Şimdi Ara

D smart para istemeye başladı.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
6.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: mavizaman

ben türksattaki atv ile digitürkün atvisini izledim
    arad kalite farkı olabilir ona birşey demiyorum
    fakat "dsmarttaki görüntü kalitesi digitürke 10 basar "dehşet" fark var" demek abartı olur.
    quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

Orjinalden alıntı: mavizaman

Bizde Philips 70ekran crt var
    digitürk müşterisiyim.
    daha önce sıradan dijital yayın vardı. türksat..
    Digitürkün görüntü kalitesi gayet tatmin edici.
    dehşet fark diye adlandırılacak kadar fark olduğuna inanmıyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: jujuuu

katilmiyorum

d smart in ,digiturk e bir artisi da , kiyas kabul etmeyecek yayin kalitesi farki ... az biraz , ya da eh iste degil ... dehset farkli ..

EutelsatW3 teki atv ile Türksattaki atv yi karşılaştırmanızı öneririm.Aradaki farkı göreceksiniz..

d-smart'ta atv görüntüsü :) digiturkte nasıldır bilmiyorum.
    ayrıca ilave olarak normal uydu veya d-smart ile izlenen maçlar digiturkten 2-2,5 saniye erken geliyor.
     D smart para istemeye başladı..
     D smart para istemeye başladı..

• hayır yalan değil doğrudur. Digitürk 2 sn sonra geliyor fakat digitürj uydu frekansı ölmek üzere görüntü kalitesi azaldı. İlk üye olurken görüntüsü mükemmeldir. Hala yenilenen yok nede uydu yenisini atan bile yok kalitesizle izliyeceğiz.
  • arkadaslar 2 gundur forumu okuyorum su soruya cevap bulamadım..

ben bugun itibariyle dsmart a uye olursam hangi kanalları izleyebilecegim..

ornegin discovery ve de hazırlık maclarını nı beles izleyebilecekmiyim..

dsmartın sitede bile kesin bisey yok tematik kanallar a belki sanki maybe sifrelenebilir diyor.

nasıl bir iş bu anlamadım.. tesekkurler ..
  • discovery nasıl bilmiyorum sanırım açık olması gerek ama
    hazırlık macları ve uefa için içerideki maçları seyredebilirsin.En azından gecen yıl bende acıktı uefa ve hazırlık macları.
  • Darbe destekçisi Aydın Do bir darbede millete mi vurmaya hazırlanıyor?
  • D-SMART müşteri hizmetlerinden gelen cevap mail i

"Tamamıyla futbol yayın içeriğine sahip olan Futbol Smart kanalında Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor klüplerinin Süper Lig hazırlık kampı maçlarını izleyebileceksiniz. Fenerbahçe ve Galatasaray’ ın Şampiyonlar Ligi’ndeki ön eleme, Beşiktaş ve Kayserispor’un da UEFA kupasındaki ön eleme ve 1. tur maçlarını da Futbol Smart’ ta naklen yayınlayacaktır. Futbol Smart’ taki bu maçlar ücretsiz olarak izlenebilecektir. Sadece D-Smart sahibi olunması yeterlidir.

Saygılarımızla,

D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  • eyvallah hocam noktayı koydun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadirt

Darbe destekçisi Aydın Do bir darbede millete mi vurmaya hazırlanıyor?

Bence bu topic siyasete pek uygun değil..
  • bunlar iyi günler dsmart sahipleri için yavaş yavaş kayıp gider bu kanallar elinizden hiç merak etmeyin.
    doğanı tebrik etmek lazım.adam işi iyi biliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Re-AcTioN

D-SMART müşteri hizmetlerinden gelen cevap mail i

"Tamamıyla futbol yayın içeriğine sahip olan Futbol Smart kanalında Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor klüplerinin Süper Lig hazırlık kampı maçlarını izleyebileceksiniz. Fenerbahçe ve Galatasaray’ ın Şampiyonlar Ligi’ndeki ön eleme, Beşiktaş ve Kayserispor’un da UEFA kupasındaki ön eleme ve 1. tur maçlarını da Futbol Smart’ ta naklen yayınlayacaktır. Futbol Smart’ taki bu maçlar ücretsiz olarak izlenebilecektir. Sadece D-Smart sahibi olunması yeterlidir.

