Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (365. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
510.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün faks çekmiştim bugün aradılar aylık 21 lira teklif ettiler tüm kanallar açık kabul etmedim. 90 lira fatura indirim yapalım aylık ortalama 13.5 olur teklifini kabul ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • breakpunkt kullanıcısına yanıt
    modül mü var sizde yoksa kutu mu kutu ise fiyat çok iyi
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Modül var hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: duncan_fb

24 ay taahhüt.
    10 megabit internet
    12 ay mega paket + belgeselsever ve eğlencesever.
    Kalan 12 ay hoşgeldin paketi.
    68 lira.
    süper fiyat

ben ocakta kavga edecem plus kutu 2 kere değişti takılma donma kardeşim dedim iptal et kutuyu net ver 10 mb net 64 lira dedim sitende vermedi ya fiberim yokmuş adsl ver anasını satayım 8 megabit oda 79 muş yahu dedim 61 ödüyorum kutuyu çıkart 64 vereyim yok diyo sıfırdan üyelik alırım

%99 türk telekoma geçecem tivibu uydum var interneti ekletecem 75 80 e verirler heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

İptal faksına çek iptal birimi tarafından aranacaksın en uygun teklifi onlar yapacaklar. İptal birimine aktarsınlar söyle:)

Alıntıları Göster
    yine bildiniz hocam :) iptal edeceğim ben diyince tekrar kayıt aldılar ve iptal birimi arayacak dediler. tekrar aradıklarında onlara da dedim 21 lira full açık veriyormuşsunuz diye. eğer isterseniz size de o şekilde yardımcı olabiliriz dediler. direkt bunu dedilerse daha da inerler aslında diye düşündüm ama uğraşmayım daha fazla diye tamam dedim,12 ay yeniledim. Yenileyecek arkadaşlar tüm kanallar açık şekilde 17 lira ve altı için rahatça zorlayabilir yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandater

yine bildiniz hocam :) iptal edeceğim ben diyince tekrar kayıt aldılar ve iptal birimi arayacak dediler. tekrar aradıklarında onlara da dedim 21 lira full açık veriyormuşsunuz diye. eğer isterseniz size de o şekilde yardımcı olabiliriz dediler. direkt bunu dedilerse daha da inerler aslında diye düşündüm ama uğraşmayım daha fazla diye tamam dedim,12 ay yeniledim. Yenileyecek arkadaşlar tüm kanallar açık şekilde 17 lira ve altı için rahatça zorlayabilir yani.

Alıntıları Göster
    2010 dan beri bu bataklığın içindeyiz biz hocam söylediğin gibi 17 tlye falan zorlayabilirdin ama hayırlı olsun
  • hoş geldin paketi üzerinden tüm kanallar açık 21 tl teklif etti. aile sporu'u 15'e veriyorsan alırım dedim, anlaşamadık. yine ararlar nasılsa
  • İptal talebi sonrası yayın kesildi, şimdi süreç nasıl işleyecek cihaz 7 gün içinde iade edilecek diye biliyorum. Bu 7 gün ne zaman başlıyor sms falan da gelmedi.

Bugün bir bayan aradı niçin iptal etmek istiyorsunuz diye, ihtiyaç fazlası izlemeye vaktim yok dedim tamam kaydınızı alıyorum dedi fiyat falan teklif etmedi.sonrasında yayın kesildi. Dün de aranmıştım 21 tl tüm kanallar açık teklif edilmişti.

• yarın bitecek modül üyeliğimi bu akşam

Hoşgeldin+Mega+Belgeselsever+Eğlencesever Paketi
    (12 ay 162 tl..ye yenilendi Ayda 21 tl.ama 90 tl.fatura indirimi düşünce 13.5 tl.ye geliyor)

Bu forumdan bir arkadaşa teklif edilen aylık 21 tl. ama 90 tl. fatura indirimi düşüldüğünde 13.5 tl.ye düşülecek şekilde yeniledim.

