Şimdi Ara

D smart para istemeye başladı.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
6.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar neyi ortaya koymaya çalışıyorsunuz anlam veremiyoum.Burda yazılanlara baknca sanki bazı arkadaşlar d-smartı kötüleyip kullanıcılarının aklını çelmeye çalışıyolar hissine kapılıyorum.Bende d-smart kullanıcısıyım gayette memnunum. Ayrıca ligler başlayınca digiye üye olmayı da düşünüyorum. Ancak burdaki eleştirileri gereksiz buluyorum.Ben 1 senedir d-smart kullanıyorum gayet memnunum vew devam da edeceğim ve söylemeye çalıştığınız kadar kötü bir platform olsaydı bırakırdım.Emin olun ki sizin kadar bunu değerlendirebilecek kapasitedeyim. Tabii ki her türlü eleştriler yapılabilir ancak lütfen bunu propagandaq haline dönüştürmeyelim...
  • digiturk ilk cıktıgında şimdiki halinden cok daha iyiydi moviemaxlerde hep yeni ve yakın tarihli filmler ve hallmark ta adam gibi korku gerilim turu filmler retromex te eski ama cok tutmuş harika diziler vardı digi ilk cıktıgı gibi olsa ben suan başka platform araştırmazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicool -- 2 Temmuz 2008; 5:33:26 >
  • aydın doğandan herşey beklenir vergide 1. ama vergi kaçırmada da 1.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mai80

Arkadaşlar neyi ortaya koymaya çalışıyorsunuz anlam veremiyoum.Burda yazılanlara baknca sanki bazı arkadaşlar d-smartı kötüleyip kullanıcılarının aklını çelmeye çalışıyolar hissine kapılıyorum.Bende d-smart kullanıcısıyım gayette memnunum. Ayrıca ligler başlayınca digiye üye olmayı da düşünüyorum. Ancak burdaki eleştirileri gereksiz buluyorum.Ben 1 senedir d-smart kullanıyorum gayet memnunum vew devam da edeceğim ve söylemeye çalıştığınız kadar kötü bir platform olsaydı bırakırdım.Emin olun ki sizin kadar bunu değerlendirebilecek kapasitedeyim. Tabii ki her türlü eleştriler yapılabilir ancak lütfen bunu propagandaq haline dönüştürmeyelim...

Ne dijitürk üyesiyim nede diğer palatformlar, dahası fazla Tv bile izlemem, haberler, teknolojik vs.dışında

burda tartıştığımız Etik olmayan firmaların gün ışığına çıkması biz bu günü tartışıyoruz siz ileride bu gurubun para isemiyeceğini garanti ediyormusunuz..bu başka bir firmada olabilirdi..daha önceleri Sansui Free tv olayındada bol bol bu gurup tartışılmıştı sonuç ne oldu anlatırmısınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mstfyc

aydın doğandan herşey beklenir vergide 1. ama vergi kaçırmada da 1.

Bunun konuyla ne ilgisi var politika yapmayın.

Kullandığınız cihazın artılarını eksilerini söyleyin kararı millet versin.
  • soylediklerin dogru da neden para istemeyeceklerini biz garanti edelim , boyle bir gorevimiz yok ki bizim

soyledigimiz sudur ki , suana dek d smart sozunde durmustur , zira ilk gun odedigim para disinda bir talepleri olmadi , ve para odemedim diye de o gunku kanallarin hicbirisi kapanmadi

bu kadari zaten adamlarin vaad ettiklerini gerceklestirdiklerine delalet eder .. bunun disindaki taleplerimizin (loca filmleri , ileride olursa maclar) ucretli olmasini zaten bekliyoduk ,ki ucretli hizmetlerimiz ileride istege bagli olarak olabilecek demislerdi her donemde ,buyuk puntolarla web sitelerinde vs de yazili ..

eger bir gun gelir de yine mevcut kanallar icin para istenirse , veya o kanallarda kendilerinden kaynaklanan platformdan cikarma vs olursa ,bunu o zaman dusunuruz .

