Şimdi Ara

S.T.A.L.K.E.R : Call of Chernobyl, Türkçe Yama ve Yüklenmesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
7
Favori
3.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunun Yüklenmesi ve Türkçe Yamanın Uygulanması (tabelalar hariç)
    Google drive linki güncel versiyondur, hataları düzeltip, güncelliyorum

COC_Turkçe Yama Youtube

COC_Türkçe Yama

COC_Türkçe Yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giga1974 -- 8 Şubat 2019; 14:40:59 >

• Harika bir iş yapmışsınız aslında ilginin çok çok daha yüksek olması gerekiyordu
  • Allah Allah bir yaşıma daha girdim.Bu oyun mod mu?
    Yoksa eski oyunlardan hikayesi vs farklı bir şey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailyt -- 16 Şubat 2019; 14:50:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailyt

Allah Allah bir yaşıma daha girdim.Bu oyun mod mu?
    Yoksa eski oyunlardan hikayesi vs farklı bir şey mi?
    Merhaba

Mod , 3 stalker oyunun (shadow chernobly, clear sky, ve call of pripyat)haritalarının birleşiminden oluşuyor,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dubbio

Harika bir iş yapmışsınız aslında ilginin çok çok daha yüksek olması gerekiyordu
    Teşekkürler, zor oyun, birde diğer 3 stalker oyununu oynamış olmak gerekir, direk bu oyunla başlayan birisi 1 saat sonra oyunu kapatır.
  • Diğer üçünü oynadım...
    Önce çıkış sırasına göre...
    Sonra Pripyat, Clear Sky ve Shadow Chernobly şeklinde sırayla tekrar oynadım.
    O gün için aslında olayların seyrine göre sıra bu şekilde denilmişti yine burada ki yorumlarda...
  • Çeviri için Teşekkürler :)
  • ellerinize sağlık.
  • ismailyt İ kullanıcısına yanıt
    Hortlatma gibi oldu fakat, oyunun kronolojik sırası aslında Clear Sky - Shadow of Chernobly ve Call of Pripyat'tır. Bu 3 orjinal seriye ek olarak hikayeye ufak bir devam niteliğinde Priboi Story'i ekleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanYüksel

Hortlatma gibi oldu fakat, oyunun kronolojik sırası aslında Clear Sky - Shadow of Chernobly ve Call of Pripyat'tır. Bu 3 orjinal seriye ek olarak hikayeye ufak bir devam niteliğinde Priboi Story'i ekleyebilirsiniz.
    Pribol story dediğiniz hangisi oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke yapmışken tam yapsaydın :( yarı türrkçe yarı ingilizce olunca olmuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReconTR

Keşke yapmışken tam yapsaydın :( yarı türrkçe yarı ingilizce olunca olmuyo
    Merhaba

hangi kısımlardan bahsediyorsun, resim atabilirmisin (versiyon 1.4.22 olması gerekir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.T.A.L.K.E.R.

Pribol story dediğiniz hangisi oluyor?

Alıntıları Göster
    Priboi Story bir mod. İlk oyun Shadow of Chernobly'e yapılmış bir mod. Ukrayna kuvvetlerine bağlı bir askeri yönetiyoruz ve Zone'da hem karakterler hem de laboratuvar testleri vs gibi şeyler hakkında bilgiler topluyoruz.
  • Selam arkadaşlar,

Konuyu hortlattım biliyorum fakat stalker serisini türkçe yama ile oynamak istiyorum. Belki modlarla ek hikayelerde olabilir türkçeleri var mı bilmiyorum nasıl bir yol izlemeliyim? Texture mod yüklemek istiyorum grafikler epey eski geldi. O yüzden bu oyunu biraz daha hoş grafiklerle türkçe oynamak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reichwehr

Selam arkadaşlar,

Konuyu hortlattım biliyorum fakat stalker serisini türkçe yama ile oynamak istiyorum. Belki modlarla ek hikayelerde olabilir türkçeleri var mı bilmiyorum nasıl bir yol izlemeliyim? Texture mod yüklemek istiyorum grafikler epey eski geldi. O yüzden bu oyunu biraz daha hoş grafiklerle türkçe oynamak istiyorum.
    Serinin üç oyunu içinde Türkçe yama mevcut. Mod konusuna gelince evet her ne kadar orjinal grafikleri çok çok iyi durmasada mod yüklemeni tavsiye etmem. Birçok mod denedim ve hepsi oyunun hem oynanabilirliğini bozuyor hemde gerçek hikayeyinin epey dışına çıkan bir oyun deneyimi yaşıyorsun. En iyisi olduğu gibi oynamak. Lakin şöyle bir tavsiye vereyim, Shadow of Chernobly serinin her ne kadar ilk oyunu da olsa, hikaye baz alındığında üçleme; Clear Sky - Shadow of Chernobly - Call of Pripyat şeklinde ilerliyor.

He birde Lost Alpha gibi bir efsane var. Shadow of Chernobly oyununu farklı görevler ve hikaye anlatımıyla yeniden ele almışlar. Yine bu modunda Türkçe yaması internette mevcut.

• HakanYüksel kullanıcısına yanıt
    O halde hikaye için clear sky, soc ve cop diye devam etmem gerek dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reichwehr

O halde hikaye için clear sky, soc ve cop diye devam etmem gerek dimi ?
    Aynen öyle kardeşim. Bahsettiğim gibi üçlemeyi oynadıktan sonra Lost Alpha'yı da tecrübe edebilirsin. Gayet başarılı bir moddur. Hatta moddan ziyade elemanlar ayrı bir oyunmuş gibi çıkarttılar.
  • shadow of chernobyl 1.0006 versiyon yama varmı? her yerde aradım düzgün yama bulamadım  Ya da versiyonu boşver çalışan bir yama lazım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.