Artı modülü hd kutuyla değiştirdim,aslında hd plus kayıtlı cihaz istedim ama 24 ay taahhüt olmak üzere +10 tl.istediler kabul edecektim,ama 2. sene hoşgeldin paketine düşermiş,hemde ikinci sene 21+11 tl.olacaktı yani 90 tl.fatura indirimi ilk sene içindi bende vaz geçtim.

Soracak arkadaşlara ilk teklif 21 tl. ikinci teklif 19.90 tl idi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

yarın bitecek modül üyeliğimi bu akşam

(12 ay 162 tl..ye yenilendi Ayda 21 tl.ama 90 tl.fatura indirimi düşünce 13.5 tl.ye geliyor)

Bu forumdan bir arkadaşa teklif edilen aylık 21 tl. ama 90 tl. fatura indirimi düşüldüğünde 13.5 tl.ye düşülecek şekilde yeniledim.

Artı modülü hd kutuyla değiştirdim,aslında hd plus kayıtlı cihaz istedim ama 24 ay taahhüt olmak üzere +10 tl.istediler kabul edecektim,ama 2. sene hoşgeldin paketine düşermiş,hemde ikinci sene 21+11 tl.olacaktı yani 90 tl.fatura indirimi ilk sene içindi bende vaz geçtim.

fatura indirimini nasıl aldınız?
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş yazmıştı buralarda,bende onu örnek gösterdim.Kapatmada kararlı gözükmek çok öenmli bence,açıkçası kapanması umurumda değildi,hemen hemen kullanmıyorum zaten
  • quote:

yarın bitecek modül üyeliğimi bu akşam

Modül mülküyeti sizin mi ? Birde ne zamandan beri kullanıyorsunuz? Eğer mümkünse özelden abıne numaranızı paylaşırmısınız?

• cimbomly kullanıcısına yanıt
    yarın 1 sene olacak.müdülü n11 den almıştım.Abone numarasını veremem,zaten bende kimsesin abone numarasını vermeden sadece bir arkadaşa bu fiyatlardan yapmışsınız dedim,evela 24 ay taahüt vermiştir filan dedi,peki dedim bende 24 ay vereyim dedim,evvela tamam dedi,sonra 12 aydan taahüt yaptı :)
  • İptal biriminin son teklifiydi. 80’den başladık 68’e kadar düşürdüm.

• quote:

yarın 1 sene olacak.müdülü n11 den almıştım.Abone numarasını veremem,zaten bende kimsesin abone numarasını vermeden sadece bir arkadaşa bu fiyatlardan yapmışsınız dedim,evela 24 ay taahüt vermiştir filan dedi,peki dedim bende 24 ay vereyim dedim,evvela tamam dedi,sonra 12 aydan taahüt yaptı :)
    bu hoşgeldin üzerinden tüm kanalları alınca dsmart go'da da tüm kanallar açık oluyor mu yoksa sadece hoşgeldin paketi kanalları mı açık oluyor?
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Bende hepsi açık şu an dsmart go da..
  • Bu yıl kesin iptal ettirme niyetindeydim. Philips tv min kanal geçis hızını tekrar deneyimleyince, kanal sıralama silme olayı da tuzu biberi olunca. Tekrar yeniledim.

21 TL tüm kanallar açık dsmart go dahil olacak. 30 tl de fatura indirimi tanımlandı. Aylık ortalama 18.5 tl ödeyeceğim.

• 2 sene 19 tl taahhut

• bugün yine aradılar, 2 yıl hoşgeldin + mega paketini 19 liraya verdiler, 30 lira da fatura indirimi. 17.75'e geliyor, kabul ettim. bbc earth olmasa da olur, kafaya takacak kadar iyi içeriği yok türkiye'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

2 sene 19 tl taahhut
    Hepsi açıkmı aile spor mu

• 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.