Şimdi Ara

D Obour By Barbour Ayakkabı kullanan varmı ? (SS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
13.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi akşamlar arkadaşlar Bu konu hakkıda birşey ilgimi çekti.. Ayakkabının normal fiyatı 250-300 TL.. Limango tarzı sıtelerde olsun Kadıkoy'deki şubesinde olsun fıyatları 40-50-60 TL arası değişiyor ? Kullanan varmı yorum yapabilecek iyimidir kötümüdür ? Teşekkür ederim ilgilnen herkese..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cluberk -- 18 Mart 2012; 21:47:05 >

• Hocam güzel bir ayakkabıya benzemiyor zaten, boşver.
  • o ayakkabılar çakma türkiyede üretiliyor. geçen sene 1 kaç konu açılmıştı bu ayakkabıyla ilgili
  • O ayakkabının gerçek fiyatı 250 300 lira falan değil. Turkiyede merdiven altı üretimi onlar. Değeri en fazla 20 lira. Ama alacaksan al 5-6 ay giyer çöpe atarsın.
  • Şu özel satış yapan sitelerin dandik markaları iyiymiş gibi satmaları yokmu
  • Sakın alma. Ben boş bulunup botunu aldım yolda yürürken yan yüzeyler yırtıldı. verdiğin paraya değmez. Bir daha mı almak tövbeler olsun.
  • cıddımınısz ya ? suanda barbour ayakkabı almak uzereyım sepeteıme ekledım 10 tl de ınırım kuponu aldım 48 e geıyor almım mı sımdı ? begenmessen ıade edebılıyormuşsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cluberk

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar Bu konu hakkıda birşey ilgimi çekti.. Ayakkabının normal fiyatı 250-300 TL.. Limango tarzı sıtelerde olsun Kadıkoy'deki şubesinde olsun fıyatları 40-50-60 TL arası değişiyor ? Kullanan varmı yorum yapabilecek iyimidir kötümüdür ? Teşekkür ederim ilgilnen herkese..

Türkiye'de üretiliyor ben Markafoni'den BD LONDON aldım o markanın botu 350 TL'den 45 TL ye düşmüş. bot sağlam, su ve soğuk geçirmedi 2 kış giydim spor ayakkabı gibi top oynayabilirsin ayakların ağrır ama bot sağlam kalır spor ayakkabısını en kısa zamanda alacağım yani ihtiyacım olduğunda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.