Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 XBOX [ ANA KONU] UPDATE 2.0 PHANTOM LIBERTY DLC (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
11
Favori
26.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyundan bir yol olmaz. Yamalarla biraz düzeltmeye çalıştılar. Oyun Alpha aşamasından Betaya gelebildi. Belki 3-4 sene daha uğraşırlarsa yayınlanmaya da hazır hale gelir. :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fasttornado F kullanıcısına yanıt

nextgen update den de pek ümitli değilim ama insan yine de ümit ediyor..

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Oyun çıktığı ana konsollarda düzgün çalışmıyor. Belki ışıklandırma vs gibi pozitif gelişmeler olur. Onun dışında fazla bir değişim beklemiyorum. Zaten halihazırda 60fps modu gibi seçenekler mevcut. Series S içinse halihazırda 30fps, üstğne fazla bir şey koyabileceklerini sanmam.

• Zaten tamamlanmamış oyun neden şöyle güzel bimindirimle 200 TL bantlarına gelmiyor. Vallaha hatalı matalı acayip çok istiyorum oynamak ama benim için çok pahalı. Şöyle güzel bir indirim olur mu sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyuna sahibim. Sizce next gen update beklemeye değer mi malum zamanı da belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Arkadaşlar oyuna sahibim. Sizce next gen update beklemeye değer mi malum zamanı da belli değil.

Hocam bug dolu şu hali. Her ihtimale rağmen beklenmeli derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Arkadaşlar oyuna sahibim. Sizce next gen update beklemeye değer mi malum zamanı da belli değil.

Oynayanlar çok sorunlu diyor ayrıca nextgen update kesinlikle beklenmeli bence. O zamana kadar anca adam olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nextgen sürüm bu yıl sonuna kadar çıkmayabilir

https://www.videogameschronicle.com/news/cyberpunks-developer-cant-guarantee-next-gen-versions-will-make-it-out-this-year/amp/?__twitter_impression=true

• Arkadaşlar oyun Xbox SXte oynanacak durumda mi?Oynamak istiyorum artik, belki duzelir diye hic spoiler alamdan bugune kadar geldim :). Hani Skyrimin Vanilla sürümü tarzi buglara katlanirim.

• Series X'de sanırım oyunun ortalarına kadar gelmişimdir ve 1-2 tane küçük hata dışında hiç bir sorunla karşılaşmadım. Ancak oyun tam bir balon, bomboş dünya.

Oynamak için bu kadar beklediysen biraz daha bekle, yeni nesil sürüm ve ek paketler ile birlikte oynarsın.

• Spoiler alacak bir durum yok ya oyunda. Öyle aman aman bir hikaye yok ama oynatır.

• series s'te oynanabilir durumda mı? şu an indirimdeyken almak istiyorum oyunu

• DelNaja kullanıcısına yanıt

Aldınız mı hocam??

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt

evet hocam oynadım bitirdim

• DelNaja kullanıcısına yanıt
    Nasıldı hocam beğendiniz mi??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt

teknik açıdan ciddi bir problemle karşılaşmadım oyunun hikayesi de keyifli ve sürükleyici fakat ana hikayenin kısa oluşunu ve final kısmını pek beğenmedim maalesef

• Oyuna one x'de başlayıp series x'de bitirdim. Yeni nesil güncellemesi gelince bir daha oynarım herhalde one x'de kalabalık alan ve çatışmalarda 20 fps olduğuna yemin edebilirim ancak youtube inceleme videolarında en düşük 25-26 gösteriyordu. Sonlara doğru büyük çatışmalarda adamları görmeden rastgele sıkıyordum neredeyse. Yeni nesil güncellemesinde adam akıllı bir görüntü kalitesini (illa RT de olsun demiyorum) 60 fps verirlerse bir kez daha bitiririm. Hikayesi iyi sayılır, oynanış ortanın bir tık üstü ama halen daha hem last gen hem next gen için patch ve updateler şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xqwertyx21 -- 28 Aralık 2021; 5:23:35 >
  • cdpr oyun yapmasın bundan sonra

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 30 fps ray tracing kalite modu 1080p 60 fps performans modu olmalıydı. Kesinlikle hayal kırıklığına uğradım.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.