Şimdi Ara

D'Smart BLU Hizmeti (Tek Başlık) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
6
Favori
27.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sansür olmasına şaşırmadım..Çünkü d-smart filmlerinde de sansür var.Blu da olmaması için neden yok ?

Daha önce baktığımda mega üyelerine bile paralıydı sanırım,su anda açıkmış..Dursun bakalım.Elbet işe yarar..

Bu arada digitürk dilediğin yerde filmleri de sansürlü mü ona bakmak lazım ? "Onlar da sansür vardır aslında"
  • blu tv deki film-dizi herhangi birini tıkladığımda izleyemiyorum. giriş yapıyorum, silverlight yüklü, firefox ve chrome da deniyorum bir türlü filmler çalışmıyor, canlı tv lerden 5-6 tanesi açıyor diğerleri açmıyor. pc den nasıl izlicez, extra program yüklemek gerekiyormu?
  • program gerekmiyor ben hem edge ile hem firefox ile izlemiştim.

sansür olduğu için ve canlı tvlerden pek verim alamadığım için ve bir türlü smart tv uygulaması çıkmadığı için bedavadan sonra devam etmedim. netflix enpara ile 15'e geliyor, onu deneyeceğim ilk ay ücretsiz.
    hemen hemen iki katı ama tv'den izleme fırsatım olacak, değer gibi geldi.

yalnız blu tv de fena değildi, takılma falan yapmadan izledim filmleri, bazı filmlerin girişine bilgi koymuşlar onlar da güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantr26

blu tv deki film-dizi herhangi birini tıkladığımda izleyemiyorum. giriş yapıyorum, silverlight yüklü, firefox ve chrome da deniyorum bir türlü filmler çalışmıyor, canlı tv lerden 5-6 tanesi açıyor diğerleri açmıyor. pc den nasıl izlicez, extra program yüklemek gerekiyormu?

problemime teknik yardim verebilecek varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silverlight sorunu yaşamaktayım..indiriyorum kuruyorum ama halen silverlight uyarısı veriyor ! Safari kullanıyorum.Mac sistem..Dmg indirdim tabi ki ama olmuyor !
  • merhaba arkadaslar evımde lg lm 660 modelı var tv ıcın dsmart blu uygulaması çıktı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname0056 -- 24 Mayıs 2016; 11:06:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noname0056

merhaba arkadaslar evımde lg lm 660 modelı var tv ıcın dsmart blu uygulaması çıktı mı?

Çıkmadı. Çalışmalar sürüyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayalttantire

quote:

Orijinalden alıntı: noname0056

merhaba arkadaslar evımde lg lm 660 modelı var tv ıcın dsmart blu uygulaması çıktı mı?

Çıkmadı. Çalışmalar sürüyormuş.

eyvallah bende sorudugumda oyle demıslerdı kac ay oldu calısmalar bıtmedı bır turlu :)
  • Iki Samsung Smart TV'm var, hic birinde Samsung Apps ta DSmart BLU yada BLUtv gibi bir uygulama cikmiyor. Netflix (super birsey), DigiTV, Tibibu bilm ne hepsi var, BLUtv yok.

BLUtv teevizyon reklamla kendini pazarlamaya basladi, SmartTV de olmadan nasil is yapmayi dusunuyorlar bilemedim.

Bir de en buyuk fark - uye olsuktan sonra ancak tek cihazda izleyebilorsiniz. Netflix ise bir cihazdan fazla ayni anda izlersiniz.

• Dsmart blu ile hazırlık maçları sadece uydudan izlenebiliyormuş bludan yokmuş saçmalığa bak o zaman ne diye para vericem ki ben bu sözde hizmete

• Merhaba arkadaşlar,

Fenerbahçe-Monaco maçı d smart go veya d smart blu üzerinden izlenebilecek mi, bir bilgi var mı bu konu ile ilgili ?

