Şimdi Ara

D smart para istemeye başladı.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
6.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben D-Smart alalı 1 sene oldu, alımdaki tek amacım aylık fatura derdi olmaması ve aldığım sırada açık olan belgesel kanallarının sürekli ücretsiz kalacağı taahhüdü.

Şu an bana ulaşan birileri olmadı bu para konusunda, eğer olur da 1 senedir izlediğim kanallardan birini kapatırlarsa direk kapatırım D-Smart'ı olur biter
  • evet aynen oyle .. o an ne varsa ucretsiz kalacak dediler , ve kaldi ... neden her hizmetini bedava sunsun adamlar yahu

verdigi o gunku kanallarin hepsi acik mi , acik .. bitti

"ileride bazi ucretli hizmetler olacaktir , ancak bunlarin kullanimi tamamen istege bagli olacaktir" dediklerini dun gibi hatirliyorum

ustelik filmler paraliymis .. parali da olmasa , yani hic boyle bir secenek olmasa daha mi iyiydi ?

ayda 20 milyona her hafta degisen 7-8 tane film izletiyorlar , tanesi 1 milyona geliyor .. daha ne olsun ?

ustune ustluk eger boyle parali loca vs gibi olaylar olmasa eminim ki ,burada "bari ucreti neyse filmler de koysunlar izleyebilelim" denecekti .. ne yapsalar olmuyor ,her dk bir elestiri

hayir ne olmasini bekliyosunuz ,butun filmler bedava , maclar bedava filan mi olmasini ? elbette boyle bir sey olamaz , ama vaad ettikleri taahhutleri yerine getirmezlerse tepelerine bineriz (ornegin movie smart , ornegin belgeseller vs ucretli olursa ya da kalkarsa)

reklam konusunda da katiliyorum , ona bakarsaniz ben de plus aldim digiturk , salona .. ama hic elimdeki sut dolu bardagi tv ye dogru atinca plus sayesinde havada dondurup geri sokamiyorum bardaga .. o zaman reklam yalanci...

• altında bi bit yeğin çıkacağı belli idi ztn
  • quote:

Orjinalden alıntı: jujuuu

...ona bakarsaniz ben de plus aldim digiturk , salona .. ama hic elimdeki sut dolu bardagi tv ye dogru atinca plus sayesinde havada dondurup geri sokamiyorum bardaga .. o zaman reklam yalanci...

• Ya Abicim Ben size bişey sölimmi...eğerki D-smart belf,gesel kanlaarı ve tanıtımını yaptığı kanalları zamanında ücretsizdir ama şimdi Ücretlidir derse Varya İşte ozaman Şerefsizlik Olur ben d smart savunmam babamın oğulları değil decoder bana bedavaya vermediler Hoşşşş istediğim sadece sözünde durmaları Ha durmadılar bizde gerekenleri yapar bi Çırpıda kapatırım herkest öle yapar zaten
  • quote:

...ona bakarsaniz ben de plus aldim digiturk , salona .. ama hic elimdeki sut dolu bardagi tv ye dogru atinca plus sayesinde havada dondurup geri sokamiyorum bardaga .. o zaman reklam yalanci...

Süpersin kardeş. İşte reklam konusunda gerçek cevap budur. Zaten bu konu neden tartışılıyor hala anlamadım. Adamlar baştan söylediği gibi devam ediyor. Aldığınız zamanki izlediğiniz tüm kanllar ücretsiz olacak dedi. Ben 1 senedir tek kuruş ödemedim. Yayın kalitesi ise tartışılmaz. Daha ne olmalıydı. Adamlar hangi konuda yalan söylemiş anlamadım valla...

• ta en başından beri bekleniyordu zaten , sürpriz olmadı
  • arkadaşlar dünyada böyle bedava digital platform duydunuz mu? Ben bunu merak ediyorum. Paralı kanallarda yayınlayıp ücretsiz kanallar yani kanal d, swow tv, cine5, kanaltürk, atv, cnbc-e hatta TNT de geliyor. Geliyor derken sinema ve diziler. Gelmıyor mu yayınlanmıyor mu? Geliyorr boşver paralı yapsınlar hiç umurunda değilim.

