Şimdi Ara

D smart para istemeye başladı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
6.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dsmart bilindiği üzere başlangıçta para ödemeden sadece cihaz alarak ulusal maç vb kanalları bedava izletecekti şu anda şehir şehir dolaşarak işyerleri ne uğrayarak 900 Ytl ye yakın dahada fazla olabilir. para talep etmekte istemiyenlerin ise sinyalini kapatıp izletmiyecekler. bu şu anda işyeri kahve otel vb. yerler için geçerli bundan sonrada ev kullanıcılarına yönelecekler..
    (cihazlar elde kalacak.) yazılımda yüklenmez.?

daha geniş bilgi için bayilerden bilgi alabilirsiniz..

Not: 160 YtL ye sattıkları çihazlar 1 ay denemeli verecekler. isterlerse geri kalan rakamı talep edecekler istemiyenlerin yine cihazları kendilerinde kalacak..

• ne beklenir ki aydın doğanın grubunun yaptığı ve yapacağı işlerden
  • Ben doğan gurubunun yapacağı hiç bir şeye güvenmem ama onların bile bu kadar bariz bir kandırma politikası yapacaklarına inanamam...

(D smart ile yakından ilgili @daxir ve bu konularda oldukça doğru tespitleri olan @next-urla arkadaşlardan da bilgi ve yorumlarını bekleriz...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True_Sun -- 26 Haziran 2008; 19:13:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: computeron

Dsmart bilindiği üzere başlangıçta para ödemeden sadece cihaz alarak ulusal maç vb kanalları bedava izletecekti şu anda şehir şehir dolaşarak işyerleri ne uğrayarak 900 Ytl ye yakın dahada fazla olabilir. para talep etmekte istemiyenlerin ise sinyalini kapatıp izletmiyecekler. bu şu anda işyeri kahve otel vb. yerler için geçerli bundan sonrada ev kullanıcılarına yönelecekler..

Not: 160 YtL ye sattıkları çihazlar 1 ay denemeli verecekler. isterlerse geri kalan rakamı talep edecekler istemiyenlerin yine cihazları kendilerinde kalacak..

biraz konuya tam hakim olmadan bazı noktalarda kulaktan dolma bilgilerle sallmışsın be arkadaşımm..
    öncelikle ticaret hanelerden 900 ytl alınmıyor 564 ytl alınıyor bir tane d-smart cihazıda ücretsiz veriyor yani kullanıcı 564-309=255 ytl yıllık ödüyor yeni kanun gereğinde yapılmıştır artı bir cok bayide hali hazırda kullanıcıların kullanmış oldukları cihazlarıda geri alarak bu ücreti çok daha aşağı cekiyorlar. Akıllı ticarethaneci bu durumu hiç düşünmeden kabul eder malum 2009-2012 uefa kupası,ŞAMPİYONLAR ligi türkiye kupası grup maçları bankasya maçlarından bu paranın 10 katını kazanır.
    ben çok iyi hatırlıyorum d-smart ilk kurulduğunda müşteri hizmetlerini aradım bilgi almak için orda müşteri temsilcisine şunu sormuştum ilerde yayınlar ücretli olurmu diye bana aynen şu cevabı verdiler cihazı aldığınızda hangi kanallar varsa onlar hiç bir zaman ücretlenmiyecek sayısında azalma olmayacak daha sonradan eklenen kanallar olursa izle-öde sisteminde olacaktır diye. adamlar bunu baştan söylediler cihazı alıp almamak sana bıraktılar o yüzden herşeyi yasal yapıolar araştırma yapıp alan biri için ortada bir kandırmaca yok.
    169 ytl cihaz ise d-smart ready zaten satılıyorken söyleniyor içindeki kart bir aylık diye bir ay sonra 169 ytl daha ödemeniz gerekecek diye heryerde yazıyor bunun neresinde kandırmaca var anlayamadım ben bile satarken sölüyorum 1 ay sonra 169 ytl ödiceksin bu cihazı cıkarmaktaki amaç normak FTA cihaz satışlarını biraz olsun azatarak d-smarta yönelinmesini sağlamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxir -- 27 Haziran 2008; 1:09:10 >

• Yıllık ücret ödeneceğinden bahsediyorsun (ticarethane için şimdilik) senin hesabına göre 255 ytl peki nasıl kanallar ücretsiz oluyor.

