdümü uzatabileceklerini söylediler. Ancak gerçekten kapatmak istediğim için kabul etmedim. E-devlet üzerinden iptal başvurumu yaptım. Fiyat olarak daha aşağı düşmediler. Taahhüt yenilemek isteyen arkadaşlara fikir olabilir.

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.