Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (790. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    * Panam
    * Delamain
    * Kerry
    * Rogue-Johnny
    * Peralez ailesi
    * River
    * Brendan
    * Joshua Stephenson ‘Günahkar’

Şu karakterlerin yan görevlerini yapmadan oyunu bitirmiş olanlar bence içerik olarak Cyberpunk’ın anca %60’ını falan görmüşlerdir. Yan görev kalitesi açısından belki de Witcher’ın bile önünde olan bir iş çıkmış ortaya. Saydığım kişilerin bütün hikayelerini kesinlikle ama kesinlikle tamamlayın derim, hele bazıları çok net bit şekilde ana senaryo görevlerinden bile etkileyici ve eğlenceli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psycho90 kullanıcısına yanıt

Katılıyorum.

yalnız benim şöyle bir sıkıntım var. brendan ünlemi açıkken ben yanına gittiğimde herhangi bir aksiyon alamıyorum.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    onun sadece önündeki çöp tenekesini çekmeyi yaptım sonrasını açamadım, ünlem duruyor ama herhangi bir aktivite açılmıyor.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt

Hocam bu sıkıntıyı yaşayan çok kişi var zaten. ‘Brendan second mission bug’ diye yazıp aratırsanız dünya kadar insanın maalesef aynı dertten muzdarip olduğunu görürsünüz. O görevde Brendan’la konuşması gereken kadın spawn olmuyormuş sanırım. Detaylı bakmadım ama şimdilik patch beklemek dışında bir çözümü yok gibi görünüyor ne yazık ki. Eğer oyunu bitirmek üzereyseniz ve gelecek patch’e kadar bitirir bi daha da bakmam yüzüne diyorsanız internetten açıp izleyebilirsiniz devamını, kısa bi görev serisi zaten ve komik diyaloglara sahip. Beklerseniz bu ay sonuna doğru gelecek büyük yamada düzeltilir diye düşünüyorum

Ben de şansıma Brendan’da sorun yaşamadım ama benzer bi bug yüzünden başka bi yan görevi tamamlayamadım. Araba çalıp teslim etmem gereken ek iş görevlerinin birinde araç yerin altında spawn olduğu ve görünmediği için ne yaparsam yapayım işi bitiremiyorum, duruyor öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 2 Ocak 2021; 16:45:55 >

• Dezert kullanıcısına yanıt
    Hangi gorev hocam oyunu bitirdim butun unlemlerle birlikte bende duruyor hala vermedim kimseye oyle hi gorev gelmedi bana

Teşekkürler cevabınız için. ben oyunu bitirdim, şimdi diğer ıvır zıvır görevlere bakıyorum, youtube dan secret görev vs onları oynuyorum. araba satın alıyorum ara sıra. sanırım yumruk dövüşleri harici olarak bitireceğim oyunu da beklerim patch i.. sürpriz çok var sanırım oyunda. bitirilip köşeye atılacak bir oyun değil bana göre.

• 44.5 saat sonra oyuna bir ara verdim ve özellikle bu ay yayınlanacağı söylenen büyük çaplı yamayı da merakla bekliyorum. Umarım yamadan sonra dosya doğrulama yaptığımızda tüm oyunu baştan indirmez  

• Arwen Undomiel kullanıcısına yanıt

Spoiler,

O görevin çıkması için yanlış bilmiyorsam Skippy ile en az 50 kişiyi öldürmeniz ve kendisini bir süre 3 temel silah slotunun birinde tutmanız gerekiyor, ondan sonra Skippy ile birkaç diyaloga giriliyor ve görev çıkıyor

Anladim hocam sagolun
  • 5-6 ay sonra oynamak için ideal hale gelir herhalde oyun.hem o zaman fiyatı da ucuzlamış olur.

