Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (752. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bir suru böyle içerik var. Bu oyunun tamamlanmasi icin daha uzun sure gerekli. Yarim kalan her seyi çıkarttıklari gibi yapay zeka polis sistemi gibi bir sürü önemli şeyi de çıkarttılar anlasilan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Gta heist'leri gelir umarım dedi ya. Bunu okudum bu başlıkta. Kafayı yersin başka bir şey değil.

niye kafayı yedin anlamadım.

• no mans sky da büyük iddialarla gelmişti, fos çıkmıştı. sonra düzeldi. örnek olarak verdim . CP de zaman içinde kusursuz olur. hatta online mod çok yakışır. harita devasa. bu kadar emek çöpe gidecek yoksa.

• ahrimar kullanıcısına yanıt

Az yukarıda ki arkadaş çok güzel açıklamış. No Mans Sky gibi düzelecek bir oyun değil bu. Teknik hatalarını düzeltmeyi kaldırırsan, zaten kapalı bir oyun. ikisi çok farklı oyunlar. Onu geliştirmen bu oyundan çok daha kolay. Bu oyunun teknik hatalarını düzeltip teknik yönden süper yapsan bile oyun yine de tırt. Ben rol yapma özelliği olarak bakıyorum işe. Benimde beklentim bu oyundan buydu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C4CF452C5

Bu mesaj silindi.

Bende de oyundaki hack olayı gitti. Yani bayağı bildiğin oyundaki karakterimizin ve tabi aynı zamanda oyunun en büyük özelliği olan hack özelliği yok oldu. Artık hiç bir görevde hack ekranı açılmıyor hani Tab tuşuna basılı tutunca hackleyebileceğimiz şeyler solda küçük ekranda çıkıyor ya o ekran artık yok bendeCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber Sessiz ilerleme hayal oldu artık her yere pata küte dalıcam

• EzoBride kullanıcısına yanıt

Hack özelliği olan implantınızı değiştirmişsiniz muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

Bende de oyundaki hack olayı gitti. Yani bayağı bildiğin oyundaki karakterimizin ve tabi aynı zamanda oyunun en büyük özelliği olan hack özelliği yok oldu. Artık hiç bir görevde hack ekranı açılmıyor hani Tab tuşuna basılı tutunca hackleyebileceğimiz şeyler solda küçük ekranda çıkıyor ya o ekran artık yok bende Sessiz ilerleme hayal oldu artık her yere pata küte dalıcam

Alıntıları Göster

İşletim sistemi modülünü değiştirmiş olabilir misin? Bazı modüllerde o özellik olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mineral

Hocam bir suru böyle içerik var. Bu oyunun tamamlanmasi icin daha uzun sure gerekli. Yarim kalan her seyi çıkarttıklari gibi yapay zeka polis sistemi gibi bir sürü önemli şeyi de çıkarttılar anlasilan

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    O malikanede böyle bir görev var işte, kullanılıyor oyunda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremere117 -- 21 Aralık 2020; 15:13:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahrimar

no mans sky da büyük iddialarla gelmişti, fos çıkmıştı. sonra düzeldi. örnek olarak verdim . CP de zaman içinde kusursuz olur. hatta online mod çok yakışır. harita devasa. bu kadar emek çöpe gidecek yoksa.

NMS ile Cyberın olayları çok alakasız. NMS sadece dolandırıcılık üzerine kurulu bir oyun. teknik anlamda sıkıntılı bir oyun değil.

Cyberda terane çok farklı. bu herifler oyunu resmen batırıp 1 belki 2 defa baştan başlayarak PC ye güç bela binbir türlü hata ile çıkarttılar. durum o kadar ciddi bir hale gelmişki ister istemez bazı RPG öğeleri bir daha entegre edilememk üzere kesilip atılmış.

PSN mağazasında black tiger diye milenyumun en kötü oyunu satınalınabiliniyorken bu oyun alınamıyor. hadi anladık eski nesili hiç yapamadınız. la ps5 de nasıl PC kadar çalışamaz oyun bu nasıl iştir.

