Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.514
Cevap
56
Favori
188.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde modülü dün değiştirdiler. şimdilik sorun yok. bakalım yıl sonunda taahütüm bitecek. büyük ihtimal kapattıracağım.

• Dün müşteri hız. arayıp kayıt olusturdum bugun de bayi arayıp randevu verdi gun İcinde modul degısımı yapılacak
  • Ben de dün kayıt oluşturdum. Bayi aradı. Modül değiştirme için yarın gelecekler. Ancak mülkiyeti bana ait modülü geri alacaklar mı? Servis ücreti isteyecekler mi? Modül için ücret isteyecekler mi soruları havada kaldı. Değişiklik yaptıran arkadaşlarda var mı bu bilgi?

• quote:

Orijinalden alıntı: okurtulmus

Ben de dün kayıt oluşturdum. Bayi aradı. Modül değiştirme için yarın gelecekler. Ancak mülkiyeti bana ait modülü geri alacaklar mı? Servis ücreti isteyecekler mi? Modül için ücret isteyecekler mi soruları havada kaldı. Değişiklik yaptıran arkadaşlarda var mı bu bilgi?

Ben modülü bayiye gidip kendim değiştirdim ve ücret ödemedim.Sende bayi eve geleceği için prosedür farklı olabilir. Sendeki modülü alıp yeni kartsız modülü verecekler. Yeni modülün mülkiyeti D Smart'a ait bilgin olsun.

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okurtulmus O kullanıcısına yanıt

bana ısrarla eve modül getirirsek 50 tl ücret istediler. bende dsmart yetkililerinin bu işlemin tamamen ücretsiz olacağını bildirdim. sonra eve gelip ücretsiz değiştirdiler ve tv ye takıp aktivasyonu yaptılar. eski modülü iade ettim mülkiyeti benimdi ama zaten artık çalışmaya cağı için benim için değersiz olacaktı. zaten sözleşmem bitsin dsmart benim için bitmiştir. netflix ve ip tv yetiyor fazlasıyla

• Yeni tarih 19 Şubat :)

• scansoz kullanıcısına yanıt
    Ne tarihidir bu?
  • autebay A kullanıcısına yanıt

Modül değişim tarihi, Dsmartın yeni atraksiyonu  D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] az önce ekrandan banada geldi.

• st_emx kullanıcısına yanıt
    Ok anladım, teşekkürler
  • bugün modülü değiştirdim bütün kanallar açık üyeliğimin sonuna kadar bütün kanallar açıkmı olacak

• universteli U kullanıcısına yanıt

15 yıllık modülün artık günü doldu mu demek istiyorlar.Çünkü modüllü üyelikte modülün bize ait olması pazarlık unsuru oluyordu.Şimdi yeni modül D smarta ait olursa sözleşme süresi bitiminde modülü kutu gibi iade isteyecekler ve iade edilmezse ek para yansıtılacak.Yani tekrar bize modül satmış olacaklar.En büyük sorun modülün bize ait olarak kalıp kalmayacağı,tabii ki yeni modülün.Aksi takdirde bu değiştirme değil kendi modülümüzü bize tekrar satmak olur.Bunu net sordunuz mu? Buna itiraz edilmeli.Evrak imzalanmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: salvadordali03

15 yıllık modülün artık günü doldu mu demek istiyorlar.Çünkü modüllü üyelikte modülün bize ait olması pazarlık unsuru oluyordu.Şimdi yeni modül D smarta ait olursa sözleşme süresi bitiminde modülü kutu gibi iade isteyecekler ve iade edilmezse ek para yansıtılacak.Yani tekrar bize modül satmış olacaklar.En büyük sorun modülün bize ait olarak kalıp kalmayacağı,tabii ki yeni modülün.Aksi takdirde bu değiştirme değil kendi modülümüzü bize tekrar satmak olur.Bunu net sordunuz mu? Buna itiraz edilmeli.Evrak imzalanmamalı.

Yeni modülün mülkiyeti net olarak D Smart'a ait. Ben teslim etmeyeceğim. Bakalım neler olacak. Ücret yansıtacak olurlarsa ne kadar olduğunu yazarım.

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bu d smart modül ile kolay kurulum yapılmıyor acaba ne zaman güncellenecek bu sistem

• universteli U kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi değişim yaptım modülümü ver geri dedim olmaz D-Smart a gidecek dedi o zaman bu da benim mi oldu dedim muhtemelen öyle dedi ama benim olduğunu sanmıyorum taahhüt bitince modül kullanma parası da isterlerse bir sonraki anlaşma için o zaman kavga başlar.

Yeni kartsız d-fix modülü taktım aktif değil hatası alıyorum e0017-0 gibi bir hata. Aradım müşteri hizmetleri bir şeyler yaptı ama olmadı bakalım ne zaman düzelecek..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lestet L kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/147960110

benzer sorunu yaşayan birisi bu şekilde çözmüş isterseniz siz de deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • umut3513 kullanıcısına yanıt
    Yukarida nasil yapildigini anlatmistim. Dsmart web sitesinde 11288 ile baslayan frekans ile tarama yapinca buluyor
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt

hocam o frekansı girdim 68 tane kanal buldu ve aşırı karmaşık bir liste yani sıralı gelmedi

• umut3513 kullanıcısına yanıt
    Varsa Tivibu kurulumu yapın.
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki sadece d smart ve Digitürk var artıknbir şekilde ayarlıcaz ilginiz için teşekkürler
  • arkadaşlar elinde d smart sıralı liste olan varmı ben novasatcodx ile düzeleme yapıyorım yüklerken indirme başarısız oldu diye hata veriyor bir türlü olmadı

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.