Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5-6 yıl öncesinden kalan bir modülüm var kullanmadığım. Bu modül için yeni teklif istedim 19 TL 2 yıl sözleşmeli dediler. Ne yapmamı önerirsiniz? Bir de bu modülün sağlam olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gün kaldı abonelik bitmesine ama arayan soran yok iyi teklif için ilginç
  • eleysen E kullanıcısına yanıt
    aradıklarında yüksek söylüyor onlar. aramalarını bekleme sen ara iptal edicem de iyi teklif alırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    7 yıldır üyeyim her yıl öncüler arardı sonra asıl iyi fiyat verenler arardı o yüzden bekledim ama bu yıl aramadılar. 10 gün falan önce iptal birimini aradım 14 tl benim şimdi ödediğim oradaki bayan biraz bekletti sonra aynen 14 tl den devam edelim 6 ay ek paketler hediye dedi hediyeleri 12 ay yapmadı kabul etmedim buradaki arkadaşlar tüm paketler 12 ay yazmalarına istinaden 6 ay verdiği için olmaz dedim 19 Ekim de bitiyor son gün arayın dediler bana ama faks mı, Son gün aramak mı bilemedim
  • eleysen E kullanıcısına yanıt
    o zaman faksta sıra hocam. faksla yola gelirler

Sanırım geç kaldım faks için zira yukarılarda arkadaşlar 48 saat içinde sisteme düşürüyor falan yazmışlar tam sanki benim bitiş tarihim oluyor neyse şimdi çekeyim olmazsa son gün nasıl oldu falan diye ararım ne olursa artık
  • Faks gitti bakalım nasıl olacak
    İptaliniz tamamlanacaktır diye hem sms hem mail geldi hiç aramadan küt diye iptal etsinler de :)
  • banada 17 tl geliyordu bütün kanallar açıktı bu ay 27 geldi spor vs.kanallarda gitti
    d smartan çıkıp iyi bir uydu aleti almayı düşünüyorum.
  • en iyisi uydu bence de ya ,bıktık bunların nazından niyazın dan ,zaten doğru düzgün film de yok her sene aynı muhabbet
  • mega paket hd+ kullanan var mı aramızda? ne kadar ücret teklifi aldılar ya da tahhüt yaptırdfılar? yakında bitiyor tahhütüm.
  • aralıkta bitecek olan taahütüm için aradılar ve aynı tarifeye 24 ay taahüt ile devam edin dediler.100 gb internet bütün kanallar açık ve 53 tl yani şuanki ödediğim rakam, yalnız ben 1 yıllık yapmak istediğimi belirtim fakat ocak 2018 den itibaren yasak geldiğini sadece 24 ay taahüt aldıklarını söylediler.bende şuan düşünmediğimi gerekirse tarih geldiğinde kapatacağımı söyledim.

yani son günlerde 1 yıllık yaptıran oldumu yoksa herkeze 24 ay taahüt şartımı sunuyorlar.ona göre bende yolumu çizeceğim.
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    benimki 1 senelik eylülde yeniledim. Öyle bi karar varsa da çok saçma. Bahane üretmiş olabilir. 1 senelik olmuyorsa kapatın de bastır biraz yola gelir

• aynı gün akşam üstü tekrar aradılar bu sefer 65 tl diyorlar, bir kaç saat önce aradınız 53 tl verdiniz diyorum bizim tarafımızdan aranmamışınız diye ısrar ediyorlar :) şaka gibiler bunlar ya

not:tabiki kabul etmedim 53 tl teklifi kabul etmedim düşeceklerine 65 tl diyorlar...
  • full+full tüm kanallar+ dsmart go full, 9.9 TL/ay 12 ay taahhütümü yenilettim.
  • Dün aradılar mevcut tarifem 29 tl hemen hemen tüm kanallar açık. Mevcut tarifemin şu an için 65 tl olduğunu, 24 ay taahhüt verirsem 35 tl den uzatabileceğini dedi. Dedim ki hanımefendi benim kaç yıllık abone olduğum gözüküyor mu? Evet 10 yıl dedi. Dedim 10 yıllık abonenize mevcut fiyatın üzerine 6 tl koyarak mı avantajlı teklif yapıyorsunuz? Kem küm etti. Ayrıca neden 24 ay dedim ne alaka? Tamam 12 ay dedi. Dedim 29 tl den bir kuruş fazla vermem. Benim yetkim yok dedi. Dedim canınız sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuning07 -- 21 Ekim 2017; 23:40:5 >
  • Taahhüdü bozma bedeli hakkında bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

mega paket hd+ kullanan var mı aramızda? ne kadar ücret teklifi aldılar ya da tahhüt yaptırdfılar? yakında bitiyor tahhütüm.

Yok mu bu şekilde fiyat alan aramızda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni yaklaşık 1 haftadır d-smart ın 850 li numarası ve 212 li numarası arıyor açıyorum, karşı taraftan ses gelmiyor. Kapatıyorum yaklaşık 8-10 defa oldu. Neden böyle yapıyorlar?

• Bu gün ben aradım, iptal birimine ulaştım. Anlattım durumu 35 tl lik teklifin yüksek olduğunu, çok da ihtiyacım olmadığını belirttim. Bana 22-TL den 24 ay teklif etti. 12 aydan fazla taahhüt vermek istemiyorum dedim. Hemen 12 ay yaparız dedi. Bu şekilde,

30.10.2017 de biten Mega Paket(HD)+Eğlencesever+Belgeselsever aboneliğimi 29 TL yerine 22 TL den 12 aylık taahhüt ile uzattım.

Burada yazılanlara bakınca en uygun 17-TL lik teklif gördüm bu paketler için. Bana uygun geldi.

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.