Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.514
Cevap
56
Favori
188.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @grese @FuatCeliker Sizdeki kartlı modül sorunsuz çalıştı mı? Bana da bugün kartlı bir modül verdiler. İlk başta "Kanalı izlemeye yetkiniz yok" uyarısı verdi, sonra "modül ile kart eşleştirilmemiş" uyarısı verdi. Şimdi sadece şifreli kanal yazısı var ekranda. MH ile sinyal yeniletttim yine açılmadı kanallar. DSmart Go'ya da giremiyorum.

• emrah06 kullanıcısına yanıt
     D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK]

Kart sorunsuz çalışıyor aldığım günden beri hangi paketi kullanıyorsun

• grese kullanıcısına yanıt

Hoşgeldin olarak geçiyor ama tüm kanallar açıktı. Dsmart Go'ya girebildim sonunda ve kontrol ettim tüm kanallar açık orada da. Ama TV'de tüm Dsmart kanalları şifreli kanal uyarısıyla açılmıyor. Çözemezsem iptal edeceğim artık. Modül değişecek deyip, yine eski kartlı modül verdiler, TV keyfi bırakmadılar.

Modülü çıkart TV nin fişini çek 2-3dk bekle fişi ve modülü tak sinyal yenileme yap düzelir inşallah

• grese kullanıcısına yanıt

Teşekkürler ama çözüm olmadı. Önceden de kartlı kullanıyordum sorunsuz. Hatta Filbox zamanında kartsız modül de çalışıyordu. DSmart herşeyi berbat etti. Şimdilik TV+ kullanıyorum ama ÇocukSmart kanalı için devam etmek istiyordum.

• Bu şekilde hizmet anlayışıyla milleti IPTV ye yönlendiriyor

• 2 adet D-Smart alıcımı geri iade edip D-Smart ile ilişiğimi kalıcı olarak sonlandırdım.

Aktif kullanıcılara üyelik fesih sürecinde Allah'tan ''sabır'' dilerim.

Potansiyel üye olmak isteyenlere de Allah'tan akıl dilerim  D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] 

Merhaba,
    Bende iki adet dfix Modül var. Biri kartlı diğeri kartsız ikiside sorunsuz çalışıyor...
    Yalnız kartsız olanı tv ilk taktığımda bu kanalı izleme yetkiniz yok uyarısı geliyordu. TV yarım saat birinci kanalda açık bıraktım kendi kendine düzeldi. Ogün bugündür sorun yaşamıyorum...

• Modül özgürlüktür normal kanal sıralamasında film spor ve belgesel var çok rahat ve konforlu

• Benim gibi lig maçları izlemiyorsanız modül çok iyi

• İngiltere ligini önümüzdeki sezon digiturk aldı diyorlar bu kötü oldu,

d-smart modül gayet iyi idare ediyordu.

• Maalesef

Premier Lig'i 2022-2025 yıllarında beIN Sports Türkiye yayınlayacak

Türkiye'de Süper Lig'i yayınlayan beIN Sports, Premier Lig'in Türkiye yayın haklarını da 3 yıllığına satın aldı.

24.08.2021 17:25

Abone ol

DUVAR - Dünyanın en prestijli futbol liglerinden İngiltere Premier Lig maçlarının Türkiye'deki yayın haklarını beIN Sports aldı. Türkiye Süper Lig'inin yayın haklarını da elinde bulunduran yayıncı kuruluş, Premier Lig'i 2022-2023 sezonundan itibaren 3 sene yayınlayacak.

Premier Lig'in yayın hakları uzun süredir S Sport kanalındaydı.

