Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.514
Cevap
56
Favori
188.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatların sürekli düşerek azalması süreğen bir durum olamaz, bir yerden sonra illa artmaların yaşanması doğaldır.
    22 tl full paket için kötü bir fiyat değil. Ucuz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 31 Ocak 2017; 16:22:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Bende 15 ten izliyordum 17 TL oldu bugünkü şartlarda makul geldi 2 tllik artış çokta zorlamadim açıkçası ilk teklifleri mega paket 14 TL idi ama ek paketler haricti ben onları da isteyince 17 TL dediler uzatmadim .

• Ben 3 yıldır 15 tl den full paket izliyordum. Bu gün yenileme işlemini 10 tl den bitirdim. Full paket kapalı kanal yok. Sanırım dip rakam budur. Bir yıl 10 tl seneye bakarız artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Ben 3 yıldır 15 tl den full paket izliyordum. Bu gün yenileme işlemini 10 tl den bitirdim. Full paket kapalı kanal yok. Sanırım dip rakam budur. Bir yıl 10 tl seneye bakarız artık.

ek paketler devamlı açık mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecem1903

Fiyatların sürekli düşerek azalması süreğen bir durum olamaz, bir yerden sonra illa artmaların yaşanması doğaldır.

Elbette 22.-TL pahalı değil ama aynı paketi bir başkasına 10 veya 15.- TL'den satarsa hoş olmaz.

Siz olsanız bunu sindirebilir misiniz?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: gecem1903

Fiyatların sürekli düşerek azalması süreğen bir durum olamaz, bir yerden sonra illa artmaların yaşanması doğaldır.

Elbette 22.-TL pahalı değil ama aynı paketi bir başkasına 10 veya 15.- TL'den satarsa hoş olmaz.

Siz olsanız bunu sindirebilir misiniz?

O konuda haklısınız, şöyle bir durum var, herkese belli bir oranda artış sağlayarak belirli bir seviyeye herkesi getireceklerdir.14e kullananları 17ye ,17ye olanı 22ye gibi. Hiç kimse büyük ihtimalle eski fiyatlara yenileyemeyecektir, günümüz itibariyle.
    Yabancı para birimleriyle çalışan kurumlar oldukları için özellikle gelir artışı sağlamadan ayakta kalmaları mümkün değil. Büyük ihtimalle herkesi 25 tl civarlarına kadar zaman içinde çekmek isteyeceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 1 Şubat 2017; 17:59:44 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csoyun -- 3 Şubat 2017; 14:28:59 >
  • gecem1903 G kullanıcısına yanıt
    Hiç alakası yok hocam aynı fiyattan teklif gelen bir çok kişi var.Önceki mesajları incelerseniz göreceksiniz muhakkak.

Burada politika falan yok kime ne tuttururlarsa o şekilde gidiyorlar.
  • arkadaslar az önce tekrardan iptal birimini aradim 12 ay 20 tl tüm kanallar acik ek belgesel ve eglence paketi dahil ve yan oda 24 ay sinema paketi 20 tl kurulum yapıldıktan sonra arayın dedi 12 ay tüm kanallar acik sekilde olur dedi kabul edeyimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitone

arkadaslar az önce tekrardan iptal birimini aradim 12 ay 20 tl tüm kanallar acik ek belgesel ve eglence paketi dahil ve yan oda 24 ay sinema paketi 20 tl kurulum yapıldıktan sonra arayın dedi 12 ay tüm kanallar acik sekilde olur dedi kabul edeyimi ?

iptal birimi için hangi numarayı arıyorsunuz?
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    0850 266 0266 bu numarayi arayip musteri hizmetlerini baglanacan oradan diyeceksin iptal birimini baglanmak istiyorum diye , sonra seni baglarlar
  • erdem586 E kullanıcısına yanıt
    https://www.dsmart.com.tr/Content/PDF/3vestel.pdf < buradan vestel led tv icin kurulum gösteriyor
  • Selam arkadaşlar Frekans: 12461 Mhz.deki görüntü sorununu çözen var mıdır?
  • 15-20tl'lerden sözedenler nasıl alıyor anlamıyorum gerçekten.bende sadece film/dizi ekstrası var ve 47TL aylık.spor ekliyim desem 50 küsüre çıkacak elim gitmiyor.nasıl yapıyorsanız bana da söyleyim bari ben de indireyim fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 7 Şubat 2017; 11:36:14 >
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    aradin mi iptal birimini iyi teklif verdiler mi?
  • aycibin A kullanıcısına yanıt
    yenimi kullaniyorsun? ve modül mü , uydu alici mi?
  • quote:

yenimi kullaniyorsun? ve modül mü , uydu alici mi?

alalı 6-7 ay olmuştur heralde.modül kullanıyorum.
  • aycibin A kullanıcısına yanıt
    musteri hizmetlerini ara sonra oradan iptal birimine baglanmak istiyorum de , fiyat yuksek de biraz indirebilir mi siniz diye bir sansini dene
  • quote:

aradin mi iptal birimini iyi teklif verdiler mi?

benim bu ay sonu bitiyor.

geçenlerde aradılar 22 TL fiyat verdiler teşekkür ettim kapattım.
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.