Saygılarımızla,

Bugün gazetelerdeki d-smart ilanlarına göre,bu sezon hazırlık maçları ücretsizdir futbol smart'ta diyor. Ama anlaşılan o ki seneye hazırlık, eleme falan ne varsa ekstra para isteyecekler. Yoksa 2008-2009 sezonunu vurgulamazlardı.

• İyiki dsmart almamışım
  • İyi ki d-smart almışım ....
  • Futbolu, belgeseli seviyorum evimde digiturk'de dsmart da ve kablo tv de mevcut...

1 yılı aşkındır Dsmart kullanıcısıyım, iyi ki almışım...

7 yıldır Digiturk abonesiyim Super Lig, Lig TV'den giderse hemen geri veririm :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicomedian

quote:

Orjinalden alıntı: Re-AcTioN

D-SMART müşteri hizmetlerinden gelen cevap mail i

Saygılarımızla,

Bugün gazetelerdeki d-smart ilanlarına göre,bu sezon hazırlık maçları ücretsizdir futbol smart'ta diyor. Ama anlaşılan o ki seneye hazırlık, eleme falan ne varsa ekstra para isteyecekler. Yoksa 2008-2009 sezonunu vurgulamazlardı.

Hazırlım maçlarına para istememekle lütfetmişler

• Bana göre kablo-tv fiyatına göre hala en güzeli. Benim çok beğendiğim ve bana göre discovery'den daha iyi bir kanal olan national geographic tv dsmartta yok. BBC world, prime, rtl, nba tv, vh1,jetix bunları ücretsiz veren platform olursa oraya geçerim.
  • doğru tespit.

quote:

Orjinalden alıntı: mutku

Bana göre kablo-tv fiyatına göre hala en güzeli. Benim çok beğendiğim ve bana göre discovery'den daha iyi bir kanal olan national geographic tv dsmartta yok. BBC world, prime, rtl, nba tv, vh1,jetix bunları ücretsiz veren platform olursa oraya geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 16 Temmuz 2008; 21:54:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gren

doğru tespit.

quote:

Orjinalden alıntı: mutku

Bana göre kablo-tv fiyatına göre hala en güzeli. Benim çok beğendiğim ve bana göre discovery'den daha iyi bir kanal olan national geographic tv dsmartta yok. BBC world, prime, rtl, nba tv, vh1,jetix bunları ücretsiz veren platform olursa oraya geçerim.

hem ücretsiz olacak hemde hepsi bir platformda olacak imkansız bu olsa gerek......
  • Bu D-Smart'a 5 kuruş vermem. Zaten tv'de spordan başka bişey izlemem pek. D-Smart hangi maçlar varmış adam gibi? Bank Asya 1.Lig mi pehh. Digitürk'ümde paşalar gibi Tsl izliyorum. Eğer Tsl D-Smart'ta olursa yine almam, yine almam.
  • Dsmartın evrimi;Türkiye'nin faturasız dijital platformu,Türkiye'nin faturasız kontörlü dijital platformu,Türkiye'nin paralı faturası toptan kesilmiş dijital platformu.

Bunu ben daha 1 sene önce söylüyorum diye, forumdan bir Doğan fanatiği parmakları köpüre köpüre hakaretler ediyordu.

D-smart kullanıcılarına sonuna kadar saygım var,benim tepkim bir iş yapıpta kelime oyunlarıyla( yok bedavaymış,yok bilmem neymiş diye) halkı aldatıp koltuklarında kurulan sömürücülere.Bu işin karşılamayacağı zaten belliydi.Bunu derken bizi aptal yerine koyuyorlardı.

Sonra yok sözleşmede şöyle yazıyordu yok biz verdiğimiz sözü şöyle tuttuk demelerine de ancak bunlardan beklenilebilecek bir hainlik çeşidi diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 19 Temmuz 2008; 11:02:31 >

• http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=82741,6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pLayer -- 23 Temmuz 2008; 18:18:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.