digiturk e gelince , onunla da iliskimiz gayet iyi , onun parasiz olacaz diye bir vaadi olmadi , kampanyalarla ilgili yanlis hesap bagdattan doner durumlari haric pek musterilerine sorun da yasatmiyor , aylik 10 milyona onun da d smart a yakin bir sistemi var .. 10 milyon carpi 24 ay toplam 240 milyon oduyorsun , sana uydu alici hediye ediyor , o surede de kendi kanallarindan bazilarini izletiyor .. d smart la ayni mantik ,her bunu sattigi kullanicidan da 100-150 lira extra aliyor uydu alicinin standart fiyati uzerinden

d smart in beklentisi , sonradan cikaracagi mac ve film gibi seylerden olursa extra kazanc ,digiturk ise "bak istersen kucuk farklarla benim ozel kanallari da izleyebilirsin" diyerek nemalanmak , hepsi ayni yani

burada guzel ulkem sadece uydu secenegini de sagliyor , boyle ozel yansitilmis kanallari istemeyenlere tak bi canak uydu ,izle secenegi de var ..

benim bu platformlar icinde tek sikintim var , o da digiturkle , malesef yayinlarin compress edilip kalitesizlestirilmesi politikasindan vazgecmeleri lazim , sirf bu yuzden digiturkteki kanal cesitliliginden feragat edip odama goturdum , salonda d smart i birakarak .. isterdim ki e rehberi filan daha duzgun olan , eko pakette bile guzel kanallari olan digiturk u salonda izleyim , ama malesef goruntude cidden fark var , sirf bunu denemek icin iki kabloyu ard arda takarak ayni plazmaya denedim , ozellikle titreklik ve goruntunun ortadan sanki binlerce bicak darbesi ile kesilmis etkisi var .. ama normal uydu ve d smartta bu kesinlikle yok
  • Juju yazdıklarına katılıyorum.Ayrıca son paragrafta digi ile yazdığın ii olmuş ben de maçlar için digi düşünüyodum. Lcd için olmayacak sanırım ben de diğer odaya alırsam alacam..
  • ben sunu anlayamiyorum burada digiturk dsmarttan kaliteli diye kabul etsek ve dsmart yalanci desek ne olacak. biz dsmart uyeleri uyelikleri iptal edip digiyemi gececez. bu digicilerdeki veya normal uyduculardaki kizginlik nedir. dsmart a uye olmak ayipmis enayilikmis gibi gostermeye calisiyolar. yeter yaw herkes secimiyle mutlu olsun. paramiz var verdik aldik. izliyoruz mutluyuz.

herkese iyi kandiller......
  • quote:

Orjinalden alıntı: magmatic

... paramiz var verdik aldik. izliyoruz mutluyuz.

Allah mutluluğunuzu bozmasın.
  • quote:

ben sunu anlayamiyorum burada digiturk dsmarttan kaliteli diye kabul etsek ve dsmart yalanci desek ne olacak. biz dsmart uyeleri uyelikleri iptal edip digiyemi gececez. bu digicilerdeki veya normal uyduculardaki kizginlik nedir. dsmart a uye olmak ayipmis enayilikmis gibi gostermeye calisiyolar. yeter yaw herkes secimiyle mutlu olsun. paramiz var verdik aldik. izliyoruz mutluyuz.

Merhaba

Dijitürk platformuna geçin veya buna benzer bir kelime kullanamdım ; yazının içeriğini anlamak için bu gibi firmaların kelime oyunlarıyla insanları kandırması, firmaların etik yapısını sorguluyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sriderya

quote:

... paramiz var verdik aldik. izliyoruz mutluyuz.

Allah mutluluğunuzu bozmasın.

Amin sizlerinde huzur bulmaniz dilegiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: computeron

quote:

ben sunu anlayamiyorum burada digiturk dsmarttan kaliteli diye kabul etsek ve dsmart yalanci desek ne olacak. biz dsmart uyeleri uyelikleri iptal edip digiyemi gececez. bu digicilerdeki veya normal uyduculardaki kizginlik nedir. dsmart a uye olmak ayipmis enayilikmis gibi gostermeye calisiyolar. yeter yaw herkes secimiyle mutlu olsun. paramiz var verdik aldik. izliyoruz mutluyuz.

