Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (405. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.917
Cevap
102
Favori
511.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taahhüdüm 9 Nisan da bitiyor. Şuan hem 25mbit hem D-Smart sinema paketi 79 TL. Geçen hafta aradim 24mbit internet ile aile sinema paketi 95 dediler. Bugün aradim 101 dediler harbi mallar bu herifler. Geçen hafta 95 dediniz dedim, günlük bile değişiyor diyor. O zaman iptal ettirecem.zaten tv ye bakmıyorum dedim kapattim.
    Taahhüdüm bitmesine 5 gün var, e devletten iptal basvurusu yaparsam ceza yermiyim? Daha uygun teklif gelir mi?
    Yoksa iptal edip sadece Superonline fiber alacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Command.com kullanıcısına yanıt
    İptal talebi verin iptal biriminden arayıp makul teklif verirler. Size teklif verenler öncü birlikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 3 Nisan 2021; 18:37:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili Arkadaşlar, D-Smart kurulduğu günden beri abonesiyim. Bu yıl abone olmak istemediğim halde 24 ay sabit fiyatla hoşgeldin paketiyle beraber tüm kanallar açık olacak şekilde (üzerine basarak 3 kez müşteri hizmetlerine telefonda tekrar ettirdim) abone oldum. Üzerinden sadece 2 ay geçti ve ek paketlerin hepsi kapandı. Btk, şikayet var ve kendilerine maille şikayette bulundum. Daha olmadı tüketici hakem heyetine de şikayet edeceğim. Daha ne yapılabilir bilmiyorum ses kaydı incelenirse gerçek ortaya çıkar. Ama Dsmart'a yine yanıltmadı. Biz yandık siz yanmayın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Yaptım hemen basvuruyu. İnterneti 15dk icinde kestiler. Tv çalışmaya devam ediyor. Ne olacak şimdi bakalim. Arayan soran yok.

Yarın başlarlar aramaya. Günde 5 vakit darlıyorlar merak etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahap08

Sevgili Arkadaşlar, D-Smart kurulduğu günden beri abonesiyim. Bu yıl abone olmak istemediğim halde 24 ay sabit fiyatla hoşgeldin paketiyle beraber tüm kanallar açık olacak şekilde (üzerine basarak 3 kez müşteri hizmetlerine telefonda tekrar ettirdim) abone oldum. Üzerinden sadece 2 ay geçti ve ek paketlerin hepsi kapandı. Btk, şikayet var ve kendilerine maille şikayette bulundum. Daha olmadı tüketici hakem heyetine de şikayet edeceğim. Daha ne yapılabilir bilmiyorum ses kaydı incelenirse gerçek ortaya çıkar. Ama Dsmart'a yine yanıltmadı. Biz yandık siz yanmayın.

Aynı durum bende de mevcut. Tüm kanallar 24 ay açık olacak dediler.

Eski abone olduğum için modül mülkiyeti bana ait. İptal etsem de modül bende kalıyor.

Btk şikayetini ben de yapayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Dsmart mega paketi 20 liradan kullanıyordum. Mart sonunda taahhüdüm bitti ve iptal etmek için aradım. Aynı fiyattan 1 yıl daha taahhüdümü uzatabileceklerini söylediler. Ancak gerçekten kapatmak istediğim için kabul etmedim. E-devlet üzerinden iptal başvurumu yaptım. Fiyat olarak daha aşağı düşmediler. Taahhüt yenilemek isteyen arkadaşlara fikir olabilir.

Cuma günü yaptığım iptal başvurusu üzerine aradılar. 19 liradan bir yıl taahhütlü devam edebileceğim söylendi ama kabul etmedim. Bakalım daha düşük teklif gelecek mi.

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Cumartesi iptal başvurusu yapmıştım İlk kez bugün aradılar 50mbit int + hoşgeldin paket(1yil mega paket hediye) dedi. 116TL dedi. Bende cok pahalısiniz zaten tv izlemiyorum kapatın, baska bir firmadan int alacam dedim. Tamam dedi kapatti.
    İptal basvurusu yaptim simdi ne olacak nereye götürecem cihazları kimse birsey demedi. Yeni teklif gelir mi? Yuksekten uçuyorlar

1 hafta ikna süreleri var ararlar yine. En yakın bayiye bırakılıyor cihazlar

• 2 gündür arayan soran yok. Onay gelenden cihazları da iade edemiyormusum. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadim.

• Bugün aradılar anlaştım artık uğraşmak ta istemedim.

Şartlar:

50Mbit sınırsız Superonline fiber

Hoşgeldin paketi + 1 yıl Mega Paket hediye

24 ay

ilk ay fatura onlardan, ilk fatura sıfır çıkacak

Aylık 116 TL

Güvenmediğim için 3 kez tekrarlattım ve ses kaydı da aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Command.com

Bugün aradılar anlaştım artık uğraşmak ta istemedim.

Şartlar:

50Mbit sınırsız Superonline fiber

Hoşgeldin paketi + 1 yıl Mega Paket hediye

24 ay

ilk ay fatura onlardan, ilk fatura sıfır çıkacak

Aylık 116 TL

Güvenmediğim için 3 kez tekrarlattım ve ses kaydı da aldım.

Hediye paketi vermeyecekler.

1 ay oldu ben alamadım hala, 5 kez görüştük şikayet sitelerine yazıldı genel merkez ile görüşüldü fakat verilmedi.

