Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (297. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 ekimde sinema+dizi 20 lira taahhütüm bitiyor. Şuan aradım 26 liraya yenileyebiliriz dediler. Nasıl bir yol izlemeliyim indirim almak için? Taahhütüm bitmeden önce mi iptal birimini aramam gerek?
  • voqka35 kullanıcısına yanıt
    Ara şimdiden. iptal ettiricem kullanmıyorum artık bilgi verin de. iptal birimine aktarıyolar. Faturam fazla zaten izlemiyorum gereksiz her ay ödemek istemiyorum kapatın de. Pazarlık muhabbeti yapma iptal ettiricekmiş gibi konuş düşer onlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iptal faksını gönderdikten sonra bugun musterı temsılcılıgınden aradılar. tüm paketler dahıl 15tl teklıf ettıler kabul etmedim. iptal edılmesı ıcın talep aldılar. iptal edıldıkten sonra 7 gun ıcınde cıhazlar teslım edılecekmıs. bu asamada tekrar arama yaparlar mı, tecrübesi olanlar var mı ?
  • 5 lirami bekliyosun daha birsey vermezler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 tl bekledım. vermezlerse ıptal etsınler.
  • Bu devirde 10 liraya yuzune bakmazlar

• 10 liraya da bi çok kişinin aboneliği var. İş ölücülüğe mi gelir orası kendi tercihiniz ama durum böyle. En azından digitürk gibi tasma vurmuyorlar iptal etme diye ucuza veriyorlar

• 17 dediler ama yapmayacağım. Digitürk varken açmıyorsun zaten. Seneye nasip artık
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    Digiturk daha mı avantajlı kanallar, fiyat vs. daha mı iyi Fikir vermesi açısından biraz bilgi verebilir misin?

• AMC A kullanıcısına yanıt
    10 tlye tüm paketler açık cihaz mülkiyeti benim 4 aydır kullanıyorum

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    O platformdan hayır beklemeyin ozaman.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    5 senedir kullanıyorum çok hayrını gördüm. Beyaz eşya değil bu iyisini al bozulmasın kafası. Hizmet sektörü adamı öper ne kadar ucuz okadar iyi alt tarafı tv kanalı. Başka platforma çok para bayılınca maçları staddan izlettirip belgeseller için amazonlara bilet vermiyolar😁

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Ben almiyim begenmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ters slash

Digiturk daha mı avantajlı kanallar, fiyat vs. daha mı iyi Fikir vermesi açısından biraz bilgi verebilir misin?

belgesel olarak dsmart

spor, film, dizi olarak açık ara digiturk
  • Kafayı bozacam artık sürekli arıyorlar hep aynı teklif aile 24 ay 20 tl papağan gibi. Ben iptal birimini bir defa aradım şimdi 14 tl veriyorum modüllü üyelik mega paket aynen devam edelim 6 ayda belgesel ve eğlence hediye dedi hediyeleri 12 ay yap dedim yapmadı bende iptal olsun dedim kapattım. Geçen gün arayana söyledim böyle oldu diye o da tamam not alıyorum demişti şimdi yine aradılar yine 20 falan filan artık sinirlendim dalga mı geçiyorsunuz benimle birbirinizden haberiniz yok mu sizin diye haşladım bir daha aramayın beni diye kapattım bu abuk subuk davranışları yüzünden zorla iptal ettiriyorlar beni. Sizce faks mı çekeyim yoksa son gün iptal birimini arayıp teklif verirse diye şansımı mı deneyeyim? Bir de arkadaşlar tüm paketler açık yazıyor ek paketleri 12 ay veriyorlar mı merak ediyorum ona göre asılayım. Teşekkürler

• eleysen E kullanıcısına yanıt
    Smartin musteri hizmetleri cok kotu.

• 15 tl'ye mega paket (9tl demişlerdi normalde hd cihazla 15 :) ) + 39 tl. 25mb hızında 75gb sınırsız internet .
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Sanırım dsmartta falan çalışıyorsunuz. 60-70 lira fiyat çeker çekmez. Kimse öecburiyetten almıyor. Zaten platformun kalitesi düştü. Platformu, kanalları, programları nasıl daha iyi yaparız yerine, nasıl daha iyi kazıklarız diye sürekli taciz ediyorlar. Kapatmak istiyorsunuz kapatmıyorlar. Hem para veriyorum, hem de reklam izliyorum. İsteyen istediği fiyattan alsın umrumda değil.

• sonerta S kullanıcısına yanıt
    Çalıştığım falan yok kardeşim. Senelerdir üye olduğum için işleyiş tarzlarını biliyorum ucuz teklif veriyorlar isteyene tabiki yardımcı oluruz. Yüksek teklif geldiyse kapatın diye tavsiye veriyorum zaten. Bunlara diklenmezsen fiyatı coştururlar üç beş kanal için yüksek fiyat ödemeye ne gerek var. İsteyen istediğini öder diye bişey yok konu teklif konusu ucuza alma imkanımız varken niye soyduralım kendimizi. Kanalları beğenmessin üye olmassın kendi tercihin. İnternette dünya kadar film belgesel var zaten. Akşamdan akşama geliyorum iki şey izliyorum 20 liradan fazla da vermem.

• 16 Mbit (yalın)+100 AKN+Aile görünümlü mega paket(belgeselsever dahil) 63 tl den iki yıl taahhüt verdim. İptal birimi ile görüştüm faks ile uğraşmadım.

• 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.