Şimdi Ara

dђ ғіат аlвeа такımı (863. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.349
Cevap
73
Favori
1.659.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yayburcu

quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

O hesapla lpg de taktırmamanız lazım. Lpg düşünecek kadar yakıt masrafını önemsiyorsanız ve bütçeniz benzinli araç+lpg takılması masrafı dizel araç kadar ise hesap ortada.Bence senede 5000 bile yapsanız az yakıt tüketen araç her zaman tercih edilmelidir.

Teşekkür ederim mesajımı dikkate alarak cevap verdiğin için. Peki dizel olarak 28.000de 2011 model Fiat Punto 1.3 Multijet Dynamic 25.000 fiyat verdiler. Beyaz renkli görüntüsü güzel geldi bana.Bu araba nasıl? Bu fiyat eder mi?

albea 25bin etmez
    albeacı arkaşlar kızmasın ama 2.elde 25bin bir albeaya verilmemeli

• ön lastiklerden hareket halinde düz yolda çıt çıt sesi geliyordu şimdi uğultu gelmeye başladı beni ürkütüyor sorun nedir acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: passattr

quote:

Orijinalden alıntı: yayburcu

quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

O hesapla lpg de taktırmamanız lazım. Lpg düşünecek kadar yakıt masrafını önemsiyorsanız ve bütçeniz benzinli araç+lpg takılması masrafı dizel araç kadar ise hesap ortada.Bence senede 5000 bile yapsanız az yakıt tüketen araç her zaman tercih edilmelidir.

Teşekkür ederim mesajımı dikkate alarak cevap verdiğin için. Peki dizel olarak 28.000de 2011 model Fiat Punto 1.3 Multijet Dynamic 25.000 fiyat verdiler. Beyaz renkli görüntüsü güzel geldi bana.Bu araba nasıl? Bu fiyat eder mi?

albea 25bin etmez
    albeacı arkaşlar kızmasın ama 2.elde 25bin bir albeaya verilmemeli

Albea 25 bin degil arkadas puntoya demis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aliekber_

ön lastiklerden hareket halinde düz yolda çıt çıt sesi geliyordu şimdi uğultu gelmeye başladı beni ürkütüyor sorun nedir acaba ?

Aynı cıt cıt sorunu bende de var ama her zaman yapmıyo arada sırada özellikle asfaltta yapıyo..lastik dişlerinin arasına çakıl taşı sıkışmış hissi veriyor sanki ama bilemiyorum.Geçen gün kampanaların içini temizlettim zımpara falan yaptılar şimdilik ses yok.Sorunu çözersen burada paylaşırsan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kameray37 -- 22 Ağustos 2013; 12:32:27 >

• Albea teyip kodu istiyor daha önce başına gelen oldumu servise gitmeden çözmek istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim.
  • kameray37 kullanıcısına yanıt
    Sanayiye gittim ön teker bilyelerden sorun kaynaklandığı söylendi. Deşim 90 tl işcilik dahil salı günü yaptıracağım inşallah sorun çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliekber_

Sanayiye gittim ön teker bilyelerden sorun kaynaklandığı söylendi. Deşim 90 tl işcilik dahil salı günü yaptıracağım inşallah sorun çözülür

hocam sonucu merak ediyorum..
  • Arkadaşlar 2010 model Albea sole 1.3 m.jet dyn mistik gri arabam var arabada bazı modifiyeler yapmak istiyorum jant cam filmi far ses sistemi v.s albeasını modifiye eden veya fikir vermek isteyen arkadaşlarımın görüşlerini almak isterim.

Ses sistemi konusuna gelince arabama temiz ses çıkartacak sağlam ses sistemi yaptırmak istiyorum bu işte önemli olan ayırdığınız bütçe yoksa sınırı yok araştırmalarım sonucunda anladım ben 2000 tl harcamayı düşünüyorum fazlasını gerek bulmuyorum herhalde bu parayada prof aktif bi sistem olmaz sizce nasıl bi sistem toplayayım nasıl cihazlar birbiriyle uyumlu olur güvenlik nasıl olmalı sigorta ve parazit önleyiciye gerek varmı kablolama önemli diyolar nasıl bi kablo kullanılmalı albeada ses yalıtımına pek ihtiyaç var mı? bursadayım burda bu işi yapanlara sordum pioneer deh-1550ub teyp 300 lira diyolar netten araştırdım daha ucuz bende sistemi netten toplamaya karar verdim ha bursadan arkadaşlar olur bu işi uygun güzel yapan yaptıran dükkan tavsiye eden fikirlere açığım arkadaşlarımızın yardımlarını bekliyorum sonuçta biz birbirimize yardım etmezsek kim eder..

• quote:

Orijinalden alıntı: M.Sc@field

quote:

Orijinalden alıntı: esmir

selamlar arkadaşlar

malumunuz albeamı alalı bu ikinci günüm

cd çalarda mp3 denedim çalmadı
    windows media playerda track cd yaptım çalmadı

ne çalar bu?

