Şimdi Ara

D-smart mı kablotv/net mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dsmaer 8mbit 50gb akk yalın internet ve sinema-dizi paketine 64 tl ödüyorum. Normalde taahhüdüm 4 nisanda bitiyor, kasım 2016 da paket değişikliği yaparken kendi kafalarına göre taahhüt uzatmışlar, yeni fark ettim. Btk, şikayetvar vs aracılığıyla hallettim bugün, mevcut pakede ek olarak spor paketine 64 lira fiyat teklifinde bulundular, forumda daha uygun tekliflerde bulunduklarını bildiğimden cazip gelmedi.
    Kablo tv'ye baktım, 24mbit 75 gb kota + üst paket vizyon sinema kanalları 60 tl civarı fiyatageliyor 24 ay taahhütle.
    Kablo tv ve internet nasıldır hiç bilmiyorum. Kanalların görüntü kalitesi dsmartı aratır mı? Açıkçası dsmart hd den memnunum ama bahsettiğim olaylar yüzünden devam etmek istemiyorum.

• İnterneti online oyun oynamıyorsan iyidir. Görüntü Kalitesi hakkında pek bilgim yok açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kablo tv kanallarının görüntü kalitesi bence diğer hiç bir platformlarda yok
    bu zamanda hem internet hemde tvye en ucuz kablo tv den başkasında bulamazsınız
    konusunu inceleyin derim
  • Kesinlikle ve kesinlikle kablo net hocam sadece internet kalitesi bile kablo neti seçmeye yeter .

• Teşekkür ederim cevaplar için. Dünden beri epey araştırdım, kablo tv daha ön plana geçti, kanal içeriği daha tatmin edici. Birkaç kişinin cihazı yanmış ve tvleri zarar görmüş, bunun dışında olumsuzluk göremedim, diğer yakınanlar her firmada olan münferit kesintilerden şikayetçi genelde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitch oyun yayincilari bile yuksek ve kotasiz uploadi nedeniyle kablonet kullanirlar. Interneti turkiyenin f/p olarak en iyi interneti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uydunet internet iyidir. Teledünya ise tam bir leştir.kanal D smart kullanmanı tavsiye ederim.

• Cok istememe ragmen alamadigim bir sey tv kismi harika.. dsmart yaninda hic birsey. ne yazikki cogu yerde yok.. ama yinede alabilme imkanin varsa sizin orada mevcut ise al hat olarak türktelekom baglantilarini kullandigi icin ping yaratabilir. bunuda unutmayalim :) :)
  • Dsmartı iptal edip maksimum keyif tarifesine geçtim. Tv içerik olarak damarttan daha zengin premier ligi saymazsak ama görüntü kalitesi açısından dsmart önde fakat internet her türlü dsmarttan daha iyi.

Dsmart hala arıyor iptal etme diye ama geçti artık:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.