Çok eskiden ne güzel bedava maç izlerdir. OOOO şifreli oldu nerdeee o eski yıllarr. Yeni bişeyler getiriyor paralı olmuş şöyle olmuş böyle olmuş boşuna eleştiriyorlar... Bedava siz izleyin sen kazansın ama d-smart kaybetsin böyle mi istiyorsunuz o zaman batar iflas eder..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 24 Jack Bauer -- 29 Haziran 2008; 18:15:38 >
  • herşey kurallara uygun sölemedikleri hiçbirşeyi kimse yapmıyor.....
  • aydın doğan'ın kolpalıkları işte
  • Onlar attan İnip Eşeğe Binerlermi hiç vayy bödöflerrr
  • şampiyonlar ligi maçları paralımı olacak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: boylum

şampiyonlar ligi maçları paralımı olacak?

şampiyonlar liği maclarından anlaşma greği 2 takımdan bir tanesinin maçını star tv den yayınlamak zorundalar kalan 1 takımın maçınıda d-spordan muhtemelen yayınlayacaklar şimdilik detaylı bir açıklama gelmedi biz bayilere önümüzdeki günlerde belli olur..... ama muhtemelen ücretsiz olacaktır.
  • arkadaşlar dsmart babamın oğlu değil, bende ocakta aldım. adamlar dediği gibi hiç para talep etmiyor. hangi kanal ocakta vardıysa yine var. fazlasıyla. bi kandırmaca ücretsiz lafından ne anladıınıza bağlı. o anki herşey ücretsizdi hala ücretsiz. ben gayet memnunum. almak veya almamak kişisel tercihtir. ben digiturku kapattırıp dsmarta geçtim. memnunum.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Theatre Of Tragedy

aydın doğan'ın kolpalıkları işte

hehheeh
  • walla bende avrupa sampiyonasi boyunca plazmada HD izleyebilelim diye salonda digiturk takili..

yarindan tezi yok ,iceri koydugum d smart i yine salona getirip catiya cikip kablolarin yerlerini degistircem (salon ile yatak odasina inen kablolari)

cunku yasayan bilir , bu digiturk un yayinlari cidden d smart a gore cok cok kotu .. daha dogrusu uyduya gore kotu diyelim

d smart ile normal uydu yayininin kalite farki var mi onu bilmiyorum , aslinda normal uydu da var 3 uncu bir televizyonda ,ama 35 ekran o ,fark var mi kestiremiyorum d smart ile
  • quote:

walla bende avrupa sampiyonasi boyunca plazmada HD izleyebilelim diye salonda digiturk takili..

yarindan tezi yok ,iceri koydugum d smart i yine salona getirip catiya cikip kablolarin yerlerini degistircem (salon ile yatak odasina inen kablolari)

cunku yasayan bilir , bu digiturk un yayinlari cidden d smart a gore cok cok kotu .. daha dogrusu uyduya gore kotu diyelim

d smart ile normal uydu yayininin kalite farki var mi onu bilmiyorum , aslinda normal uydu da var 3 uncu bir televizyonda ,ama 35 ekran o ,fark var mi kestiremiyorum d smart ile

d smartın yayın kalitesi ile ilgili herhangi bir kalite ve buna benzer şey yok.. sony 106 ile izliyorum; yayının diğer yayınlarla uzaktan yakından alakası yok..

normal tv lerde izlerseniz 55 37 42 gibi kaliteli gibi görünür. aslında fark yok..

bir şaya çıkardılar kaliteli diye hiç alakası yok...

• kaliteli olduğu ve bunun noter onaylı belgesi dsmartın web sitesinde var ordan bakabilirsiniz....
  • SEVGİLİ ARKADAŞLARIM,

ELALEMİN EKSİK ZEKALILARI İLE AYNI KONUMDA DÜŞÜNMEYİN LÜTFEN,

SİZ SU ANDA D-SMART 'IN PAZARLAMA DÜNYASINDA YAPMIŞ OLDUĞU EŞSİZ ETILIMIN HALA KIRINTILARINI TARTIŞIYORSUNUZ.

ATI ALAN ÜSKÜDAR 'I GEÇTİ BEYLER ,

GEÇMİŞ OLSUN ( İÇİMİZDEKİ DIJITURK ÇÜLERE DUYURULUR) :)

BYE..........
  • Cevap ve kalite budur...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.