Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (258. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • superonlinede aradilar yeni abone olarak 75 gb 24 mb sinirsiz inr.54.90 tl. arti 15 tl.de d smart mega paket verelim dediler. hd plus cuhazda hediyemiz olsun dediler. sizce teklif degerlendirilebinirmi. toplam 70 tl. ye geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sene ömür boyu kullanımı olan sd receiverı dsmarta iade etmiştim.
    karşılığında 15 tl ye aile paketi görünümlü mega paket hd verdiler. 2 yıl verelim demişlerdi ben 1 yıl istemiştim.
    şimdi taahhüt bitmiş. 27 tl oldu bu paket ama size 20 tl diyorlar.
    vaktim yok sonra arayın dedim kapattım sizce ne yapayım?

bu mega pakette receivera hdd bağlayıp dondurma geri sarma işlemleri yapamıyorum. bu özellik için de ayda 3tl dediler.
  • Trustuer T kullanıcısına yanıt
    AKN en az 100gb olmalı artık. Bence iyi değil çünkü hız AKN sonrası 3 mbit olunca tam bir işkence oluyor. AKN yükseltilirse iyi bir fiyat tabiki de...

• Merhaba 12 aylık mega paket onayladım çağrı merkeziyle taahütüm bittiği için 24.00tl.ödeyecekmişim bende onayladım, d-smartta geri sarma özelliği nasıl oluyor bendeki cihaz hdli bu cihazda geri sarma özelliği yok ayrı bir ücreti ve aboneliği falan mı var acaba??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemal1982 -- 18 Kasım 2016; 17:30:20 >
  • cemal1982 kullanıcısına yanıt
    Ayrı ücreti var. Cihazınızın arkasındaki usb ye hdd bağlayıp yapılıyor. Ben modül kullandığım için Tv de o özellik zaten var ekstra para vermeden yapabiliyorum.

• 4 yıldır mega paket kullanıyorum.Geçen sene 15tlye 1 yıl taahhüt vermiştim aile görünümlü mega için.Bu yıl yine 15e veriyorlar ama almadım henüz.cihazın şu kayıt özellikli hd+ olmasını istiyorum.Cihazı değiştiriyorlar mı istesek, fiyat en uygun ne olur bu hd+ ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: munkun46

Ayrı ücreti var. Cihazınızın arkasındaki usb ye hdd bağlayıp yapılıyor. Ben modül kullandığım için Tv de o özellik zaten var ekstra para vermeden yapabiliyorum.

Bende 1TB.lık hdd var onu dediğin girişe taksam çalıştırabilirmiyim, ayrıyetten bir ek ayar gerekiyor mu ?
  • Arkadaşlar, forumdaki arkadaşların doğrultusunda taahhüt bitmeden önceki tüm teklifleri reddettim. 80 liraya mega paket + 16 mb hızında sınırsız (50 gb ) internet kullanıyordum. Belgesel v.b. ek paketler yoktu. Taahhütümün bittiği günün sonunda telefon açarak d smartı kapattırmak istediğimi belirttim. Sizi ilgili arkadaşa bağlıyalım onunla görüşün dediler. İlgili kişi (iptal bölümünden olmalı)niye kapattırmak istediğimi sordu? Fiyatın pahalı olduğunu söyledim. Eski müşteri olduğumu belirterek fiyatı 66 liraya düşürebileceğini belirtti ve ek belgesel paketleri v.b. de 6 ay ücretsiz seyredebileceğimi söyledi. 1 yıl olmasını söyledim ve kabul etti. İnternetin yetmediğini söyleyince 75 gb olsun dedi onun da az olduğunu belirttim ve 100 gb'ye anlaştık. Arkadaş sağ olsun çok anlayışlıydı. Taleplerimi kabul etti. Forumdaki arkadaşlarında belirttiği gibi taahhüt bitmeden boşuna aramayın, size gelen telefonlarda da indirim teklifi olmuyor zaten. 3 - 4 defa aramışlardı ama hepsinde de fiyatı 89 liraya çıkarmışlardı ve internet arttırımı ya da ilave paket teklifi yoktu. Hepinize iyi günler diliyorum.
  • cemal1982 kullanıcısına yanıt
    Kayıt özelliğinizde açıksa olur. Bunun için ekstra ücret alıyorlar.

