Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (260. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.912
Cevap
102
Favori
510.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler, tavsiyenizi deneyeceğim...
  • buradaki fiyatları görüyorum ve bir de benim anlaştığım fiyata bakıyorum tam enayilik bizimkisi başka izahı yok.

• ya bunların bir sms numarası vardı sms attığımızda bizi arıyorlardı. neydi o bilginiz var mı ?
  • IZLE yaz 2850'ye gönder
  • Huso85 H kullanıcısına yanıt
    benim bir önerim var. İnternetten tüketici BTK'ya üye oluyorsunuz oradan şikayet oluşturun kapatacağım diye. Bakın nasıl yana döne sizi arayıp indirim yapıyorlar.
  • frkn44 kullanıcısına yanıt
    Hocam internetten tüketici BTK'ya üyelik açıp oradan bu durumu dile getiren bir şikayet oluşturun onlar sizi ararlar.Sorunu çözerler.Ayrıca internetiniz'de DSMART' mı

• Babamı cidden anlayamıyorum. HD+ cihaz istiyoruz. HD cihaz var kayıt özelliği açık usb flashdan ancak 16 gb usb bellek olsa bile 1 programı kaydettiğinde direkt doluyor. O kadar dedim zorla diye karşısına gelen ilk fırsata onay vermiş ne yazık ki şimdi tekrar aradım bir şey yapmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknojix

Babamı cidden anlayamıyorum. HD+ cihaz istiyoruz. HD cihaz var kayıt özelliği açık usb flashdan ancak 16 gb usb bellek olsa bile 1 programı kaydettiğinde direkt doluyor. O kadar dedim zorla diye karşısına gelen ilk fırsata onay vermiş ne yazık ki şimdi tekrar aradım bir şey yapmıyorlar.

15 gün içinde koşulsuz şartsız iptal edebilirsiniz arayın iptal birimini istediğinizi yaptırabilirsiniz. 40 tl ödenmez o paketlere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    Ciddi misiniz nerede yazıyor hocam bu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ciddi misiniz nerede yazıyor hocam bu?

Tüketici haklarından haberiniz yok sanırım.

• tezekos kullanıcısına yanıt
    Dsmart mh olmaz iptal edilmez diyor tekrar arayıp sorsam mı yoksa başka bir yere mi başvurmak gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Dsmart mh olmaz iptal edilmez diyor tekrar arayıp sorsam mı yoksa başka bir yere mi başvurmak gerekiyor?

Mhlerini arayın beni iptal birimine bağlayın iptal edicem diye söyleyin sonra yönlendirir neden iptal etmek istiyorsunuz diye soruncada 15 günlük cayma hakkımı kullanıcam yüksek fiyatınız yüzünden diye söyleyin iptal etmek zorunda 15 gün içinde.. zaten iptal birimindeki arkadaş yardımcı olur size fiyat konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: eakaya

Dsmart mega paket modül üyeliğim 10.12.2016 da bitiyodu.Bugün aradım iptal edeceğimi söyledim iptal birimine aktardılar her söylenene hayır dedim iptal edin diye bastırdım 17tl ödüyodum aylık karşıdaki kişi sizi birkaç dakika bekleticem dedikten sonra, mega paket+belgeselsever+eğlencesever ve dsmartgo 13tl kabul ediyomusunuz teklifiyle döndü ve tabiki kabul ettim.

HOCAM BENİMDE TAAHHÜT 1 AYA DOLACAK. 13 TL TEKLİF ALMADAN KABUL ETMEM :)
    Bende hd cihaz var hd+ cihaz ile değişim istesem ne kadar ücret talep ederler bilginiz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 4 Aralık 2016; 2:32:4 >
  • ririii kullanıcısına yanıt
    HD cihazın varsa değiştirme zira cihaz seninse haklarını kaybediyoruz mulkiyet hakkı onların oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mega paketi 1 yıldır 15 liradan alıyordum.

Ocakta taahütüm doluyormuş, önce kapıyı 32 liradan açtılar, sonra 27 liraya düştüler...

Ben iptal edin diye diretince iptal birimine bağladılar ve 17 liraya anlaştık.

Eski aboneler, mega pakette 17 lirayı geçmeyin derim...
  • benim daha 10 ayım var üyeliğimin bitmesine ,
    iptal ettirmek istedim 480 tl para istediler cayma bedeli olarak benden
  • İnternet + mega için 56TL ödüyorum şuanda.
    Ay sonunda taahhüt bitiyor, bu paket için yeni teklif alan oldu mu?
  • 16 mbit 100 gb AKN(yalın) +dsmart mega +dsmart go 63 lira geçen ay taahhüt verdim.

• munkun46 kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat çok iyi fiyat almışsınız. Bu sene de iptal birimiyle görüşüp sizin paketinizden isteyeceğim
  • munkun46 kullanıcısına yanıt
    Faturayı nasıl birleştiriyoruz ilk abonelikten beri tek faturamı yoksa sonradan mı birlestirdiniz. İki abonelik birlikte olunca daha uygun fiyat veriyorlar galiba

• 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.