(bu arada 309 değil 282 ytl yede cihaz var http://www.akakce.com/uydu-alicisi/en-ucuz-goldmaster-dtv-19800-cim-d-smart-fiyati,011419.html )
  • hepsi yalan dolan arkadaş hala dsmartı savunuyorsun ve başta söylediler diyorsun benim hatırladığım dsmartın reklamı türkiyenin ücretsiz digital platformu ee nasıl oluyor bu iş şimdi artık savunmayın şu doğanı geçmişi ortada hele bu hd receiver için isteği rakamı gördükten sonra hala dsmartı nasıl savunursunuz ben anlamış değilim receiverda pvr yok kayıt yok 800 küsür para istiyor ben plus kutuyu 670 ytl ye aldım ve için pvr harddisc herşey mevcut kısacası digitürk müşteri odaklı ilerleyen müşterilerinin fikirlerine önem vermeye çalışan bir firma doğan grubu ise nasıl para kopartırızın derdinde benim anlayamadığım bir konu daha var bundan seneler önce rtük digitürkte yer alan sinematürk kanalında geceleri verilen türkçe erotik filmleri yasaklamıştı şuanda dsmartta yeşilçam xx diye bir kanal mevcut rtük hala niye kapatmıyor bu kanalı anlamış değilim.
  • bırakalım 160 ı 200 ü 300 üde bedava verselerde izlemem arkadaş ben doğan holdingin hiçbir kanalını, beyin yıkama, kendi düşüncesini empoze ettirme, hükümet yanlısı haberler, sanal reklamlar bilinçaltına direkt kazıma vs. vs. daha sayayım mı? kanald izleyince birden akp li oluyorum ben bile şaşırıyorum... Allah göstermesin !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeKSandDoRT

bırakalım 160 ı 200 ü 300 üde bedava verselerde izlemem arkadaş ben doğan holdingin hiçbir kanalını, beyin yıkama, kendi düşüncesini empoze ettirme, hükümet yanlısı haberler, sanal reklamlar bilinçaltına direkt kazıma vs. vs. daha sayayım mı? kanald izleyince birden akp li oluyorum ben bile şaşırıyorum... Allah göstermesin !!!

o kadar haklısınki dostum birincisi kendi tematik kanallarında ben hiçbişey olduğunu zannetmiyorum bi digitürkün tematik kanallarının 10 yıl gerisinden geliyordur heralde.

O yüzden şu dsmarta para vermeyin artık bi düşünsenize siz böyle bu adamlara para vererek güçlendirdikçe gidicek süper lig maçlarınıda alıcak ondan sonra ilker yasinli bi hayatımız başlıcak kim ister böyle bi hayatı herhalde kan gövdeyi götürür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harmonyoa -- 27 Haziran 2008; 10:21:05 >

• quote:

Orjinalden alıntı: daxir

quote:

Orjinalden alıntı: computeron

Dsmart bilindiği üzere başlangıçta para ödemeden sadece cihaz alarak ulusal maç vb kanalları bedava izletecekti şu anda şehir şehir dolaşarak işyerleri ne uğrayarak 900 Ytl ye yakın dahada fazla olabilir. para talep etmekte istemiyenlerin ise sinyalini kapatıp izletmiyecekler. bu şu anda işyeri kahve otel vb. yerler için geçerli bundan sonrada ev kullanıcılarına yönelecekler..

biraz konuya tam hakim olmadan bazı noktalarda kulaktan dolma bilgilerle sallmışsın be arkadaşımm..
    öncelikle ticaret hanelerden 900 ytl alınmıyor 564 ytl alınıyor bir tane d-smart cihazıda ücretsiz veriyor yani kullanıcı 564-309=255 ytl yıllık ödüyor yeni kanun gereğinde yapılmıştır artı bir cok bayide hali hazırda kullanıcıların kullanmış oldukları cihazlarıda geri alarak bu ücreti çok daha aşağı cekiyorlar. Akıllı ticarethaneci bu durumu hiç düşünmeden kabul eder malum 2009-2012 uefa kupası,ŞAMPİYONLAR ligi türkiye kupası grup maçları bankasya maçlarından bu paranın 10 katını kazanır.
    ben çok iyi hatırlıyorum d-smart ilk kurulduğunda müşteri hizmetlerini aradım bilgi almak için orda müşteri temsilcisine şunu sormuştum ilerde yayınlar ücretli olurmu diye bana aynen şu cevabı verdiler cihazı aldığınızda hangi kanallar varsa onlar hiç bir zaman ücretlenmiyecek sayısında azalma olmayacak daha sonradan eklenen kanallar olursa izle-öde sisteminde olacaktır diye. adamlar bunu baştan söylediler cihazı alıp almamak sana bıraktılar o yüzden herşeyi yasal yapıolar araştırma yapıp alan biri için ortada bir kandırmaca yok.
    169 ytl cihaz ise d-smart ready zaten satılıyorken söyleniyor içindeki kart bir aylık diye bir ay sonra 169 ytl daha ödemeniz gerekecek diye heryerde yazıyor bunun neresinde kandırmaca var anlayamadım ben bile satarken sölüyorum 1 ay sonra 169 ytl ödiceksin bu cihazı cıkarmaktaki amaç normak FTA cihaz satışlarını biraz olsun azatarak d-smarta yönelinmesini sağlamak.