Merhaba

Dijitürk platformuna geçin veya buna benzer bir kelime kullanamdım ; yazının içeriğini anlamak için bu gibi firmaların kelime oyunlarıyla insanları kandırması, firmaların etik yapısını sorguluyoruz.

evet burda sadece doğanın yaptığı kurnazlığı tartışıyoruz ben yine iddia ediyorum hatta ilk çıktığı zamanda iddia ediyordum bu söylediği lafı öyle bi yicekki görücez demiştim kardeşim hiçbir zaman büyük konuşmıcaksın ne demek Türkiyenin ilk ücretsiz digital platformu ben bu cümleden bi tek şey anlıyorum başka bi anlam işte ileride paralı olabilir diye bi anlam hiç bi zaman çıkarmadım çıkarmamda o cümleyi digitürke missilleme yapmak amacıyla söyledin ama sende digitürk gibi ücretli platforma dönüyorsun...
  • Bizde Philips 70ekran crt var
    digitürk müşterisiyim.
    daha önce sıradan dijital yayın vardı. türksat..
    Digitürkün görüntü kalitesi gayet tatmin edici.
    dehşet fark diye adlandırılacak kadar fark olduğuna inanmıyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: jujuuu

katilmiyorum

d smart in ,digiturk e bir artisi da , kiyas kabul etmeyecek yayin kalitesi farki ... az biraz , ya da eh iste degil ... dehset farkli ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavizaman

Bizde Philips 70ekran crt var
    digitürk müşterisiyim.
    quote:

katilmiyorum

d smart in ,digiturk e bir artisi da , kiyas kabul etmeyecek yayin kalitesi farki ... az biraz , ya da eh iste degil ... dehset farkli ..

EutelsatW3 teki atv ile Türksattaki atv yi karşılaştırmanızı öneririm.Aradaki farkı göreceksiniz..
  • ben de trt kanallarinin logolarini karsilastirin derim

logo onemsiz diyenlere de

o logodaki bozukluk butun ekrana yayilmis sekilde izlediginiz goruntuye de etki ediyor , unutmayin derim
  • ben türksattaki atv ile digitürkün atvisini izledim
    arad kalite farkı olabilir ona birşey demiyorum
    fakat "dsmarttaki görüntü kalitesi digitürke 10 basar "dehşet" fark var" demek abartı olur.
    quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

Orjinalden alıntı: mavizaman

Bizde Philips 70ekran crt var
    digitürk müşterisiyim.
    quote:

katilmiyorum

EutelsatW3 teki atv ile Türksattaki atv yi karşılaştırmanızı öneririm.Aradaki farkı göreceksiniz..
  • @mavizaman

akla kara , siyahla beyaz kadar fark var

insani hayretler icinde birakicak derecede

35 cm ekrandaki digiturk ile 106 plazmadaki dsmart ayni diyebilirim
  • PARA ONEMLİ DEGİL AMA INSAN NE ALACAAGINI BİLMELİ BEN 2 TANE D SMART SATAN BAYİYE GİTTİM SORDUGUM SORULARA CEVAP ALAMADIM ADAMLAR OLAYI BİLMİYOR BİLE AMA DİGİTURK BAYİSİNE GİRDİGİNDE OLAYI SUPER BICIMDE ANLIYORSUN ALIRSIN ALMAZSIN BU SENİN BİLECEGİN OLAY AMA NE SATTIGINI BİLMEYEN SADECE CANAKCI ADAMLARLA BU İS OLMAZ YANİ İSİN ORGANİZASYON YONU TAM BİR FİYOSKO BU ARADA PAKET İSİDE BASLADI BAZI KANALLAR PAKETLERE KAYIYOR BUDA SORU İSARETİ BU ARADA YAPILAN SATIS SOZLESMESİYLE DAVA ACMA FİKRİNDE OLANLARA AVEA NIN KAMU SOZLESMELİLERİNE TAHHUT ETTİGİ AMA SONRA VAZGECTİGİ SINIRSIZ BEDAVA KONUSMAYI ORNEK GOSTERİM DAVALARA NE OLDU ALLAH İCİN ADAMLAR TAHHUT ETMELERİNE RAHMEN VAZGECTİ BURASI TURKİYE ARKADASLAR ADAMLAR BEDAVA DEMİYOR BEN DEFALARCA OKUDUM YANİ DOLANDIRILIRSAK HIC BIRSEY YAPAMAYIZ MUSTERİ İLİSKİLER TELOFONLARI BİLE AMATOR VE ONEMLİ OLAN KAC LİRDOLANDIRILDIGIN DEGİL YANİ 350 YTL VERMEK ONEMLİ DEGİL DOLANDIRILMAK COK KOTU BU ULKEDE 1 DİLİM BAKLAVA İCİN İNSANLARIN ALDIGI CEZAYI UNUTMAYIN YANİ KISACA SEYTANIN AVUKATLIGI YAPMAYIN BİZLER SADECE PİYONUZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: mai80

