Şimdi Ara

D smart alacağım kafama takılan birkaç şey var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 vestel 49inç smart tv de modülle kullanmak istiyorum sorun yaşatır mı ?
    2 kanal listesini istediğim gibi ayarlayabiliyor muyum
    3 uyduda ki diğer dandik kanalları izleyebiliyor muyum ekin tv dir türkü kanalları vs. yoksa gidiyorlar mı
    4 zırt pırt günceleme gelip kanallar değişir mi ayar yeri var mı kapatma falan
    5 annem kullacak kadın evde sıkılmasın belgesel izlesin falan baksın diye hoşgeldin paketi düşünüyorum bunun dışında kanalı tıklayıp ekstra ücret gelir mi

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 23 Ekim 2017; 9:38:8 >

• yaratmaz herhalde
    kanal listesi sıralıdır değiştiremezsiniz
    sonradan frekans taratıp ekleme yapabilirsiniz
    güncelleme gelmez en son ne zaman geldi hatırlamıyorum ama gelsede kanal sıralaması bozulmaz
    paket yükseltmek için m.hizm. araman lazım ekstra ücret gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: sustakazim

yaratmaz herhalde
    kanal listesi sıralıdır değiştiremezsiniz
    sonradan frekans taratıp ekleme yapabilirsiniz
    güncelleme gelmez en son ne zaman geldi hatırlamıyorum ama gelsede kanal sıralaması bozulmaz
    paket yükseltmek için m.hizm. araman lazım ekstra ücret gelmez

teşekkürler sıralama yapamamam kötüymüş favori falan oluşturup onu varsayılan falanda mı yapamam d smarta arayıp sorsam ne desem evet derler yoğurdum ekşi demeyecekleri için buraya soruyorum basit gibi ama yaşlılar için cidden büyük bir sorun annem hayatta 53 falan yapamaz

• Modül kullanırsanız kanal listesini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, arkadaş yanlış söylemiş.

Her TV'de farklı tabi ama genelde uydu taratırken 'D-Smart modül' gibi bir seçenek çıkıyor, bunu seçmezseniz kendisi güncelleme falan yapıp sırayı bozmaz ve sizde istediğiniz şekilde liste yaparsınız.

Ayrıca tüm kanallar izleniyor, modül kullanırken yanlışlıkla ekstra kanal alma gibi bir durum da olmaz
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    haklısınız ben uyduya göre söyledim karıştırdım
  • sustakazim S kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle tahmin etmiştim hocam, arkadaşı yanlış yönlendirmemek için düzeltiyim dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Modül kullanırsanız kanal listesini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, arkadaş yanlış söylemiş.

Her TV'de farklı tabi ama genelde uydu taratırken 'D-Smart modül' gibi bir seçenek çıkıyor, bunu seçmezseniz kendisi güncelleme falan yapıp sırayı bozmaz ve sizde istediğiniz şekilde liste yaparsınız.

Ayrıca tüm kanallar izleniyor, modül kullanırken yanlışlıkla ekstra kanal alma gibi bir durum da olmaz

teşekkürler. benim ilk kurulum esnasında tv soruyor uydu mu d smart tarzı mı bir şeyler soruyor büyük ihtimal benim ki fazla müdahale ettirmez gibime geliyor ama hayırlısı

• Ha işte orada 'genel uydu' benzeri seçeneği seçin. Ya da şu anda zaten tüm şifresiz kanallar kuruluysa bunu hiç karıştırmadan, modülü taktıktan sonra sadece D-Smart frekanslarını elle ekleyin. Sonra o kanalların sıralamasını da kendiniz yaparsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Ha işte orada 'genel uydu' benzeri seçeneği seçin. Ya da şu anda zaten tüm şifresiz kanallar kuruluysa bunu hiç karıştırmadan, modülü taktıktan sonra sadece D-Smart frekanslarını elle ekleyin. Sonra o kanalların sıralamasını da kendiniz yaparsınız.

teşekürler mantıklı sonuçta o kart o kanalın üstüne geldiğimde çözmesi lazım inş öyledir bu hafta başvuru yapacağım ikinize de teşekkürler
  • Dsmarta bulaşma filbox al bir kere öde yıl boyu izle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamheaven

Dsmarta bulaşma filbox al bir kere öde yıl boyu izle.

hocam wild kanalı yok orada güzel belgesel oluyor annem için alıyorum kadın trt belgesele falan bakıyor doğru dürüst bir şeyler izlesin dedim filbox'un diğer kanalları daha iyi ama belgesel tarafı biraz kötü gibi geldi. filbox belgeselde daha mı iyi kanallara baktım ama pek bildiğim kanallar değil o yüzden d smart daha sıcak geldi
  • D-smartı aradığınız için biz teşekkür eder iyi günler dileriz bunu ezberlemek istiyorsan al
  • başvuruyu tamamladım çalıştığım için cumartesi gelin dedim satarken iyi ilgilendiler satış sonrası destek içinse hayırlısı benim öyle pek bir beklentim yok belgesel kanalları gitmesin yeter . tivibu alacaktım uydusu küçücük yorumlar kötü donuyor ediyor diyorlar. ip tv olanına baktım o daha beter diyorlar 2 kumanda olayı da bize ters . modül veren başka filbox var onda da belgesel kanalı yetersiz en iyi tercih dsmart gibi . bayramda seyranda tüm paketleri de açarsalar tadından yenmez yapmazlarsa da belgesel yeter
  • ya ne cins adamlar bunlar ya valla ararsa belki iptal ettiririm.. cidden mal bunlar ya saat 2 ye kadar gelecek diye evden çıkmadım kayıt alan elemanları adım soyadım dışında hiçbir bildiyi doğru girmemiş adamlara modül diye 100 kere söyledim cihazı almış gelmişler mail adresimi falan komple yanlış girmişler sisteme falanda giremiyorum işin kötüsü öteki cumartesiye kadar evde kimse de yok bakalım ararlarsa vazgeçebilirim bunlar başta böyleyse sonra ne olur o kadar kötü yorum okudum ama millet haklı galiba ciddiyet sıfır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDTwiSteR

ya ne cins adamlar bunlar ya valla ararsa belki iptal ettiririm.. cidden mal bunlar ya saat 2 ye kadar gelecek diye evden çıkmadım kayıt alan elemanları adım soyadım dışında hiçbir bildiyi doğru girmemiş adamlara modül diye 100 kere söyledim cihazı almış gelmişler mail adresimi falan komple yanlış girmişler sisteme falanda giremiyorum işin kötüsü öteki cumartesiye kadar evde kimse de yok bakalım ararlarsa vazgeçebilirim bunlar başta böyleyse sonra ne olur o kadar kötü yorum okudum ama millet haklı galiba ciddiyet sıfır..

başa gelen çekilir defalarca dedik uzak dur dsmarttan diye dinlememişsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün gelip modülü takıp gitmişler listeye ellemeyin demiştim akşam frekansları yazıp kanalları ekledim sorunsuz çalışıyor ilerde inş sorun yaşamayız hayırlısı giriş paketinde 10 tane işe yarar kanal var onları ekledim yarısı çer çöp zaten belgeseller eksilmese yeter görüntü kalitesi bence çok iyi özellikle belgesellerin sanki diğer kanalların hd si gibi değil para verdiğim için mi ne daha canlı geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.