Şimdi Ara

D-Smart'tan FX HD ve Animal Planet HD Ayrılabilir !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D-Smart Yayın Genel Müdürü Cem Aydın'ın üstü kapalı bir biçimde ima ettiği şekilde, Lisans hakları ve sözleşmesi gereğince kurallara uymayan kanalların D-Smart platformundan ayrılacağını belirtti. Bu şekilde Universal Channel'i de platformlarından ayırdığını belirten Cem AYDIN, Sözde ''Lisans Hakları gereğince'' ve de ''kanalı Yetersiz görme gerekçesiyle'' Animal Planet HD ve FX HD kanallarının her an platformdan ayrılabileceğini üstü kapalı ve imalı bir şekilde belirtti. Cem AYDIN, ''Herşey değerli üyelerimiz için, Kanalların platformdan ayrılabilme ihtimali var, ama belki ilerde Yeni kanalların da gelebileceği'' şeklinde açıklama yaptı.

KAYNAKLAR
    hurriyet.com
    dsmart twitter (yorumlarda bizzat açıklama yapılmış)
    ucan kus.com
    http://www.facebook.com/yerliplatformlar

Yorum yok arkadaşlar, bu kanallarda giderse hiç şaşmam, D-Smart'ın gittikçe kötü bir hal aldığına hep beraber şahit oluyorz, dsmart kanalları kaptırmakla kalmadı , platformdan da ayırmaya başladı, YORUM YOK !!! Benim için Digiturk ve Tivibuya geçme zamanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ED8A8ED66 -- 23 Temmuz 2012; 19:55:19 >

• Allah kahretsin bende dun gordum bu haberi megerse dogruymus, off ya bu kanalarda giderse napıcaz biz ya,ulan dsmart hicbisey demiyom ben artık sana!!!
  • Zaten izleyecek kanal yok eldekileri de kaptıracaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıraksınlar bu ayakları, lisans ücretini ödeyip masraf yapmamak için yayın kurallarımıza uymuyor ayağı yapıyorlar, bir belgesel kanal nasıl yayın kurallarına aykırı yayın yapabilirki morno filmmi oynatıyorlar, maymunların çiftleşmesinimi gösteriyorlar, yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölüdeniz

D-Smart Yayın Genel Müdürü Cem Aydın'ın üstü kapalı bir biçimde ima ettiği şekilde, Lisans hakları ve sözleşmesi gereğince kurallara uymayan kanalların D-Smart platformundan ayrılacağını belirtti. Bu şekilde Universal Channel'i de platformlarından ayırdığını belirten Cem AYDIN, Sözde ''Lisans Hakları gereğince'' ve de ''kanalı Yetersiz görme gerekçesiyle'' Animal Planet HD ve FX HD kanallarının her an platformdan ayrılabileceğini üstü kapalı ve imalı bir şekilde belirtti. Cem AYDIN, ''Herşey değerli üyelerimiz için, Kanalların platformdan ayrılabilme ihtimali var, ama belki ilerde Yeni kanalların da gelebileceği'' şeklinde açıklama yaptı.

KAYNAKLAR
    hurriyet.com
    ucan kus.com

Yorum yok arkadaşlar, bu kanallarda giderse hiç şaşmam, D-Smart'ın gittikçe kötü bir hal aldığına hep beraber şahit oluyorz, dsmart kanalları kaptırmakla kalmadı , platformdan da ayırmaya başladı, YORUM YOK !!! Benim için Digiturk ve Tivibuya geçme zamanı.

arkadaşlar...facebook üzerinden haberi okuyunca tabiri cayizse şok geçirdim...!!!...ülkemizde digitürk yüksek çözünürlüklü yayın kanalları sayısında d-smartı geçti...!!!...digitürk sürekli yeni hd kanal şebekesine ekliyor...d-smart şebekesindeki hd yayın kanal sayısını azaltıyor...universal channel yayınından sonra yakında fx ve animal planet kanallarının high definitaion versiyonlarıda d-smart şebekesinden ayrılabilir...!!!...yazıklar olsun...!!!...d-smart yetkililerinin dikkatlerini şiddetle çekerim...!!!...

• quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

Orijinalden alıntı: ölüdeniz

D-Smart Yayın Genel Müdürü Cem Aydın'ın üstü kapalı bir biçimde ima ettiği şekilde, Lisans hakları ve sözleşmesi gereğince kurallara uymayan kanalların D-Smart platformundan ayrılacağını belirtti. Bu şekilde Universal Channel'i de platformlarından ayırdığını belirten Cem AYDIN, Sözde ''Lisans Hakları gereğince'' ve de ''kanalı Yetersiz görme gerekçesiyle'' Animal Planet HD ve FX HD kanallarının her an platformdan ayrılabileceğini üstü kapalı ve imalı bir şekilde belirtti. Cem AYDIN, ''Herşey değerli üyelerimiz için, Kanalların platformdan ayrılabilme ihtimali var, ama belki ilerde Yeni kanalların da gelebileceği'' şeklinde açıklama yaptı.