• Mart 2015 tarihinde 24 taahhütlü d-smart HD kullancısı oldum.

HD Sinema+Dizi+Spor + ADSL 8Mb(50gb) = 69 TL ödüyordum.

2 gün önce 0212 numaralı hattan +1 lira farkla yani 70 TL 'ye +18 kanalları da hediye vererek 2 yıllık tekrar bi sözleşme için aradılar. Ben de düşüneceğimi söyledim... biraz araştırma yaptım ve burada yazılanları okudum

Edit: numara : 0 212 945 52 62.. D-Smart'a ait olmayan bir numara olabilir. google sonuçlarında bu numaraya ait hiçbir şey çıkmadı.

Bugün tekrar aradılar.. ben de fiyatın fazla olduğunu.. Eski müşteri olmama rağmen D-Smart'ın sitesinde yeni müşterilere daha makul bi fiyat verildiğini söyledim müşteri temsilcisi zaten iyi fiyata kullanıyorsunuz dedi.. D-Smart Plus ne kadar diye sordum, +10 lira ekstra ücret talep ettiler. yeni yılda vergiler vs artacak diye bir şeyler zırvaladı.. ben de mart a kadar bir sürü zaman var olmadı beklerim başka bi firmaya geçiş yaparım diyerek işi haklı olarak yokuşa sürdüm sonra siz bilirsiniz dedi ve telefonu kapattım..

ben de sizin gibi iptal talebinde bulunmayı düşünüyorum.. bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim..

bazı merak ettiğim şeyler var.. bilen birisi cevaplarsa çok makbule geçer.

1- D-Smart HD uydu alıcım var. HD+'ya geçerken nasıl bir yol izleniyor.. (2. bir kablo çekildiği söyleniyor? başka neler oluyor)

2- D-Smart HD plus + sinema-dizi-spor+ internet paketi için kaç lira uygun olur.

3- D-smart HD plus 'ın içerisinde harddisk oluyor mu , oluyorsa kaç gb?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sananeabi201 -- 19 Kasım 2016; 18:33:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sananeabi201

Mart 2015 tarihinde 24 taahhütlü d-smart HD kullancısı oldum.

HD Sinema+Dizi+Spor + ADSL 8Mb(50gb = 69 TL ödüyordum.

2 gün önce 0212 numaralı hattan +1 lira farkla yani 70 TL 'ye +18 kanalları da hediye vererek 2 yıllık tekrar bi sözleşme için aradılar. Ben de düşüneceğimi söyledim... biraz araştırma yaptım ve burada yazılanları okudum

Bugün tekrar aradılar.. ben de fiyatın fazla olduğunu.. Eski müşteri olmama rağmen D-Smart'ın sitesinde yeni müşterilere daha makul bi fiyat verildiğini söyledim müşteri temsilcisi zaten iyi fiyata kullanıyorsunuz dedi.. D-Smart Plus ne kadar diye sordum, +10 lira ekstra ücret talep ettiler. yeni yılda vergiler vs artacak diye bir şeyler zırvaladı.. ben de mart a kadar bir sürü zaman var olmadı beklerim başka bi firmaya geçiş yaparım diyerek işi haklı olarak yokuşa sürdüm sonra siz bilirsiniz dedi ve telefonu kapattım..

ben de sizin gibi iptal talebinde bulunmayı düşünüyorum.. bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim..

bazı merak ettiğim şeyler var.. bilen birisi cevaplarsa çok makbule geçer.

1- D-Smart HD uydu alıcım var. HD+'ya geçerken nasıl bir yol izleniyor.. (2. bir kablo çekildiği söyleniyor? başka neler oluyor)

2- D-Smart HD plus + sinema-dizi-spor+ internet paketi için kaç lira uygun olur.