Bu bir sallama değil bayilerin vermiş olduğu bilgiler.. rakamlar - + değişebilir başından demiyormu idi bedava platform.. daha sonra diğer yayınlarada ücret vereceksin demiyeceği ne malum.?

bunu sansui freetv diye satarkende yapmışlardı cihazlar milletin elinde kaldı. bunu açıklasana..

cihazlar eski sistem ne HD yayınlarına uyumlu vs..vs.. alın güle güle kullanın..

İnsanları laf ebeliği ile keriz yerine koymasınlar
    ..

• Abiler Digiturk E Helal olsun dicenki Neden''Bakın Ben D-smart kullanıyorum ama ellerim kırılsaydıda almasaydım Şöle bana D-smart ücretsiz digital platform dediler hepmize Yani eee Şimdi Yeni eklenen Kanallar Baıın 2 gün Önce 71 ve üstü Baya kanal geldi ve 1TEmmuza Kadar Ücretsiz Dediler...hani bu platforma her ay bi kanal ekleniyodu ve ücret talep etmiceklerdi yazıklar olsun bu insanlar bişeye verdiğiniz vaate kanıyo alıyo eeee Şimdi ücret noluyo sırf discovery için alınırmı Ha alınır ama aynı programlar başa sar dur Çöppppp...

DİGİTURK Hiç bir zaman demediki Ücretsiz platform.....DG+PLUS hdd si kayıt vs olanüstü bir cihaz ben 650 ytl gibi alabilirim aylık da 46.90+10 ytl HD Parasıda vermeden digiturk e geçmeyi düşünüyorum ama d smart ailem izlediği için kaldırmıcam ama eğerki bu işe devam ederlerse müşteri hizmetlerini arayıp ağzıma geleni sölicem

• quote:

Orjinalden alıntı: harmonyoa

hepsi yalan dolan arkadaş hala dsmartı savunuyorsun ve başta söylediler diyorsun benim hatırladığım dsmartın reklamı türkiyenin ücretsiz digital platformu ee nasıl oluyor bu iş şimdi artık savunmayın şu doğanı geçmişi ortada hele bu hd receiver için isteği rakamı gördükten sonra hala dsmartı nasıl savunursunuz ben anlamış değilim receiverda pvr yok kayıt yok 800 küsür para istiyor ben plus kutuyu 670 ytl ye aldım ve için pvr harddisc herşey mevcut kısacası digitürk müşteri odaklı ilerleyen müşterilerinin fikirlerine önem vermeye çalışan bir firma doğan grubu ise nasıl para kopartırızın derdinde benim anlayamadığım bir konu daha var bundan seneler önce rtük digitürkte yer alan sinematürk kanalında geceleri verilen türkçe erotik filmleri yasaklamıştı şuanda dsmartta yeşilçam xx diye bir kanal mevcut rtük hala niye kapatmıyor bu kanalı anlamış değilim.

helal olsun yazdıklarını hatta digiturk sansürleniyor d-smart sansür yok merak etme yakında sansürlenir. Abone sayısını artsın mesela 2 milyon abone sayısı olsun veya geçsin sonradan sansürlenir inşallah d-smart bile almam iş yerinde arkadaşım var d-smart hiç memnun değilmiş çok problemlimiş fişini çekip takıyorlar tüm kanalları çekmiyor problemli sakın haaa alma diyorlar bende almıyorum daha bekleyin ilerde herşeyi para istiycekler... Neredeyse digiturk gibi olacak :)

• katilmiyorum

yeni uyduya gececek ve cihaza da ihtiyaci olan ,fazla da beklentisi olmayan kisiler icin ya 10 liralik 24 aylik digiturk ya da d smart uygun

d smartin bi dalgasi yok ,anca ne film olsa izler uyuklarim diyenler icin bi iki film kanali , belgesel ve normal kanallar var

bi kerelik 50-60 a uydu alicisi almak yerine 250 vermek de eger cok dokunmuyorsa , baska bir para istedikleri yok ki

bizde 1 senedir var , tek kurus vermedik , bir de 20 milyona aylik loca film paketleri var .. gayet ekonomik ..hic bir dvd ya da digiturk film kiralamada bu fiyata bir kampanya yapilmadi .. sadece recep ivedik dvd si bile 10 milyon

ama her yeniligi ,fii tarihinde 250 verip aldik diye bedava beklemek olmaz .. elbette filmleri , yarin eklenecek baska kanallari para ile satacaklar ,sorun nerede anlamiyorum

ama yarin butun belgesel , film vs kanallari yok ederlerse o zaman hesap sorma hakkimiz olur

d smart in ,digiturk e bir artisi da , kiyas kabul etmeyecek yayin kalitesi farki ... az biraz , ya da eh iste degil ... dehset farkli ..

