Şimdi Ara

D SMART FİYAT TEKLİFİ YARDİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • az once musteri hizmetleri aradi 31 martta tahahhutum bitiyor 16 mbit sinirsiz 46 tl ye kullandigim tarife icin 64.90 fiyat teklifi yapildi iptql edecegimi soyledim siz bilirsiniz dedi ne yapmam gerekiyor dusuk teklif almak icin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam. Daha bir haftadan fazla süre var. Son 3 güne kadar aramazlarsa iptal talebinde bulun. Bu sadece satış ekibi araması.
    Sen iptal talebinde bulununca, iptal caydırma ekipleri devreye girer. O zaman emin ol 64.90₺den daha düşük fiyatları görebilirsin.
    Genelde çalışma stratejileri o yönde.
    Ama gerçekten iptal etmeyi de göze almalısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aktassa A kullanıcısına yanıt
    tsk ederim son 3 gune kadar bekleyeyim o zaman sonra ben arayip iptal talebinde bulunayim

• Farklı firmaya dsmart ı KAPATMADAN 88 veya 18 İLE başlayan devre numaranızı istediğiniz firmaya bildirip geçiş yapabilirsiniz.

Aynı cep telefonu numara taşıma gibi sadece tekrardan modem kurulumu yeterli
    https://www.netspeed.com.tr/tumtarifeler/
  • Seni temin ederim ki aramaya devam edecekler asla pes etmeyecekler. Ancak iptal ediyorum desen dahi dilekçeni göndersen dahi peşini bırakmayacaklar ve emin ol taahhüdün bittiği halde en az 10 kez ikna etmek için arayacaklar. İşte o zaman fiyat kırman için bol bol fırsatın olacak

• 16 MBps o fiyatlara iyi sayılır.
  • tesekkurler yardimlariniz icin aradiklarinda bakacam 50 tl ye kadar dusurursem onaylarim suan 46 tl modemle beraber oduyorum 5 yillik musterileriyim

• çağlar2323 kullanıcısına yanıt
    milleni.com.tr/fiber-nerede

Buradan bir sorgu yapabilir misiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 mbit adsl + dsmart full kanallar spor hariç. 63 tl ödüyordum. geçen ay taahütüm bitti. 77 tl den yeniledim.
  • 1 nisanda sona erecek 56 tl fiyat teklif ettiler.

ama mahallede kablo hırsızlığı olduğu için 4 ay internet yokmuş, yeniletmek mantıklı mı bilemedim.
  • hic teklif gelmedi bu nasil is bi kez aradilar 64.90 daha arayan olmadi yarin son ne yapayim sizce

Memmunsan onayla fiyat gene ucuk degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 56 tl ye yeniledim :) 16 mbit sinirsiz

D SMART FİYAT TEKLİFİ YARDİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çağlar2323 -- 31 Mart 2019; 10:13:40 >
    gayet kafi fiyat. Hayırlı olsun
  • tsk ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.