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Valla ses kaydi aldim her yerde yayinlarim reklam ederim dolandirici diye

• Arkadaşlar ben daha önce 3 yıllık taahhüt yapmış ve taahhütün bitimine 4 ay kalmış bir kullanıcıyım. Hediye verilecek diye taahhüt ettikleri kanallar 27 ocak’tan beri kapalı. Önce beni yalancı çıkarırcasına 27 aydır öyle kullanmamışım gibi size böyle bir söz verilmemiş diye oyaladılar. Sonra taahhüt verildiği zamanın kaydı dinlenmiş(!) ve evet böyle bir söz verilmiş dediler. 1 Mart’ta 24 saat içinde kanallar açılacak dediler aradan 40 gün geçti hala açılan bir şey yok. Adama diyorum açılacak dediğiniz günün üzerinden ne kadar zaman geçti diye, bana kaydınız hala açık, bekleyeceksiniz diyor. Hala bekleyeceksiniz diyor ya. Böyle bir rezillik yok.

Ben şu an 19 liradan kullanıyorum ama süresi bitince bırakın 19 lirayı 1 liradan 10 yıllık taahhüt verseler yine kullanmam, yine kullanmam. Sorun karşısında bu şekilde cevap verecek bir kuruma 1 kuruş kazandırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Arkadaşlar ben daha önce 3 yıllık taahhüt yapmış ve taahhütün bitimine 4 ay kalmış bir kullanıcıyım. Hediye verilecek diye taahhüt ettikleri kanallar 27 ocak’tan beri kapalı. Önce beni yalancı çıkarırcasına 27 aydır öyle kullanmamışım gibi size böyle bir söz verilmemiş diye oyaladılar. Sonra taahhüt verildiği zamanın kaydı dinlenmiş(!) ve evet böyle bir söz verilmiş dediler. 1 Mart’ta 24 saat içinde kanallar açılacak dediler aradan 40 gün geçti hala açılan bir şey yok. Adama diyorum açılacak dediğiniz günün üzerinden ne kadar zaman geçti diye, bana kaydınız hala açık, bekleyeceksiniz diyor. Hala bekleyeceksiniz diyor ya. Böyle bir rezillik yok.

Ben şu an 19 liradan kullanıyorum ama süresi bitince bırakın 19 lirayı 1 liradan 10 yıllık taahhüt verseler yine kullanmam, yine kullanmam. Sorun karşısında bu şekilde cevap verecek bir kuruma 1 kuruş kazandırmam.

Benim taahhüttün bitmesine az kaldı robot araması yapıyorlar tüm kanallar açık 24 ay aynı fiyattan devam etmek ister misiniz diye. Sizin bu yorumdan sonra bende tereddüt etmeye başladım.

• Arkadaşlar direk tüm kanallar açık şekilde pazarlık yapın. Hediye kanal muhabbetine girmeyin. Mega paket tanımlasınlar. Öyle yapamıyoruz 6 ay şöyle 5 ay böyle gibi söylemleri ciddiye almayın. Sizle o an konuşan ne açıyorsa öyle kalıyor.

• BTK'ya şikayet ettim bakalım ne olacak.

• D-Smart kadar şikayet alan bir kuruma hala inanan varsa pes diyorum. Kaçın kurtulun. Ben kurtuldum.
    Mi box cihazım vardı TV plus aldım. Tüm kanallar açık 12.90 TL ye mis gibi. Artık şu tüpçü ye para kazadirmayın. Bein connect 1 ay ücretsiz deneme veriyor. Prime video, Netflix varken uğraşmaya değmez .

• quote:

Orijinalden alıntı: quadorian

Benim taahhüttün bitmesine az kaldı robot araması yapıyorlar tüm kanallar açık 24 ay aynı fiyattan devam etmek ister misiniz diye. Sizin bu yorumdan sonra bende tereddüt etmeye başladım.

Alıntıları Göster

Hocam sizin kararınız ben ona bir şey diyemem ama çok eskiden beri d-smart üyesi olan birisi olarak son dönemlerde yaptıkları gibi kötü müşteri hizmetlerini hiç görmemiştim. Ben diğer arkadaşların da benzer şeyler yaşadıklarını inanın bilmiyordum. 27 Ocak’tan beri bana taahhütüm boyunca kullanacağım sözü verilen 4-5 tane belgesel kanalının hala yüklenmesini bekliyorum ama bu bile onlara zor geldi. Ve hala kaydınız açık, bekleyeceksiniz diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Hocam sizin kararınız ben ona bir şey diyemem ama çok eskiden beri d-smart üyesi olan birisi olarak son dönemlerde yaptıkları gibi kötü müşteri hizmetlerini hiç görmemiştim. Ben diğer arkadaşların da benzer şeyler yaşadıklarını inanın bilmiyordum. 27 Ocak’tan beri bana taahhütüm boyunca kullanacağım sözü verilen 4-5 tane belgesel kanalının hala yüklenmesini bekliyorum ama bu bile onlara zor geldi. Ve hala kaydınız açık, bekleyeceksiniz diyorlar.

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam, sizin yorumlarınızı görünce 24 ay yeni taahhüt verip vermemek arasında kaldım daha vakti var vakti gelene kadar araştırıp ona göre karar vereceğim. Benim paketi önceki sene Hoşgeldin olarak güncelleyip yanına Mega paket ve Belgeselsever ek paket tanımlamışlardı o sayede tüm kanallar açıktı. Gelen robot araması da yine tüm kanallar açık şeklinde geliyor ama kararsızım. Size nasıl bir tanımlama yapmışlardı?

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.