Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (362. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.912
Cevap
102
Favori
510.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halilcc

Tüm kanallar açık ay sonu taahhüt bitiyor. Bugün arandım robot mevcut fiyattan (17 tl) 24 ay teklif sundu kabul etmedim. Zaten iptal edeceğim izleyecek bir şey yok. Netflix e devam
    Tüm kanallar açık 17 TL ise fiyat bence iyi.
  • drupal kullanıcısına yanıt
    Fiyat önemli değil benim için kapatacağım. 10 tl olursa belki kapatmam. Cihazı il merkezine teslim etmem lazım git gel yol masrafı olacak 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal ettim gitti modulude bayiye teslim ettim ettiğim halde mukemmel bir teklifimiz var deyip arıyorlar :) teslim ettigime dair belgeyle mesajda geldi mukemmel teklifçiye teslim ettiğimi soyleyince iyi gunler deyip telefonu kapatti

• 3 Yıldır Dsmart abonesiyim,
    ilk aboneliğim 2 yıllık taahütlü (1 Receiver + 1 DFix'li yanoda) Ana receiver'da ilk yılı Mega paketli sonrası normal paket idi
    taahütüm biterken arayan soran olmadı, ben aradım indirim yapmadılar. Sonra bir tanıdık iptal et cazip teklif verirler dedi. Ben de her ikisini iptal ediyorum diye aradım, 2 paketimi de receiver'a çevirip 1 yıllık Mega paket taahüt 17+17 = 34 TL yaptılar. Ben de 2 ayrı yerde kullanmya devam ettim bu receiverları.
    Şimdi yine ay sonuna doğru paket bitecek. Telefon geldi, 2 yıl taahüt (1. yılı mega paket hediyeli sonrası düz paket) şeklinde 22 TL + 22 Tl = 44 TL teklif ediliyor. Ben de hiç cazip gelmedi dedim farklı bir indirim sağlayamıyoruz dedi arayan da. Bir kere Mega Paketin sürekli devam etmemesi hoşuma gitmiyor. Ne yapayım dersiniz? Yine Dsmartı arayıp iptal edeceğim işlemleri başlatın filan mı desem?
  • hakangokduman kullanıcısına yanıt
    İptal aşamalarına tekrar başlayın. Bu herkes için böyle. İptal kelimesini duymadan malesef uygun fiyat vermiyorlar. Hatta ben komple iptal ettirip alıcıyı bayiye teslim etme süresi içinde aramalarını bekliyorum. Zaten her gün arıyorlar. En güzel teklifi herşeyin biteceği zaman veriyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Fiyat önemli değil benim için kapatacağım. 10 tl olursa belki kapatmam. Cihazı il merkezine teslim etmem lazım git gel yol masrafı olacak 🤔
    Anladım. Hayırlısı olsun o zaman.
  • Bir kaç gün önce taahhüt bitiminde iptal edin diyerek (30.11.2019) faks çektim. Özellikle belirttim taahhüt bitiş tarihinde diye. Yayini bugun kapatmislar. Şimdi bunlar bana taaahut iptal bedeli cikarabilirler mi ya da kalan 20 gunumu neden kullamayayim. ne yapmam gerek fikri olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Bir kaç gün önce taahhüt bitiminde iptal edin diyerek (30.11.2019) faks çektim. Özellikle belirttim taahhüt bitiş tarihinde diye. Yayini bugun kapatmislar. Şimdi bunlar bana taaahut iptal bedeli cikarabilirler mi ya da kalan 20 gunumu neden kullamayayim. ne yapmam gerek fikri olan var mi
    blöfünü görmüşler
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Blöf degildi hocamda. İnsallah taahhut iptal bedeli falan cikarip ugrastirmazlar

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Bana her seferinde son gün fax gönderin ileri tarihli kabul edemiyoz diyolar. Bende kızıyorum şimdi iptal et ozaman taahhüt bozum parasını ödiycem faxla uğraşamam diyorum. Kontrol ediyorum ceza çıkmadı biz son gün iptal ederiz fax çekmenize gerek yok diyolar :) kapatın deyince hep müşterinin suyuna gidiyorlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 10 Kasım 2019; 18:37:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drupal kullanıcısına yanıt
    Link alabilrmiyim hep 299 a görüyorum.
  • 1 yıllık ön ödemeli modül üyeliği(Aile-Spor Paketi) sonunda;

İptal faksı;

Kademe kademe farklı teklifler kabul etmeme;

En son teklif;

1 yıllık taahhütlü hoşgeldin paketi tanımlanıyor, tüm kanallar hediye olarak tanımlanıyor, aylık 21TL ve ilk iki ay hediye yani aylık ortalama 17,5 TL'ye gelmiş oluyor.

Ben bu teklifi kabul ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memorize

1 yıllık ön ödemeli modül üyeliği(Aile-Spor Paketi) sonunda;

İptal faksı;

En son teklif;

1 yıllık taahhütlü hoşgeldin paketi tanımlanıyor, tüm kanallar hediye olarak tanımlanıyor, aylık 21TL ve ilk iki ay hediye yani aylık ortalama 17,5 TL'ye gelmiş oluyor.

Banada bunu yaptılar hediye hariç aslında mega paket gibi oluyor değilmi sadece hediye 2 ay yok

• Ay sonuna doğru iptal faksı çekeceğim ve iptal de kararlıyım son teklifi bende görürsünüz blöf yapmak isteyenler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

Link alabilrmiyim hep 299 a görüyorum.
    Tabi buyurun.

139 TL:https://urun.n11.com/uydu-alicisi/d-fix-d-smart-cam-modul-aile-spor-paket-P301143465
  • quote:

Orijinalden alıntı: drupal

Tabi buyurun.

139 TL:https://urun.n11.com/uydu-alicisi/d-fix-d-smart-cam-modul-aile-spor-paket-P301143465

Alıntıları Göster
    Bitik gözüküyor

• internet ve dsmart için kaç tl teklif aldınız? ben iksi birlikte kullanıyorumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

Bitik gözüküyor

Alıntıları Göster
    Bitmiş tabii ki. 11.11 kampanyası devam ederken alacaktınız maalesef geç kaldınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memorize

1 yıllık ön ödemeli modül üyeliği(Aile-Spor Paketi) sonunda;

İptal faksı;

En son teklif;

Üzerime olan aboneliklerden birini bu şekilde devam ettirdim. Mega paket, D-smart Go, Belgeselsever + Eğlencesever ek paketi aylık 16 TL. 12 ay taahhüt ve abonelik sonunda modül geri teslim ediliyor.

Modül bana ait olsaydı aylık 4 TL daha ucuza gelecekti ama düşününce modüle peşin para vermek mantıklı gelmedi.
  • Bana 2 yıllık 1 yıl bütün kanallar açık 1 yıl ailenin spor paketi aylık 11.85 den kabul ettim

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.