3- D-smart HD plus 'ın içerisinde harddisk oluyor mu , oluyorsa kaç gb?

tahatüt sürüyor hocam sizin değiştiremezler diye biliyorum d smart müşteri hizmetlerini arayıp sorun kesinlikle
  • GoldenParsTR kullanıcısına yanıt
    evet dediğiniz gibi Mart'a kadar taahhüt devam ediyor. o zamana kadar beklemek zorundayım.. D-Smart HD+ hakkında bi bilginiz var mı?
  • 22/11/2016 itibariyle biten d smart fix mega paket üyeliğimi (aylık 21 TL ödüyordum) bugün itibariyle iptal birimine bağlanarak yenilettim. Yenilemede sinema+Dizi paket görünümlü bütün kanallar 12 ay hediyeli (belgeseler sever, spor, yetişkin , eğlence vs..) olacak şekilde yenilediler. ayrıca d smart go 12 ay hediye.. aylık ücret 15TL . ye düştü...:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sananeabi201

evet dediğiniz gibi Mart'a kadar taahhüt devam ediyor. o zamana kadar beklemek zorundayım.. D-Smart HD+ hakkında bi bilginiz var mı?

kullanmadım hiç pek bilgimde yok modül kullanıyorum daha rahat geliyor.
  • 2013 yilindanberi dsmart modul kullaniyorum..gecen yil sine dizispor 19 tl oduyordum..tahhudum bitti ve iptal biriine 10 tl ye verin dedim..2008_2010 arasi uye isen tamam dedi..bakti 2013 olmaz dedi..en son pazarlik 17tl ye bitirdim..aile paketi yukledi 12 ay mega paket dsmart go eylence ve belgesel hediye...yani tum kanallar acik +18 dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahroldum -- 21 Kasım 2016; 14:17:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahroldum

2013 yilindanberi dsmart modul kullaniyorum..gecen yil sine dizispor 19 tl oduyordum..tahhudum bitti ve iptal biriine 10 tl ye verin dedim..2008_2010 arasi uye isen tamam dedi..bakti 2013 olmaz dedi..en son pazarlik 17tl ye bitirdim..aile paketi yukledi 12 ay mega paket dsmart go eylence ve belgesel hediye...yani tum kanallar acik +18 dahil

Dostum sen mi aradin . Bekliyorum adamlar aramiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba 3-4 yıllık modüllü üyeliğim var aile paketi üstüne 6 ay tüm kanallar açık olacak şekilde 12 tl ödüyürum. önümüzdeki ay 6 ay bitiyor aile paketine dönüş oluyor.

Benim internet aboneliğim yok yalın int ve mega paket olarak 63 tl ye iptal biriminden yeni abonelik ile bu fiyatı alabilirmiyim?

Yada bu durumda nasıl yol izlemek gerekir?
  • kemal019 K kullanıcısına yanıt
    merhaba işleminizi biraz daha detaylı anlatırmısınız. Bende mega paket üyesiyim 23 tl ödüyorum. aralıkta bitecek sürekli arıyorlar ve 28 tl fiyat veriyorlar kabul etmiyorum. Sizde mega paketmişsiniz. Yenileme için aradıklarında film dizi paketine mi düşürdünüz? Onlar mı şekilde önerdi, Bu kısım nasıl oldu anlatırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duncan_fb

Bugün taahhüt sona erdi. Teklif almak için önce arayıp iptal ettirmek istediğimi mi söyleyeyim, yoksa direk fax mı çekeyim?
    ------------------
    Edit: 12 ay taahhütlü olarak Aile HD paketi dahilinde sinema spor dizi + belgeselsever + eğlencesever + yetişkin paket de 12 ay hediye. 16 mgb 100 gb internet ile beraber 55 lira olarak yenilettim.

Eski paketim aile sinema spor dizi paketi + 8 mgb 50 gb internet 67 ödüyordum.

hocam internetin yalin mi, telefon hatın var mı? Eger yalınsa teklif cok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 21 Kasım 2016; 19:30:17 >
  • ben aradim.0850 2660266 musteri hizmetlerine baglanip iptal etmek istiyorum dedim.iptal birimine aktardi oradiki ile usi bagladik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.