Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.513
Cevap
56
Favori
188.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendede Samsung ru 7100 var Türksat şifreli kanal taraması yaptım D-Smart ın kanallarını listeye aldım gerisini sildim sıkıntısız sorunsuz izliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Malesef 30 TL aldıkları başvuruyu 39.90 TL den açmışlar cayma süresi geçmeden direk e devlet üzerinden iptal ettirdim... Gidip 12 aylık d fix modül mega paket alacam bunların derdiyle uğraşılmaz...

• Aradım paketimi mega yapın dedim modüle 45lira modül alırsanız 39lira dedi adam modül satmak için laf kalabalığı yaptı ben de mega vermezseniz vermeyin illegal yayın dan izlerim dedim kapattım

• Merhaba,

Mülküyeti bana ait olan Dsmart uydu alıcısı ve kart ile aktif d-smart abonesiyim. Bu aboneliğimi modül ile kullanmak istiyorum bu mümkün mü? D-smart MH ni aradığımda cihaz değişimi yapmanız gerekir aboneliğinize ilave her ay 15 TL modül ücreti ödemeniz gerekir dediler. Sonrasında sizde kendiniz modülü alıp kullanabilirsiniz dedi ama biraz baştan savma gibi konuştu sanki. İnternette de sadece modül satışı da göremedim. D-smart a 15 tl modül kirası ödemeden mevcut aboneliği modül ile devam ettirmemin bir yolu var mıdır?

• D-Smart uydu alıcısı ve kart birbirine eşleştirme dir kartı hiçbir cihazda kullanamazsınız illa modül kullanmak istiyorsanız n11 de modül alabilirsiniz modülün süresi dolduğunda cazip teklif ile ucuza izlebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grese -- 2 Ekim 2021; 20:39:59 >
  • Dsmartdan modül aldığın zaman mülkiyeti dsmarta ayit olup kullanıma verirler kira almazlar mşh bana teklif etti kabul etmedim

• grese kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• Merhabalar,

D-Smart GO'yu 3 gündür kullanamıyorum. Aradığımda genel bir problem var diyorlar. Üyeliği olanlar varsa kontrol edip cevap verirse çok sevinirim. Bence yalan söylüyorlar ama emin olamıyorum.. Çıldırıcam müşteri hizmetleri rezalet. 4 yıldır kullanıyorum ama artık gına gelmeye başladı.

• SezZzaR S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Az önce kontrol ettim canlı tv izleyebiliyorum. Problem yok gibi görünüyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yayın var

• Arkadaşlar 24mbit limitsiz vdsl + Aile spor paketi 24 ay 102 tl lik bir fiyat teklif ettiler 1 senede mega paket hediye daha uygun fiyat varmıdır sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35mbit VDSL iste

Desteklemiyormuş superonline alt yapısı var ondada farklı fiyat çıkartıyor hocam

• Süperonline nin VDSL i pahalı ama dsmartın netine güvenilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grese -- 7 Ekim 2021; 20:6:59 >
  • Çok şikayet var

• Ben millenicom 35mbit kullanıyorum netin elektrik kesintisi dışında gittiğini görmedim

Fiyat ne kadar

• 96lira ödüyorum millenicom un sayfası na bak daha ucuza alabilirsin

• Teşekkürler hemen hemen yakın fiyatlar benim için önemli olan internet dsmart aile paketi 10 tl gelmiş olacak bana artı mega pakette hediye ucuza vdsl görmedim ben çok araştırdım o yüzden devam ettim dsmartla

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.