Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.514
Cevap
56
Favori
188.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha 1 yıllık aboneliğim var sms geldi kullandığım kart ve modül alt yapı değişikliği sebebiyle iptal olacakmış ve servis ücretsiz receiver verecekmiş taahhüt uzatma çabası mıdır? kabul edeyim mi etmeyim mi tavsiyeniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modülde hazır dsmart kanal listesini nasıl yüklerim? İlk kurulumda dsmartı seçmeme rağmen kanallar çıkmıyor. Standart kurulumda tüm kanallar çıkıyor ama liste karmakarışık dizmekle uğraşman istemiyorum.

• Peaky kullanıcısına yanıt
    https://www.dsmart.com.tr/frekans-listesi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Linkteki frekansi girip oyle tarama yapin. Muhtemelen dsmart kanal listesi cikacaktir
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt

Yok hocam olmuyor. Kurulum aşamasında dsmart var ama arama sonrası çıkmıyor mecbur standart kuruyorum sonra. Elinde .sdx uzantılı kanal listesi olup da paylaşacak varsa çok müteşekkir olurum. Tvden usbye atılabiliyor.

• Malum modül değişimi için bana da dün mesaj attılar. Bu sabah müşteri hizmetlerini aradım ve bana da cihazdan bahsedildi. Bende daha 13 ay taahhütüm var diye kabul ettim.

Az önce burada konuya bakınca yeni modülle değişme olayını öğrenince müşteri hizmetlerini tekrar aradım. Bana cihaz değil, modül getirsinler dedim. Cihaz ile birlikte bir kaç ay (kaç ay dediğini dinlemedim bile) hediye kanaldan bahsetti. Hediye kanal falan istemiyorum, bana modül gelecek diye tersledim. Teknik servis sizi aradığında değişim için modül istediğinizi belirtirsiniz dedi.

Bu arada benim şu an ki modülümün mülkiyeti bana ait, bu modülü vermeme gerek var mı? Çünkü modül şu an benim yanımda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 6 Şubat 2021; 16:51:6 >
    Tivibu kurulum yapın kanallar açılıyor
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

Tivibu kurulum gözükmüyor. Dsmart kolay kurulum şuan aktif değilmiş bu nedenle kanallar çıkmıyor

Ben kurulum yaptim tp degerlerini duzgun girin attigim linkten.ben oyle yaptim izleyebiliyorum kanallar sirali sekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

Tivibu kurulum yapın kanallar açılıyor

tivibu kurulum yapınca dandik kanallarıda izleyebiliyor muyuz. mesaj tv falan. bana verdikleri modül açmıyor hiçbir şekilde. bende hakem heyetine verdim tek taraflı iptal ettiricem.

Bende se ayni sorun var cozseler keske biran once , yada forumdan daha once dsmart kurulum yapmis biri de bize usblik dosya atsa ne guzel olur :(

• metingggg M kullanıcısına yanıt

Ben dizdim kanalların hepsini dsmart sırasına göre. Dosya bilgisayarda akşam atarım size. Özelden hatırlatın

• Bugün fesih işlemlerinin sonlandırıldığına dair bilgi mesajı geldi. Resmi olarak aboneliğim sonlandırılmış gözüküyor. 1 hafta içinde modülü en yakın bayiye teslim edince tüm işlemlerim sonlanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: guvenkaya16

Bugün fesih işlemlerinin sonlandırıldığına dair bilgi mesajı geldi. Resmi olarak aboneliğim sonlandırılmış gözüküyor. 1 hafta içinde modülü en yakın bayiye teslim edince tüm işlemlerim sonlanacak.

Diyelim ki modülün mülkiyetini almak için geri vermedin. Ne kadar ücret alırlar ???

Saygılar

• universteli U kullanıcısına yanıt

Hiç bilgim yok maalesef. Yalnız bu modüller artık eski olduğu için belki de hiç sallamıyor bile olabilirler ama ben her ihtimale karşı 1 hafta içinde teslim edeceğim.

• Benim modül CI + Dfix .
    Bugüne kadar hiç değişim için aramadilar. Bakalım 15 Şubat'ta kanallar kapanacakmı .

• Televizyona modül den bildirim geldi 15 şubata kadar modül değişimi yapın yazıyordu

• Benim de ekrana bildirim geldi 15 subata kadar modülünüzü degiştirin diye 1.5 ay önce mh arayıp bayi sizinle iletişime gececek dendi ne arayan var ne soran bakalım 15 subatta kapanacak mı görecez
  •  D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeyni3547 -- 13 Şubat 2021; 1:34:34 >
  • Bir ay önce beni de aradılar. Kutu teklif ettiler 3 ay tüm kanallar ücretsiz dediler. Modülde ısrar ettim kabul ettiler. Sonra arayan soran olmadı.Dün ekranda uyarı çıkınca tekrar aradım. Kayıt açtılar. Akşam 22:30 da gelip eski modülü alıp yeni modül taktılar. Mega pakete aboneyim. Paket dışında kalan birkaç kanal da izlemeye açıldı. Yani tüm kanalların üç ay ücretsiz izlenebilmesi kutuyla alakalı değilmiş. Modülde de açıldı.

Eski modülün içinde bir kart vardı. Yeni modül kartsız.

Kanalları yeniden taratmadım. Ancak eski modülde sinyal sorunu yaşayan kanallar bu modülle sorunsuz izleniyor. Tesadüf mü modülün etkisi emin değilim. Son olarak fiyat bilgisi de vereyim. Aynı paketi çok farklı fiyatlara satıyorlar. Kime ne tuttururlarsa. Ben 3 yıl üstüste her yıl yeni modül alarak, yıllık peşin 110-130 tl arası ödeme yaparak kullandım. Geçen yıl mega paket teklif ettiler aylık 17 tl ye 2 yıllık sözleşme yaptım. Go üyeliği dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m2kaya -- 13 Şubat 2021; 12:42:13 >

• Bu gün görüşme yaptığımda modül veya cihaz ücreti alacaklarını söylediler, aylık 15 TL. Kabul etmedim. Aylık 19 TL ödüyorum. Kabul etmeyince giriş paketine düşürelim sizi cihaz parasını da 19 TL içinde olur dediler. Mega paket kanallarını da hediye tanımlayalım dediler. 1 sene tanımlayabiliriz dediler. Fakat 1 sene sonra tekrar armamız gerekiyormuş. Hiç güven vermediler bana. E-devletten kapatma talebinde bulundum. Bakalım ne olacak.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.