• bu oyunun müzikleri beni benden alıyor.

resmi olarak playlist'lere eklenmedi. ikisi de mükemmel müzik nerede denk geliyoruz diye unutmuş olanlar için

Spoiler,

ilki v tek yedikten sonra johnny'e geçtiğimiz zaman. Kerry şarkıyı söylüyor ortaya atlamazsanız dinleyebilirsiniz. İkincisi ise yine Johnny ile oynarken arasaka binasını patlatıyoruz.
    ayrıca denilene göre gizli sonda 2. müzik çalıyormuş. henüz göremedim (johnny ile aran %70 olmalıymış, bende hala %60)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 2 Ocak 2021; 19:34:41 >

• her sonu oynamak zorunda mı bırakıyor oyun?bırakmıyorsa hangi sondan sonra ana görev tamamen bitiyor?

• Evet arkadaşlar 64 saatlik bir oynanışın ardından ben de oyunu bitirmiş oluyorum. Benim için güzel bir deneyimdi. Oyundan gayet keyif aldım. Yan görevlerin çoğunu yapmaya çalıştım. Mutlaka yan görevleri de yapmalısınız. Yan görevleri yaparsanız oyundan daha çok keyif alırsınız. Radyoda çalan "Resist and Disorder" şarkısının hastası oldum. Caliburn model arabayla hız yaparken yükseliyorum o derece.   CDPR oyun çıkmadan bol keseden altından kalkamayacağı vaatlerde bulunduğu için bu oyun bu kadar patladı. Abartı pazarlama çalışmalarına ne gerek vardı?   Gömülecek kadar da kötü bir oyun değil. Night City'in içi DLC'ler ile baya doldurulabilir. DLC'leri merakla bekliyorum. Oyunun harcanan potansiyelini yukarı çekebilirler.

Saygılar, sevgiler herkese.

Not: Berbat konsol çıkışı, optimizasyon ve teknik sıkıntılar hesaba katılmadan salt "oyun" olarak bu yorumu yapıyorum.

Oyunu henüz almayanlar/oynamayanlar için gelecek güncellemelerden sonra deneyim etmelerini tavsiye ederim.

• her sonu oynamak zorunda mı bırakıyor oyun?bırakmıyorsa hangi sondan sonra ana görev tamamen bitiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

44.5 saat sonra oyuna bir ara verdim ve özellikle bu ay yayınlanacağı söylenen büyük çaplı yamayı da merakla bekliyorum. Umarım yamadan sonra dosya doğrulama yaptığımızda tüm oyunu baştan indirmez  

hocam bence gelecek ilk buyuk yama ps4 ve xbox one da oyunun duzgun calısması ile ilgili olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

hocam bence gelecek ilk buyuk yama ps4 ve xbox one da oyunun duzgun calısması ile ilgili olur

Alıntıları Göster

Hocam zaten eski nesil odaklı güncellemeler olacaktır hani ilk onlar alacaktır bu güncellemeyi ama PC'nin bundan mahrum kalacağını düşünmem. PC de nasibini alır bu büyük yamadan.

• Arkadaşlar bu hızlı hack parkaçaları ne işe yarıyor?

bunun oyundaki ingilizce adı nedir

• Ben 32 saat oynayarak %10'a gelebildim. Gördüğüm her çeteye dalıp level kasıyorum. Ana hikayeyi bitirmeden önce yetenek ağacında ilerlemek istiyorum. Fakat ilerde güncelleme gelir de save patlarsa diye de ödüm patlıyor.

• sürüş mekaniklerini ben de sevmiyorum fakat forza ile karşılaştırmak mantıksız. biri arabalardan ibaret olan bir araba oyunu, diğeri ise arabaların içinde küçük bir bölüm işgal ettiği bir aksiyon oyunu.

bir de objektif değerlendirme ile oyuna en fazla kötü denilebilir, çöp baya abartılı bir ifade. tabi kişisel bazdaki görüşler ayrı.

• Arkadaşlar kardeşimde 10100f var %60 kullanıyor ben de ryzen 3600 var yine %60 kullanıyor oyun sanki işlemci darboğazı yaşıyormuş gibi hissediyorum 2070 super var rtx açık falan bazen 60-70 fps bazen 40 falan oluyor bir video vardı optimize ayarlar diye onu yaptığım halde. dlss falan kapayınca sanki daha iyi fps alıyormuşum gibi geliyor 1080p oynuyorum normal mi bazen bide fps düşünce görev yönetici bakıyorum işlemci %100 dayıyor hemen ben açınca %60 gözüküyor

• 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.