Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 XBOX [ ANA KONU] UPDATE 2.0 PHANTOM LIBERTY DLC (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
11
Favori
26.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 saatlik denemem bitti 230 tl vermeyin bu oyuna dediğim gibi 100 tl falan olursa alınır.

• 5 saatte oyunu çözemezsin. Ben şuan 8 saat oynadım ve oyundaki içeriğin %10 nunu bile görmedim zaten %100 bitirmesi 100 saat sürüyormuş.

Şimdiye kadar gördüğüm en büyük eksisi yapay zekası aşırı kötü. Bunun haricinde her yere loot koymaları can sıkıcı olmuş oynanışı baltalıyor.

Senaryo merak uyandırıcı, atmosfer ve grafikleri ise muhteşem olmuş. Sırf bu oyun yüzünden Horizon Forbidden West almayı erteledim önceliğim bunu %100 bitirmek olacak. Şimdilik puanım 80 oynadıkça fikrim değişebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Pcde bitirmiştim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben şahsen buna vereceğim parayı mart da gelecek olan yeni nesil gta5 e veririm daha iyi hiç olmazsa sinirlerim bozulmaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • series s 2k 30fps saçmalığı nedir ya?

• adihasret kullanıcısına yanıt
    Keşke 1080p 60 fps yapsalardı. Dinamik olacağından arada 900p ye falan da inerdi ama olsun ben yine razı olurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThomasAngelo89 -- 21 Şubat 2022; 15:18:41 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynen hocam, biz bu konsolu 1080p de oyunları çatır çatır oynatır diye aldık, adamlar 2k 30 fps koymuş ve kalite/performans mod özelliği yok. Optimizasyonla uğraşmamışlar anlaşılan.

• Series S yavaştan ömrünü doldurdu. Önce Dying Light 2 şimdi de Cyberpunk 30fps. Hayatta çekilmez valla işiniz zor beyler.

Sene sonuna kadar satmış olurum ben kendi adıma. Sonra yurt dışından Series X kovalamaya çalışırım.

• CD Red, Series S için tekrar çalışma yapacağını açıklamış diyorlar ama kaynak bulamadım.

İnanlımaz bir firma bu ya hahah bu oyunu hangi yüzle çıkardılar 2 sene önce anlamak güç

Ölü doğdu baştan beri düzeltemediler durumu, yapımcılar tınlamıyor cihazı. Tam çocuklar ağlamasın diye sevindirmelik konsolu yeni nesil diye satıyorlar.

• TsubasaXP kullanıcısına yanıt

İndie oyunlar için ideal konsol ama AAA yapımlar için hiç şansı yok.

Ağzına sıçtımın firması önce uğruna özel versyon çıkardıkları one x i sürümünü düzeltsin 6 tflops cihazı Gameboy advence’e çevirdiler one x te oynanamayacak derecede kötü çalışıyor allahın cezası oyun

• Beyler oyunda klavye mouse çalışıyor gibi ama oyun içinde mouse dönmüyor tam desteklemiyor mu daha mouse u ? 1.5 patchden önce de var mıydı bu durum. Klavyesen yürüme eğilme va herşey yapılıyor mouse sağ tık zoom yapıyor ama fare dönmüyor

• Cross gen oyunlarda problemler yaşanması normal. Biraz sabredin şu one/ps4 neslinden kurtulunca böyle bug dolu, optimizasyon sorunlu oyunlar minimize olacaktır.

• Muhteşem bir next gen güncellemesi olmuş grafiklere hayranlıkla bakıyorum özellikle şehrin dışındaki kırsal bölge 10/10 sanki Madmax oynuyorum

• 2k monitörde oynuyorum. Oyunun 2k desteği var mı? 2k da mı 1080p de mi çalışıyor anlayamadım.

• Dün gece biraz deneme sürümünü denedim de sardı beyler ya. Güncellemeyle oyun oynanabilir hale gelmiş. Türkçe dil desteği, aksiyonu, grafikleri falan akıyor. Fiyat biraz daha düşerse kesin alırım.

• Hikayesi için oynanır prologue kısmını yeni bitirdim. Keşke bu haliyle çıksaymış piyasaya

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.