Şimdiden teşekkürler cevaplar için.
  • Go problemli oldu benim için. Maç izlenmesin diye mi yapıyorlar bilmiyorum ama 1 aylık go aldık ne cep ne webden izleyemiyorum. Kullanıcı girişi yaptıktan sonra web sayfasında kullanıcı bilgilerinizi güncelleyin , kullanıcı bilgilerinizde sorun var uyarısı çıkıyor ekranda. Blu tv ile ayrışmaları biz kullanıcılara zarar olarak dönüyor. 4 saattir mh ile sorunu çözmekle uğraşıyorum. Maçı da bu saçmalıklar yüzünden izleyemeyeceğim sanırım.
  • Yaklaşık 5 aydır Blu TV abonesiyim, ilk üye olduğumda bulunan kanallar bunlardı;

D'Smart BLU Hizmeti (Tek Başlık)

Şu anda bu kanallar mevcut.

Yorumu size bırakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: scansoz

Yaklaşık 5 aydır Blu TV abonesiyim, ilk üye olduğumda bulunan kanallar bunlardı;

Yorumu size bırakıyorum.

Smartsporlar hazırlık maçları izlenmediği için kaldırıldı. Lig başlayınca eklenir yeniden büyük ihtimal. Sözde yayın haklarıymış uydu için müşteri çekmemiz lazım demiyorlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

quote:

Yaklaşık 5 aydır Blu TV abonesiyim, ilk üye olduğumda bulunan kanallar bunlardı;

Yorumu size bırakıyorum.

Smartsporlar hazırlık maçları izlenmediği için kaldırıldı. Lig başlayınca eklenir yeniden büyük ihtimal. Sözde yayın haklarıymış uydu için müşteri çekmemiz lazım demiyorlarda.

Bir arkadaş Blu TV müşteri hizmetleri ile görüşmüş. Aşağıdaki şekilde bilgi vermişler.

quote:

28.07.2016 09:05:37
    2 dakika önce MH ile görüştüm ve Smart sport 1-2`nin sözleşmesi bittiği için yayından kaldırıldığını, geri dönüp dönmeyeceği hakkında herhangi bir bilgi olmadığını söyledi.Hadi geçmiş olsun bakalım ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

quote:

Yorumu size bırakıyorum.

Bir arkadaş Blu TV müşteri hizmetleri ile görüşmüş. Aşağıdaki şekilde bilgi vermişler.

quote:

28.07.2016 09:05:37
    2 dakika önce MH ile görüştüm ve Smart sport 1-2`nin sözleşmesi bittiği için yayından kaldırıldığını, geri dönüp dönmeyeceği hakkında herhangi bir bilgi olmadığını söyledi.Hadi geçmiş olsun bakalım ...

benim anlamadığım smartsporda blu tv de dsmartın değil mi nasıl sözleşmesi bitiyor bitiyorsa nasıl yenilenmiyor çok saçma

• Blu tv dsmartın değil artık. Gerçi işleten doğan şirketi ve başında Aydın Doğan'ın torunu var. Dsmart ise go ile yola devam ediyor. Go'ya sadece dsmart üyeleri üye olabiliyor. Maç izlemek isteyenler go üye olsunlar ama biraz iyi düşünsünler. Daha önce yazdığım problemleri yaşama durumlarınız olabilir.

• merhaba arkadaşlar dsmart blu uygulaması tv var aktivasyon kodunuda giriyorum ama bir türlü tv uygulama açılmıyor neden acaba izleyebilen arkadaşlar varsa smart tv de yardımcı olursanız çok memnun olurum saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: salih_akkaya

merhaba arkadaşlar dsmart blu uygulaması tv var aktivasyon kodunuda giriyorum ama bir türlü tv uygulama açılmıyor neden acaba izleyebilen arkadaşlar varsa smart tv de yardımcı olursanız çok memnun olurum saygılarımla

Bendede samsung tv var blu tv uygulaması sürekli yükleniyor diyor ama açılmıyor sebebi nedir bilen varsa yardımcı olabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: unutulmaz37

quote:

Orijinalden alıntı: salih_akkaya

merhaba arkadaşlar dsmart blu uygulaması tv var aktivasyon kodunuda giriyorum ama bir türlü tv uygulama açılmıyor neden acaba izleyebilen arkadaşlar varsa smart tv de yardımcı olursanız çok memnun olurum saygılarımla

Bendede samsung tv var blu tv uygulaması sürekli yükleniyor diyor ama açılmıyor sebebi nedir bilen varsa yardımcı olabilirmi

+1

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.