Öyle updatele falan mekanikleri düzelmez. kafdan fizik moturu bozuk oyunun. bu saatten sonra yeniden yazamazlar onu. oyun bir kere çıkmış artık RPG mekaniklerini de çok artıtamazlar. anca bug glitcler temizlenir belki 1-2 sene sonra DLC gelir braz RPG tarafını okşayan

b arada oyun iyi oyun aslında bu kadar rezil duruma düşmesler Gold madalya çakardım. dediklerini yapabilseler elmas olurdu ama gümüşle yetinecekler. dost ne verecek merak ediyorum

• Oyunda stealth gidemememin nedeni böyle parçalar. Her görev katliam ile sonuçlanıyor. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 21 Aralık 2020; 15:24:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

evet hangi sonu oynarsaniz oynayın oyuna devam etmek istiyormusunuza evet diyince ana hikayenin son görevini yine açık bırakıyor surekli oynayabiliyorsun o gorevi. isin kotusu her yan görevi bitirdikten sonra arasaka ile otelde bulus diye rota çiziyor

Aslında iş basit ama oyunun en büyük sıkıntısı açıklayıcı şeylerin çoğunu oyuncuların bulması. Oyunun ana sonuna başlarken size uyarı mesajı verir dönüşü olmayan yoldur. Yani asansöre girdikten sonra artık geçmiş yok olmuş olacak. Bu görevin adı Nocturne Op55N1. Oyunu bitirince yine buraya atar çünkü diğer sonları da görmenizi sağlar. Kısaca adamlar alternatif sonlar için burayı bir kapı olarak kullanıyor her neyse. Ana görev bitince buradan tekrar başlayın ama asansöre girmeyin. Johnny ile bu görev öncesi konuşmuşsunuzdur beni Afterlife'a götür diyor. M tuşu ile haritayı açıp Afterlife'ı işaretlersek artık o görev iptal olmuş diğer sona gitmiş olacaksınız. Tabi ki bu şekilde diğer sonları da görmek mümkün. Tek yapılması gereken her son için gerekli görevleri yapmaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arthur_Morgan

hocam direk diger konulardan ticket olusturdum musteri hizmetlerine. iste cd project oyunculari kandirdi oyuna baslayamadan ayar yaparak 6 saat harcadim gibisinden seyler yazdim. onlar da 2 saati astiginiz icin karta iade yapamayiz ama isterseniz steam cuzdanina iade yapalim dediler ben de tamam dedim sonra yatirmislar.

peki aldığınıza 14 günden fazla olmuşmuydu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: RootGamer36xx

RX570 G4560 ile low 50 fps falan alıyorum rahatça oynuyorum merak eden arkadaşlar varsa. Amd driverlarını kurun kesin
    Sandiğimdan iyi baya ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozuzman

Hack özelliği olan implantınızı değiştirmişsiniz muhtemelen.

Hay Allah ya şimdi dank etti evet doğru öyle bi değişiklik yaptım ben. Kardeşim benim çok sağolasın Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

Hay Allah ya şimdi dank etti evet doğru öyle bi değişiklik yaptım ben. Kardeşim benim çok sağolasın  

Alıntıları Göster

Ne demek rica ederim, aynısını yaşadım. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• malesef witcher 3 de böyleydi. hatırlarsanız w3 bitince kalede tek basına kalıyordunuz, butun ana karakterler kayboluyodu dunyadan. blood and wine da bu olayı cozmuslerdi.

bence cdproject witcher2 formatında oyun yapmalı. adamlar çok kaliteli open world yapmalarına ragmen etkili kullanamıyorlar. night city şuana kadar yapılmıs en iyi open world. (estetik vb. acısından. ) fakat bir halta yaramıyor

• çayırlık alanda kapıyı kırmaya gücü yetmediği için camı kırıp içeri gireceğim ama beni 200 metre geriye attı bir anda. bozuk filan değil oyun değişik deneyimler yaşatmak istiyor.

• Tremere117 kullanıcısına yanıt

Henuz oyunu bitirmedim videodaki basligi yanlis yorumladım sanırım. Eger dediğiniz gibiyse Benim hatam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mineral -- 21 Aralık 2020; 16:38:58 >
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    hayir hocam zaten oyunun cikali 11 gun oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.