• quote:

Orjinalden alıntı: jujuuu

katilmiyorum

yeni uyduya gececek ve cihaza da ihtiyaci olan ,fazla da beklentisi olmayan kisiler icin ya 10 liralik 24 aylik digiturk ya da d smart uygun

d smartin bi dalgasi yok ,anca ne film olsa izler uyuklarim diyenler icin bi iki film kanali , belgesel ve normal kanallar var

bi kerelik 50-60 a uydu alicisi almak yerine 250 vermek de eger cok dokunmuyorsa , baska bir para istedikleri yok ki

bizde 1 senedir var , tek kurus vermedik , bir de 20 milyona aylik loca film paketleri var .. gayet ekonomik ..hic bir dvd ya da digiturk film kiralamada bu fiyata bir kampanya yapilmadi .. sadece recep ivedik dvd si bile 10 milyon

ama her yeniligi ,fii tarihinde 250 verip aldik diye bedava beklemek olmaz .. elbette filmleri , yarin eklenecek baska kanallari para ile satacaklar ,sorun nerede anlamiyorum

ama yarin butun belgesel , film vs kanallari yok ederlerse o zaman hesap sorma hakkimiz olur

d smart in ,digiturk e bir artisi da , kiyas kabul etmeyecek yayin kalitesi farki ... az biraz , ya da eh iste degil ... dehset farkli ..

Biz şimdiki zamandan bahsediyoruz.
    Önceden para istemiyeceklerini vaad ediyorlardı. bunu tartışıyoruzzzzzzz

• d-smartı araştırıp alanlar bunu hiç tartışma gereği bile duymazlar ama yok araştırmadan kulaktan dolma bilgilerle aldıysalar tabiki sanacaklar ücretsiz diye...
    d-smartın ilk kurulduğu günlerde müşteri hizmetlerini aradım sordum onlarda aynen şu yanıtı verdiler ilk aldığınızda hangi kanallar ücretsizse onlar ilerde ücretlenmiyecektir ilerde yeni cıkacak olan kanallar ücretlendirilecektir... adamlar bana bunu demiş ben şimdi kalktım d-smartı tüketici haklarına şikayet etsem adamlar ses kayıtı delil olarak sunsalar kim haklı olacak....
    elbette reklamlarda bütün detaylar yer almayacak size soruyorum hangi firma reklamlarını bütün detaylarıyla yapıyor.. arada kelime oyunları tabiki yapacaklar reklam sonucta... kısacası detaylı araştırma yapıp d-smart alan ilerde yeni cıkacak olan kanalların ücretli olacağından emindirler.........
  • Bu saçmalık bence her ay yeni kanallar eklenicek ve ücret talep edilmicek aman boşverin sanki ücretli kanallarda çok iii de bizde kalkmış kafa yoruyoz benim İçin discovery yeterde artar ama önemli olan sözde durmamak
  • Bu topicde bazı kişiler var sanki d-smart da çalışan kişiler gibi cevaplar veriyolar. D-smart ı korumaya çalışıyolar. Bırakın böyle konuşmayıda eksilerinden artılarından bahsedin. Eğer gerçekden bir hata varsa doğru düzgün yazıp konuşalım olumlu yanları varsa olumlu yanlarından bahsedelim, olumsuzsa olumsuz yanlarından bahsedelim. Bir arkadaş yazmış hangi reklamda detay verilir diye. Eğer bir şirket ahlaksızsa ali cengiz numaraları yapıcaksa tüketiciyi kandıracaksa evet reklamlarında detay vermez. Detayları kapatmaya çalışır. Biz tüketicilerde bazen bu numaraları yutarız bazende yutmayız. Ben d-smart ın çok ahlaki işler yaptığına inanmıyorum. Bu kafada giderse ve 2010 daki naklen maç ihalesini alamazsa 2. bir freetv olayı yaşanır. Herkses saygılar...
  • bakın arkadaşlar ben d-smart satıyorum o yüzdende cok detaylı bilgilere sahibim şu anki d-smart satışlarına bakarsanız 2010 da ihaleyi alsada almasada d-smarta hiç birşey olmaz artık piyasada d-smarttan başka cihaz nerdeyse satılmıyor her gelen d-smart diyor başkada bir şey istemiyor.
  • o yuzden bindiler enseye
  • normal cıhaz olarak satacaksın platform demek ds ıcın cok zor ıllakı para yaa donecektı bu zaten basından bellıydı ama dahada neler olur bakacagız
    ready ıle basladı ben normal cıhazım demeye sonu ne olur bılmem
  • İnsanlarımızın zaten bi uydu alıcısı tarafından dolandırılmadığı kalmıştı ew ew gezip istesinler paralarını haraç kessinler. Ne oluyor anlamadım inş böle bişi olmas.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.