Arkadaşlar neyi ortaya koymaya çalışıyorsunuz anlam veremiyoum.Burda yazılanlara baknca sanki bazı arkadaşlar d-smartı kötüleyip kullanıcılarının aklını çelmeye çalışıyolar hissine kapılıyorum.Bende d-smart kullanıcısıyım gayette memnunum. Ayrıca ligler başlayınca digiye üye olmayı da düşünüyorum. Ancak burdaki eleştirileri gereksiz buluyorum.Ben 1 senedir d-smart kullanıyorum gayet memnunum vew devam da edeceğim ve söylemeye çalıştığınız kadar kötü bir platform olsaydı bırakırdım.Emin olun ki sizin kadar bunu değerlendirebilecek kapasitedeyim. Tabii ki her türlü eleştriler yapılabilir ancak lütfen bunu propagandaq haline dönüştürmeyelim...

İmza........................
  • sen iyi bir dsmart bayii sine gitmemişindir ondandır ama bu senin suçun değil bizim burda terzide dsmart satıyo herkese bayii lik verdiler bilen bilmiyen yapıyo bu işi evet müşteri hizmetleri vasat hiç bir şeyden anlamıyorlar locadan filim alıyorum açılmıyo müşteri hizmetlerini arıyorum siz kaçak dsmart kullanıyorsunuz ondan diyorlar bide üyeliğimi iptal ediyorlar şaka gibi ve ben smart shop um buna rağmen bana bu oluyor
    sonra zar zor 1 haftada açılıyo ama aramadığım yer kalmıyo ve digitürk bayi seçiminde çok duyarlı çalışanlarını özenle seçiyor dsmart shop var 1 ay sonra 3 dükkan solunda yada karşısında başka bir dsmart shop açılıyor paket işine gelirsek paketleri çoğaltçaklar hd yayınlar için para isticekler vs ama burdahaklılar çünkü ilk dsmart kurulurken daha sonra ücretli yayınlarımızda olcak demişlrdi istiyen izlicek demişlerdi

quote:

Orjinalden alıntı: yuksekbas

PARA ONEMLİ DEGİL AMA INSAN NE ALACAAGINI BİLMELİ BEN 2 TANE D SMART SATAN BAYİYE GİTTİM SORDUGUM SORULARA CEVAP ALAMADIM ADAMLAR OLAYI BİLMİYOR BİLE AMA DİGİTURK BAYİSİNE GİRDİGİNDE OLAYI SUPER BICIMDE ANLIYORSUN ALIRSIN ALMAZSIN BU SENİN BİLECEGİN OLAY AMA NE SATTIGINI BİLMEYEN SADECE CANAKCI ADAMLARLA BU İS OLMAZ YANİ İSİN ORGANİZASYON YONU TAM BİR FİYOSKO BU ARADA PAKET İSİDE BASLADI BAZI KANALLAR PAKETLERE KAYIYOR BUDA SORU İSARETİ BU ARADA YAPILAN SATIS SOZLESMESİYLE DAVA ACMA FİKRİNDE OLANLARA AVEA NIN KAMU SOZLESMELİLERİNE TAHHUT ETTİGİ AMA SONRA VAZGECTİGİ SINIRSIZ BEDAVA KONUSMAYI ORNEK GOSTERİM DAVALARA NE OLDU ALLAH İCİN ADAMLAR TAHHUT ETMELERİNE RAHMEN VAZGECTİ BURASI TURKİYE ARKADASLAR ADAMLAR BEDAVA DEMİYOR BEN DEFALARCA OKUDUM YANİ DOLANDIRILIRSAK HIC BIRSEY YAPAMAYIZ MUSTERİ İLİSKİLER TELOFONLARI BİLE AMATOR VE ONEMLİ OLAN KAC LİRDOLANDIRILDIGIN DEGİL YANİ 350 YTL VERMEK ONEMLİ DEGİL DOLANDIRILMAK COK KOTU BU ULKEDE 1 DİLİM BAKLAVA İCİN İNSANLARIN ALDIGI CEZAYI UNUTMAYIN YANİ KISACA SEYTANIN AVUKATLIGI YAPMAYIN BİZLER SADECE PİYONUZ
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.