Şimdi Ara

D'Smart BLU Hizmeti (Tek Başlık) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
6
Favori
27.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da gecerli bir kod lazim.Aylik uyeligin 9tl oldugunu dusunursek tek mac icin sadece 3TL verebilirim.Kod veya kiralik vermek isteyen varsa talibim bilginize.
  • Hesabını kiralayacak varsa bana ulaşabilir mi?
    Maç satın alma ne kadar bilmiyorum ama ücretini ödemeye hazırım.
    50 TL verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Bana da gecerli bir kod lazim.Aylik uyeligin 9tl oldugunu dusunursek tek mac icin sadece 3TL verebilirim.Kod veya kiralik vermek isteyen varsa talibim bilginize.

Şuanda herhangi bir üyelik yapmadıklarından dolayı düşünce açısı yanlış şuanda aylık üyelik 9 TL değil sabit fir fiyatı yok arz talep durumuna göre değişir. Ben bugünkü maç için 20 TL vermeye razıyım. yani şuanda talep 20 TL de ancak arz olmadığı için bu fiyat daha yükselir herkes marjinal faydasını düşünür. Eğer kod alamazsam maçı dışarda izleyeceğim e yemeği de dışarda yiyeceğim 1-2 bira derken 100 lirayı bulacak onun yerine 20 tl kod 15 tl ye 3 tane bira 2 tl ye makarna daha karlı olacak evde izlemek.

• Arkadaşlar bu blu d smartin uyguladığı bir satış politikasıdir ne kadar cakalca olsada altyapı çalışması adı altında d smart için yeni abonelik sürecini durdurdular d smart kampanya kodu diye birşey de hiç kimse de yok henüz ne satani gördüm nede alabileni yanı kutu satışı yapmak için altyapı çalışması bahanesi üretilmiş. Ancak mevcut aboneler üzerindenaalım yapabilirsiniz o da bugün kimden bulabilirseniz artık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shark1907 kullanıcısına yanıt
    Az önce müşteri hizmetlerini aradım maç saatine kadar üye alımı açılacakmış, bekleyin dedi.
  • mericbey kullanıcısına yanıt
    Pek ihtimal vermiyorum açmazlar

• shark1907 kullanıcısına yanıt
    Telefonda dediği o ama bende bilmiyorum. Peki tv aboneliği olan biri aynı anda hem tv den hemde netten izleyebilir mi ?
  • mericbey kullanıcısına yanıt
    Umarım acarlarda herkes faydalanır uydu aboneliği ile net aynı anda izlenebiliyor

• Arkadaşlar üyelik falan açmaz bunlar... Açacak olsalar ellerinde sadece tek maç var, günler önce açarlardı... Tamamen dekoder satmak için taktik yapıyorlar... Ne de olsa başka hiçbir maç yok ellerinde...

O yüzden maç seyretme planlarınızı şimdiden yapın, bunların üyelik açmasına falan güvenmeyin.
  • Bence açarlar...maç saati yaklaştıkça satabildikleri kadar dekoder zaten satmış olacaklar...O saatten sonra anca Blu satabilirler...
  • Beyler az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm. İnanılmaz bir çakallık peşindeler. Ben Blu ile ilgili bilgi almaya çalıştıkça ısrarla bana decoder ile ilgili bilgi verdi durdu. Geliştirme yapıyormuşsunuz ondan mı satmıyorsunuz Blu dedim. Geliştirme değil teknik bir arıza var dedi. Ne zaman düzelir dedim. Bu konuyla ilgili bilgim yok dedi. Yaptıkları acayip bir çakal ticaretidir. Teknik arıza olsa hali hazırdaki üyelerde izleyemez. Alayınızı lanetliyorum. Size 9 verene kadar gider dışarda 100 TL ye izlerim çakal çarıklı sikinoskiler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FBLEVENT -- 28 Temmuz 2015; 17:13:31 >
  • Tek mac yada iki mac icin Blu satabilirler sadece. Bunun bile farkina varamiyorlar yazik ya. Decoder satacaklar akillarinca ama samp.ligi uefa laliga formula1 vs hicbisey kalmadi ellerinde. 2 on eleme maci icin decoderi ustelik bi guzel de taahhütle satacaklarini saniyolarsa daha cok beklerler. Enayi mi var karsilarinda.

Resmen Blu paketi satmiyolar arkadas yuh ya yuh. Internetten korsan yayin mi ariycaz illa.

Telefonla aradim hic yardimci olan da yok. Altyapi da altyapi. Ezber yapmislar sadece onu anlatiyorlar.

Iyiki bittin dsmart. Daha da toparlanamazlar artik zaten bundan sonra.

• akşamki maç için kampanya kodu olan var mı be? bi yardım
  • Bir tek garanti bankası kampanya kodu verdi facebook sayfasındaki bir video yayını aracılığıyla.

• Hayır o kadar gerizekalılar ki şu tek maçı 20 TL'den satsalar, alacak onbinlerce insan var.... Milyon TL kazanacaklar ama yok satın almaya açmıyorlar...

Yahu elindeki son maç, başka hiçbir lig yok, maç yok, millet senden dekoder niye alsın! Genele tek maç satıp para kazanmak varken...
  • Altyapıları onbinleri kaldıramayacak belli ki. O yüzden bakım ayağına paket alımını kapatmışlar. bir umut son dk açarlar diye bekleyeceğiz.
  • Kaldıramayacaksa hiç bu sistemi sunmayacaklar o halde... Çünkü kimse enayi değil tek maç için 2 senelik taahüt verip dekoder alsın...
  • Arkadaslar simdi uye olsam Fener macini izleyebilir miyim aktif olur mu uyelik hemen bi yardim ederseniz site acik uye oldum olacam :)

• Modüllü üyeyim,20 Tl karşılığında D-Smart Blu hesabımı Fenerbahçe-Shakhtar Donetsk maçı için kiralayabilirim arkadaşlar,almak isteyen arkadaşlara şunu da belirtmek istiyorum ;digitürk play performansı beklemeyin,internet hzınızın iyi olması gerek
  • arkadaşlar üye alımını açmışlar saldırabilirsiniz :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.