Bu anlaşmayla beIN Sports, Türkiye Süper Ligi, Türkiye 1. Ligi, Ligue 1, Ligue 2, Bundesliga, Bundesliga 2, İngiltere Championship, İngiltere Lig 1, THY Avrupa Ligi, WTA tenis, hentbol, motor sporları gibi yayın hakları portföyüne Premier Ligi de kattı.

beIN Sports Türkiye Spordan Sorumlu Grup Başkanı Rashed Al-Marri konuyla ilgili şöyle konuştu: "Bu çığır açan anlaşma, Türkiye'nin dört bir yanındaki değerli abonelerimiz için birinci sınıf spor içeriklerine yaptığımız önemli yatırımları sürdürdüğümüzün bir göstergesi. Premier Lig'in 2025 yılına kadar Türkiye'de ve ayrıca dünya çapındaki diğer pazarlarda partneri olmaktan gurur duyuyoruz. Premier Lig, şüphesiz dünyanın en iyi liglerinden biri ve göz kamaştırıcı futbol portföyümüzü mükemmel bir şekilde tamamlıyor. beIN Media Group olarak Premier Lig ile olan güvenilir ilişkimizi 2025 yılına kadar sürdürecek olmaktan mutluluk duyuyoruz."

Premier Lig Medya Grup Başkanı Paul Molnar ise şu açıklamalarda bulundu: "Premier Lig olarak, uzun süredir devam eden iş birliğimize Türkiye'yi de eklemekten ve beIN Media Group ile kurduğumuz olağanüstü ortaklığı büyütmekten mutluluk duyuyoruz. beIN, izleyicileri için her zaman mükemmel spor içerikleri yayınlıyor ve Premier Lig tutkunları, karşılaşmaları beIN Sports ekranlarından canlı olarak takip etmek için sabırsızlanıyor." (AA)

premier lig bein sport s sport

• Artık hangi lig hangi platformda takip etmekten sıkıldım. Digiturk alicam s sport yok, dsmart alacam premier lig yok. Sampiyonlar ligi izleyecem sadece exxen de o da. En az 2 platform üyeliği bile yetmiyor bana çünkü f1, premier ligi ve CL izliyorum bazende nba. Ne yapacağım şaşırdım açıkçası

• Böyle olunca millet de ip TV alıyor

• Modül değişikliğini kabul etmediğim için, üyeliğimi sonlandırmamdan kaynaklı, tarafıma yansıyan cayma bedeline itiraz etmiştim. E-devlet üzerinden tüketici haklarına başvurdum ve başvurum olumlu sonuçlandı. Şimdi alınan bedel tarafıma iade edildi. Bu durumda olan arkadaşlarımız varsa bu yolu izleyebilirler. Ben kurtuldum çok şükür. Darısı sizlere diyorum…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Modül değişimi istekleri sonrası modülümü değiştirmedim ve yayın almadan taahüt sonuna kadar ücreti mdedim. Üyeliği iptal ettikten sonra bana ait olan modüle son faturada 150 lira modül ücreti çıkartmışlar. Otomatik ödemede olan arkadaşların dikkat etmesi iyi olur. D smarttan bana son dakika kazığı oldu. İtiraz ettim sonuçları yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemocancem -- 7 Kasım 2021; 13:45:23 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemocancem

Modül değişimi istekleri sonrası modülümü değiştirmedim ve yayın almadan taahüt sonuna kadar ücreti mdedim. Üyeliği iptal ettikten sonra bana ait olan modüle son faturada 150 lira modül ücreti çıkartmışlar. Otomatik ödemede olan arkadaşların dikkat etmesi iyi olur. D smarttan bana son dakika kazığı oldu. İtiraz ettim sonuçları yazarım.
    Şerefsizler ya ondan sonra IPTV korsan yayın diyor

• modül üyelik iptal için başvurdum 24 ay 20tl mega paket teklif ettiler. Aylık ödeme olması ve süre uzun olması cazip gelmedi ama internette yeni modül aboneliğinde güvenebileceğim bir firmada göremedim 200tl yıllık n11 deki teklifler bu 240 ve en üst paket devam etmek mantıklı olacak gibi.

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.