Şimdi Ara

D'Smart BLU Hizmeti (Tek Başlık) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
6
Favori
27.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Smart Tv de var ama film ve dizi canli kanallar yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniOğlu

Samsung Smart Tv de var ama film ve dizi canli kanallar yok

Hocam samsung smart tv de blu uygulaması giriş yapilamama sorunu oldu mu sizde. O kadar deniyorum eposta ya da şifrenizi kontrol edin diyor halbuki telefondan ve pcden girebiliyorum

• aslında samsung smart tv blutv değil de dsmart blu uygulaması o yüzden blutv uygulaması yok gibi bişey.Çünkü canlı kanallar ve blutvdeki güncel filmler yok.Bununla ilgili blutvye mail attım.Sizler de yazın bence işlem hızlanır.Smart tv uygulaması olursa üyeliğimi devam ettiririm.
  • Uygulamada sadece belli diziler var istediğimiz diziyi izleyemiyormuyuz bilgisi olan varmı?
  • Web sitesi ile smart tv uygulaması arasında büyük farklar var. Bir an önce uygulamanın düzeltilmesi lazım, aksi takdirde yaptıkları promosyonun da bir anlamı kalmıyor.
  • bu gün ücretsiz olarak üyelik aldım. (zorla kredi kartı bilgimi girmemi istediler)
    içeriğinde canlı yayın olarak pek bişey yok. 30 tane kanal var. tivibu da daha fazla kanal ve ilave özellikler de var.
    örneğin tekrar izle, durdur, geri al izle vs. vs.
    fiyat olarak baktığın da tivibu da blu da aynı fiyat. o yüzden tivibu daha iyi.

hemen sildim üyeliğimi.
  • smarttv olsa bence iyi fiyat.çünkü tivibu gibi gereksiz kanal yok.geri-al izle olsa daha iyi olur.Ama filmleri çok daha iyi.Ama dediğim gibi smarta webdeki gibi gelirse düşünebilirim.
  • Beyler sansür var mı?

İnşaallah netflix gibi bunlar da eski samsunglara da çıkartır uygulamayı pek sanmıyorum da. Rekabet iyidir ama şu an bir şey izlemeye korkuyorum sansür vardır diye.
  • feyy F kullanıcısına yanıt
    Brebat bir sistem. 25 Mbit internet var youtube 240p videosu çözünürlüğünde

Sansür olayı kafasına göre var kafasına göre yok.
    Mesela; A.R.O.G filminde sigarayı blurlamışlar, küfürlerde seslerini kısmışlar. Behzat Ç Ankara yanıyor filminde küfürler var, bir sahnede K.O.K.A.İ.N demişler ekranı blurlamışlar. Bunları yaparken YETİŞKİN adı altında bölüm var ve erotik film izlenebiliyor. Altı tophane üstü şişhane yani....

Bu arada ilk 1 ay bedava. Ben üye oldum sanal karnımın numarasını verdim üye olduktan sonra kart numaramı kaldırdım sistemden üyeliğime 1 hafta daha verdiler.
  • burkocan B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.
    Ben bir film izledim fena değildi görünütüsü ama seçemiyoruz zaten, netflix gibi otomatik herhalde.
    Michael Clayton'ı izledim, sansür göremedim ama kestilerse falan bilemiyorum, kesmeli olunca hiç anlaşılmıyor zaten. Anca imdb süresine falan bakıp anlaşılır herhalde.

Sansür varsa beş kuruş etmez, torrente devam.
  • Smart Tv'de Tv izleme özelliği gelene kadar almam.
  •  D'Smart BLU Hizmeti (Tek Başlık)

Üyelik Hatası
    Üyeliğinizle ilgili bir sorun var. Detaylı bilgi için lütfen müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz.

Bu mesaja eklenen görseller:

D'Smart BLU Hizmeti (Tek Başlık) D'Smart BLU Hizmeti (Tek Başlık)
  • Samsung 3 aylik uyelik vermisti sorunsuz kullaniyorum 7 liraya deyiyor.Sadece Eurosportlar bana yeter zaten arada BBC Earth izliyorum tabi asil alma nedenim Eurosport

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Samsung 3 aylik uyelik vermisti sorunsuz kullaniyorum 7 liraya deyiyor.Sadece Eurosportlar bana yeter zaten arada BBC Earth izliyorum tabi asil alma nedenim Eurosport

Smart Tv'de canlı yayınlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniOğlu

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Samsung 3 aylik uyelik vermisti sorunsuz kullaniyorum 7 liraya deyiyor.Sadece Eurosportlar bana yeter zaten arada BBC Earth izliyorum tabi asil alma nedenim Eurosport

Smart Tv'de canlı yayınlar var mı?

Smart tv de denemedim Blu uygulamasina baktim ama markette yoktu sonra cokta ugrasmadim tv ye takip izledigim icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart tv de canlı yayınlar yok.bekliyorum.O olursa bir de filmler mobildeki gibi olursa o zaman o fiyata değer.
  • dsmart bluelg tvler için uygulaması çıktı mı?
  • Beyler benden güvenlik kodu istiyor girişte, ancak hesabım kısmında telefon numaram gözükmüyor. Ekleyemiyorum da, ne yapmalıyım?
  • Dsmart mega paket olanlara ücretsizimi?

• admcpr kullanıcısına yanıt
    Evet yaninda bedava veriyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.