şu çakmaklığa takılan zımbırtıdan mı alsam.

birde baktımki hoparlorlerden sadece arka sağ hoparlör çalışıyor
    sıfırlasam hoparlörleri maliyeti ne olur

birde foto eklicem pcye aktarabilirsem
     dђ ғіат аlвeа такımı

Nero'da ses cd'si yarat dedğin zaman track yazdırırsın.Ben öyle hazırlıyorum cd'leri ve calıyor.Ya snnkiler track olmadı ya cd'de veya cd calarda bişi var.

Teybin üstündeki menü de ayar var L ve R diye o ayarlara bak onların sıfırda olması lazım.Sadece sağ ayarlanmış olabilir.
    R10 gibi R0 olması lazım.
    Bu arda araban tekrar hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim...

Bende 1 hafta once 2008 albea aldim ama cd okuyucu calismiyor bendede ayni hata var nero da demedim olmadi genel bi sorun sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: lvd.disappear

Albea teyip kodu istiyor daha önce başına gelen oldumu servise gitmeden çözmek istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim.

Araci aldiginizda size teyp icin bi kart veriliyor orda bi sifre var o sifre ile resetlemeniz gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ozturk_34

quote:

Orijinalden alıntı: lvd.disappear

Albea teyip kodu istiyor daha önce başına gelen oldumu servise gitmeden çözmek istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim.

Araci aldiginizda size teyp icin bi kart veriliyor orda bi sifre var o sifre ile resetlemeniz gerekiyor

Arkadaş aldığında kart vs. yokmuş. Teyipçiye 20 liraya yaptırmış. Entegreyi söküp bi cihaza takmış onun içinden şifreyi almışlar.Sorun o şekilde çözülmüş.
  • Arkadaşlar 2004 model 140 bin km de 1.2 16v albea aracım var. Araç teklemeye başladı yakıt filtresinde tıkanıklık olduğunu düşündüm pek önemsemedim sorum devam edince sanayiye gittim usta subapların buji ve buji kablolarının değişmesi gerektiğini söyledi 1250 tl fiyat çekti, inanmadım tabiki başka biyere dahagittim baktırdım orasıda 900-1000 tl tutar dedi aynı şeyi söyledi sizce neyapmalıyım servisten gidip fiyat alsam nekadar derler sizce ve siz olsanız ne yapardınız? bu şekilde satsam satabilirmiyim?
  • 2008 model 1,3 Albea Sole dizel marka aracımın filtrelerini netten alacağım fakat, yağ filtresi 2 çeşit oluyormuş (tırnaklı-tırnaksız). Benim aracımın hangi tip olduğunu bilen var mı acaba?
    Ayrıca parça ve motor yağı temin edeceğim güvenilir ve uygun fiyatlı bir site biliyorsanız da tavsiyenizi beklerim. şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ggunister

2008 model 1,3 Albea Sole dizel marka aracımın filtrelerini netten alacağım fakat, yağ filtresi 2 çeşit oluyormuş (tırnaklı-tırnaksız). Benim aracımın hangi tip olduğunu bilen var mı acaba?
    Ayrıca parça ve motor yağı temin edeceğim güvenilir ve uygun fiyatlı bir site biliyorsanız da tavsiyenizi beklerim. şimdiden teşekkür ederim.

neyse siz cvp vermediniz ben araştırıp buldum. ilgilenenler için çözümü yazayım, yağ kapağının üstünde çizgi varsa yeni tırnaksız tip, çizgi yoksa eski tip filtre kullanın.
  • arkadaşlar 16-17 bin liraya bir araç bakıyorum.. albea nasıldır yakıt olsun kullanım olsun.. yani çok fazla donanım aramıyorum klima olsun yeter. ilk aracım olacağından hiç piyasa bilmiyorum hangi aralıkta nelere bakmalıyım..
  • Albea forum bitmiş artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: melih3520

Albea forum bitmiş artık :)

Arkadaşlar arabalarını değiştirdi herhalde
  • valla albea almayı düşünüyorum ama yardımcı olacak kimse yok bende hiç anlamıyorum araçtan:(
  • arkadaslar albea yıllık bakım ıcın ıst anadolu yakası tavsıye edebılecegınız bı servıs var mı
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-emsalsiz-tertemiz-albea-137193138/detay/

ARkadaşlar bu araca yorum yapabilirmisiniz..ARaç fiyatı çok düşük değil mi. Çok uygun görünüyor. Görüştüm almak istiyorum da aracı. alınabilir mi acaba.. Sadece lokal boyalar var diyor değişen yok. kaputta tavanda bişey yokmuş. bakımları yapılmış... Yarın baktırmak istiyorum ama yorumda bulunursanız çok sevinirim..İlk aracım olacağı için hiç bilgim yok.
  • 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.