Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (363. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engonge23

Bana 2 yıllık 1 yıl bütün kanallar açık 1 yıl ailenin spor paketi aylık 11.85 den kabul ettim
    Aile-spor modüllü üyelikmi vardı? Kaçıncı teklifte bunu sundular?
  • Arkadaşlar belkide garip bir soru olacak ama...Ablamın samsung tv si var,cı slot yani modül girişli,ama kendinden uydulu tv değil,harici bir mini hd uydu cihazı takıyorum,d smart modülüde tv ye takıyorum,ama şifreli kanalları ,dsmart kanallarını göstermiyor bu normalmi?
  • Ben geçen yıl n11 den 11 kasım kampanyası ile mega paket tüm kanallar açık olarak modül almıştım. 13 kasımda aktif olmuştu ilginç bir şekilde bugün kanalları izlemeye yetkiniz yoktur diye yazı çıkmaya başladı.
    Normalde ay sonuna kadar izleme hakkımız yok muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    13 kasımda aktif olmuş diyorsunuz, tam bir yıl sonra 13 kasımda da bitmiş. ay sonuna kadar izleme yetkiniz yok yani.
  • Geçen sene n11 üzerinden aldığım ön ödemeli aile-spor paketi bu ayın sonunda bitiyor. D-Smart'ı aradım, mega paketi iki yıl taahhütle, d smart go dahil 17 TL'ye verecekler. Kabul edeyim mi yoksa geçen sene gibi n11'den indirim mi kovalayayım? N11'de geçen seneki fiyatlara inecekler mi onunda garantisi yok ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Geçen sene n11 üzerinden aldığım ön ödemeli aile-spor paketi bu ayın sonunda bitiyor. D-Smart'ı aradım, mega paketi iki yıl taahhütle, d smart go dahil 17 TL'ye verecekler. Kabul edeyim mi yoksa geçen sene gibi n11'den indirim mi kovalayayım? N11'de geçen seneki fiyatlara inecekler mi onunda garantisi yok ama.
    Direk aylık 17 tl mi öyle ise bence iyi

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    Evet, aylık 17 TL mega paket. Ama geçen sene n11' den 1 yıllık 80 TL'ye alınca yine de pahalı geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Evet, aylık 17 TL mega paket. Ama geçen sene n11' den 1 yıllık 80 TL'ye alınca yine de pahalı geliyor.
    bana 21 dediler bende öyle almıştım ama 1 paket sigara parası size verdikleri 17 lira çok iyiymiş.17 deseler hemen kabul ederdim iptal faksı felan çekmişmiydniz.
  • turkay23 kullanıcısına yanıt
    Yok, hiçbir şey çekmedim. Taahhüdüm bitiyor, bundan sonra ne olacak, otomatik devam mı edeceğim diye aramıştım.

• warchief46 W kullanıcısına yanıt
    benzer teklifi ben kabul ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

Banada bunu yaptılar hediye hariç aslında mega paket gibi oluyor değilmi sadece hediye 2 ay yok

Alıntıları Göster
    İki ay hediyeden kasıt; iki ay boyunca fatura çıkmıyor, 10 ay 21 tl ödüyorsunuz... 12 ay boyunca tüm kanallar açık 👍

• bana sadece aile-spor paketi için aylık 25 dediler, kabul etmedim. bakalım son 4-5 gün içinde tekrar arayacaklar mı. 10 liradan daha fazla etmez bence.
  • Banada ilk armalarında mega paket 21 tl.dediler,ikabul etmedim,bugün 19.90 dediler yine kabul etmedim.Elim güçlü kapatırlarsada umurumda değil.Ama yine arayacaklar yarın muhtemelen.Kapatırken sadece aylık 17 tl. 2 ay ödemesiz olursa alırım dedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

13 kasımda aktif olmuş diyorsunuz, tam bir yıl sonra 13 kasımda da bitmiş. ay sonuna kadar izleme yetkiniz yok yani.
    Aradım müşteri hizmetleri sinyal yeniledi açıldı.
    Modül üyeliğinde para peşin alındığı için 13 kasım 13 aralık dönemi 1. Ay olarak sayılıyor.

Mega paket teklifi alan arkadaşlar bu pakete eğlencesever ve belgeselsever kanalları dahil mi diye sorun. Bana ekstra bu kanallar için 10 TL ödemem gerektiğini söylüyorlar.
    Zaten akşamları viasat ve bbc earth izliyorum onlar için de ek ücret ödemem gerekiyor

• Yarın bitiyordu benim taahhüt dün faks gönderdim. Bugün aradılar bütün kanallar açık 21 dediler tamam dedim devam ediyoruz. Bir iki haftadır doğru düzgün teklif vermediler faks gönderene kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene n11'den 1 yıllık aile spor paketi almıştık.

14.11'de sözleşme bitti online dsmartta yazana göre. Kanallar şuan açık.

Az önce aradılar.
    24ay sözleşme 17,60 dediler. İlk yıl mega paket. Kabul etsek mi? İptal faksı çeksek daha iyisi gelir mi?

Aradıklarında telefonda pazarlık şansı oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @bdullah -- 20 Kasım 2019; 13:23:34 >
  • N11 den aldığım modüllü üyelik biterken iptal faksı çektim. Dün aradılar. Modülü uydu alıcıyla değiştirdim. 2 ay sadece 2 TL civarı KDV, vergi vs çıkacak. 10 ay 21 TL. Tüm kanallar açık Dsmart go dahil 12 ay taahhüt yeniledim.

• Film belgesel paketim var, 22.85’ten kullanıyorum. 2 sene kontrat. 1 sene full paket hediye. 29 TL teklif ediyorlar 1 aydır Kabul etmiyorum. 7 senelik üyeyim. 16 liraya kullanıyordum geçen sene, 22yi kabul ettim. Aralıkta doluyor kontrat. Ne yapacağım bilmiyorum

• 23 kasimda taahhut bitiyodu, dun faksi cektim. Bgn aradılar iptal talebinizi aldik iptal edilecek dediler direkt.
    Halbuki 17 lira civarını bana da teklif etseler kabul ederim diyordum :) ilginc firma vallahi. Mecbur cebteteb ile digiturk alcam artik.

• Hoşgeldin+Mega+Belgeselsever+Eğlencesever Paketi
    12 ay 162 tlye yenilendi
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.