L

Yüzbaşı
24 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
10 dairelik apartmana görüntülü diafon düşünüyoruz, daha önce yaptıran veya yapanlardan konu hakkında yardım istiyorum.
Geçen 4 kişi oynıyalım dedik PC de 3 kolu görüyor ama 4 ncüyü görmüyor usb den, kollarda sorun yok farklı usb lere takınca hepsini görüyor ama 4 ncü kolu takınca görmüyor, usb hub onuda kullandık ama yine yemedi, Daha önce bununla karşılaşıp çözen oldu mu acaba ?
25 metrekarelik salona 46" yada 47" almayı düşünüyorum fakat hangi ürüne bakacağımı kestiremiyorum.Baktıkça kafam karışıyor, TV den SD yayın ve PC üzerinden izlediğim filmleri USB den izleyebileceğim Tv arıyorum ama hani USB işin içine girince fiyatta artıyor onun yerine tekrar laptop üzerinden izlemeye mi devam edeyim aradaki fiyat farklarına değer mi kararsız kaldım. Çok fazla ahım şahım bişi aramıyorum 2000-2500 lira civarı bütçeme uygundur, Salonda 32" var şuan çok ufak kalıyor TV o yüzden büyük ekran düşünüyorum. Önerebileceğiniz yada kullandığınız modellerden tavsiye edebilirseniz sevinirim.

@2500 lira yazmayı atlamışım hocam tşk.
hdd den yüklediğim dosyaları pc den silemiyorum 0x80070570:Dosya yada dizin bozuk hatası veriyor nasıl silebilirim dosyaları pc den
msn wcam kayıt yapan program ne önerirsiniz ücretsiz sürüm türkçe olursa iyi olur
Bu monitörü acil almayı düşünüyom DVI girişli kullanan varmı nasıl sizce fiyatı uygun gözüküyo

1-http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125020416&CS_Category=_SBA_838_1662_767_3441&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_MONITOR838
ütü alıcam da carrefour daki resimdeki ütü nasıldır sizce

http://www.carrefour.com.tr/urunler.asp?Cat=37&SubCat=84
Hakkında
Forum İmzası:
barbarlık ruhumuzda var..
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 693
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 232.898 (Bu ay: 212)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.