Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077: Orion | ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
7
Favori
2.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçen gün Enis Kirazoğlu bir video paylaşmıştı bu mesele ve bir iki şey hakkında. O videoda dediklerine katılıyorum bende. Cyberpunk gelecek vaad eden bir seri. Teması falan güzel sadece iyi işlenmesi lazım ki iyi işlendiği vakit ne derece oyunlarında satıldığını gördük Edgerunners'dan sonra. Eğer bu ikinci oyun iyi işlenirse ( ki zaten bence ilk oyundaki fiyaskodan sonra ayağı daha fazla yorganına göre uzatırlar) gayet tutar. Cyberpunkvari, gelecek ortamına sahip yapımlar çokça sevilir zaten örneklerini de görüyoruz kah oyun kah film dizi sektöründe. Uzun lafın kısası iyi işlerlerse tutar bu oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk'ta yarattıkları dünya çok güzeldi, oyundan bilimkurgu fışkırıyordu, türü sevenler için alternatifi olmayan bir oyundu. Grafik motoru teknik açıdan başlarına iş açsada Ray tracing ile birlikte piyasanın en güzel grafikli oyunu oldu. UE5 ile güzel bir oyun yapacaklardır, sonuçta ellerinde hazır çok fazla asset var.

• Bircok kisi hala cok fazla sey bekliyor bu oyundan. Arkadaslar Okadar bug ve oynanis sorunlari olan bir oyunun devamini neden bekliyorsunuz? Ben oyun ciktiktan 3 sene sonra oynicam sahsen buglar giderilsin indirimle 5$ olsun ozaman alirim. Oyuzden cikmasini hevesle bekleyemiyorum.

• En az 10 sene sonra canlanacak bir konu olmus.

• Source kullanıcısına yanıt

Yaptılar bile

• SirrealsQ kullanıcısına yanıt

ozamana kadar çıkar zaten beklemez 2030

• Bu oyunun yapılmasının nedeni ilk oyunun satış başarısı, 20 milyon satmış ve satmayada devam eden bir oyunun tabiki devamı yapılacak.

• rez

• UE5 kullanımı kesin değil, kendi ağızlarından öyle bir haberde yok. Royalty ödemeleri gerekeceği için ben red engine i kronik sorunları yoksa geliştirmeye devam edeceklerini düşünüyorum.

• Juggernaught J kullanıcısına yanıt

UE5 kullanılacak. CD RED, UE5 in sadece kullanıcısı değil aynı zamanda geliştirilmesine de yardımcı olacak ve aralarında yeni bir ortaklık yapıldı.

CD PROJEKT RED also announced that they will be moving to Unreal Engine 5 as part of the multi-year strategic partnership with Epic Games. Since The Witcher 2: Assassins of Kings, released in 2011, CD PROJEKT RED has used their proprietary REDengine technology to build their games. This new relationship with Epic covers not only licensing, but technical development of Unreal Engine 5, as well as potential future versions of Unreal Engine, where relevant. Developers from CD PROJEKT RED will collaborate with those from Epic with the primary goal being to help tailor the engine for open-world experiences, beginning with the development of the next game in The Witcher franchise.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.