Şimdi Ara

D&R Warhammer AOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım var uzun süredir ziyaretçi olarak takip ediyorum siteyi ama suan yardıma ihtiyacım var D&R dan 20 liraya Warhammer AOE aldım üstünde 30 gün oyun süresi içermektedir yazıyor ama Account'da active Key yapıp yazıyorum kabul ediyor ama 14$ istiyor ben 20 lirayi neye verdim simdi oyunda yüklendi ama client eski olması nedeniyle galiba updater ı bile açmıyor onu bile netten indirdim napıcam ben bu CD key ile simdi

• Bildiğim kadarı ile önce senden o 14 doları alacak aylık bedeli, ödemeyi aldıktan sonra ilk 1 ay ücretsiz oynayacaksın sonraki ayın parasını peşin alıyo senden sadece,İlk çıktığında benzer durum başıma geldi ama yanlışım varsa lütfen düzeltin
  • Hayır 14 dolar filan almıyor.Sen cd keyi girdikten sonra senden gelecek ay için kredi kartı bilgilerini ister gir bilgileri önemli değil.Girdikten sonra account oluşturulacak.Eğer account oluştuktan sonra gelecek ay için olan planı iptal etmezsen 30 günlük bedava süren bittikten sonra otomatik para çekip bir 30 gün daha ekleyecek accountuna.Ama accountu oluşturur oluşturmaz iptal edebilirsin planı önemli değil o.Yani kısacası senden ekstra bir ücret filan almıyor.
  • deniycem peki @Yazuach

oldu çok saol yazuach gerçekten çok teşekür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlghnskr -- 11 Ocak 2012; 17:44:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.