KAYNAKLAR
    hurriyet.com
    ucan kus.com

arkadaşlar...facebook üzerinden haberi okuyunca tabiri cayizse şok geçirdim...!!!...ülkemizde digitürk yüksek çözünürlüklü yayın kanalları sayısında d-smartı geçti...!!!...digitürk sürekli yeni hd kanal şebekesine ekliyor...d-smart şebekesindeki hd yayın kanal sayısını azaltıyor...universal channel yayınından sonra yakında fx ve animal planet kanallarının high definitaion versiyonlarıda d-smart şebekesinden ayrılabilir...!!!...yazıklar olsun...!!!...d-smart yetkililerinin dikkatlerini şiddetle çekerim...!!!...

Aynen be kardeşim ! Digiturk her ay en az 1 kanal eklerken, D-Smart her ay 2 kanal eksiltiyor, bu nasıl iştir bende anlamadım ama D-Smart'a yazıklar olsun sonunda bu duruma da düştü. Biz bekliyoruz belki yeni HD kanal gelir diye adamlar meğer kanal eksiltmenin Peşindeymiş !!!

• Herşey değerli üyeleri içinmiş
  • Resmi bir kaynak yok mu?
  • İstediğiniz foruma bakınız dostum, bu tür haberlerle yıkılıyor , facebook, twitter, forumlar... dsmart kanal getireceği yere kanal eksiltiyor,yazık haline be.
  • 2008 aktivasyonlu dsmart vardi bir paket makarna fiyatina dusmeden vereyim bari suan yine 2-3 kilo princ parasi eder :-))

• D smart böyle giderse daha çok rekabetçi yayın kuruluşundan sürüngen yayın kuruluşuna doğru geçiş yapar..
  • Teker teker kanallar gidiyor.

• D-smart için büyük bir kayıp olur
  • yakında sadece uydu kanalları kalacak bu gidişle.kanal beklerken kanal eksiliyor
  • Bu kafayla d-smart çok müşteri kaybeder...
  • modülümü aldığımda aktifleştirmek için müşteri hizmetlerinden arandığımda -"neden modül alımını tercih ettiniz" diye bir soru yöneltmişlerdi.

- Doğan grubuna hiç bir zaman güvenmiyorum;yarın ne yapacağı belli olmaz onun için size bağlı olmak istemiyorum demiştim....

Bugün ise ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumu anlıyorum.Daha cağrı merkezindeki çalışanların bile kanalların gittiklerinden haberi yok.Her geçen gün azalan Hd kanallar ile olmaz bu iş D smart..!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonjovi0433

modülümü aldığımda aktifleştirmek için müşteri hizmetlerinden arandığımda -"neden modül alımını tercih ettiniz" diye bir soru yöneltmişlerdi.

- Doğan grubuna hiç bir zaman güvenmiyorum;yarın ne yapacağı belli olmaz onun için size bağlı olmak istemiyorum demiştim....

Bugün ise ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumu anlıyorum.Daha cağrı merkezindeki çalışanların bile kanalların gittiklerinden haberi yok.Her geçen gün azalan Hd kanallar ile olmaz bu iş D smart..!!

Arkadaşım giden HD kanal yok, frekans değişikliği oldu, yeni frekanstan kanalları izleyebilirsin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_70702858/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: pisnick

quote:

modülümü aldığımda aktifleştirmek için müşteri hizmetlerinden arandığımda -"neden modül alımını tercih ettiniz" diye bir soru yöneltmişlerdi.

Arkadaşım giden HD kanal yok, frekans değişikliği oldu, yeni frekanstan kanalları izleyebilirsin.

Arkadaş yanlışlıkla hortlatmış konuyu ama gerçekten Discovery HD Showcase ve Animal Planet HD kanallarının Digitürk'e gideceği söyleniyor forumlarda. D-Smart sitesinden de çıkarmış bu kanalları.

Ha beni bozmaz bunlar giderse ama Fox Crime HD giderse beni o zaman bozar. Fx HD giderse de kayıp olmaz ama yerine en az daha önce giden dandik Universal Ch. HD gibi bir kanal gelmeli. Syfy falan zaten bekliyoruz.

D-Smart yeni kanal getirmeyip bir de bu hızla kanal kaybetmeye devam ederse bu gidişle HD yayın amacıyla sadece giriş paketi satan bir firma olur. Digi de son darbeyi vurup 7 derecedeki hd ve sd ulusal kanalları şifresiz yaparsa onu da satamaz. Millet digiye çevirir çanağını.

• quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

Orijinalden alıntı: pisnick

quote:

Arkadaş yanlışlıkla hortlatmış konuyu ama gerçekten Discovery HD Showcase ve Animal Planet HD kanallarının Digitürk'e gideceği söyleniyor forumlarda. D-Smart sitesinden de çıkarmış bu kanalları.

Ha beni bozmaz bunlar giderse ama Fox Crime HD giderse beni o zaman bozar. Fx HD giderse de kayıp olmaz ama yerine en az daha önce giden dandik Universal Ch. HD gibi bir kanal gelmeli. Syfy falan zaten bekliyoruz.

D-Smart yeni kanal getirmeyip bir de bu hızla kanal kaybetmeye devam ederse bu gidişle HD yayın amacıyla sadece giriş paketi satan bir firma olur. Digi de son darbeyi vurup 7 derecedeki hd ve sd ulusal kanalları şifresiz yaparsa onu da satamaz. Millet digiye çevirir çanağını.

bakar kör

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.