Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.315
Cevap
224
Favori
862.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1617
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 132
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 56
  • Favoriye Eklediklerim 226
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JaReD22 (286 mesaj) Winter Is Coming (270 mesaj) Onvious (242 mesaj) Johnny Silverhand (229 mesaj) Tremere117 (215 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12949 mesaj) Mobil (2559 mesaj) Tablet (22 mesaj) Mini (1006 mesaj) Uygulama (429 mesaj)
  • @
94 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
Giriş
    24 Mesaj
    Yani ilk çıkışına göre hataları var sonuçta yapımcı bir rockstars değil
    |
    |
  • Binbaşı
    1498 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Park Joo-hyun

çok fazla takip edemiyorum sosyal medyayı hala oyun bitmiş değil normal de bir oyunu 7-8 saat üzerine para verseler oynamam imkanı yok hem kafa hem ruh olarak yorulur sıkılırım bu oyunda tık yok resmen. Hikaye gidişatı, yan görevler, ufak tefek görevler, arabayla etrafı gözlemlemek, atmosfere, mekanların içinde dolaşmak vs hasta oldum. Corpo kadın karakterle oynuyorum oyunu bitirince bu sefer Nomad Erkek ile başlamayı düşünüyorum. Streed Kid'i de yaz ayların da başlarım.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Dün gece oyunda oynarken kırsal bölge de geziyordum metro gibi bir yer oraya girdim orada bir araba vardı onu aldım muazzam bir şey beleşe getirdim arabayı. Judy'nin romance sahnesi çok güzeldi birlikte denizin altında keşfetmek Judy'nin hikayesini dinlemek hoşuma gitti. Dedektif River kaliteli adamdı ona da verdim kaslı vucuduyla ciğerimizi söktü. :D Panam bize katıl vs dedi katılmadım kendi yoluma devam ettim ikinci kez oynadığım zaman kesin onlara katılırım. Panam ile işi bitiremedim bir türlü bir ara elledim vs vermedi bir türlü :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kento Yamazaki -- 21 Aralık 2020; 11:29:47 >
    |
    |

• Binbaşı
    1604 Mesaj

Oyuna yeni başlayacaklara tek tavsiyem prologue bittikten sonra bütün yan hikayeleri bitirmeniz ve hikayeye öyle devam etmeniz yönünde.

Bu oyun sadece ana hikaye üzerinden giderseniz verdiğiniz paranın onda birine değmiyor. Ancak yan hikayeler gerçekten çok keyifli ve kaliteli. Yüzünüzde bi tebessüm bırakacak, bazen ağlatacak, bazen güldürecek bi tomar güzel şeye tanıklık edeceksiniz çünkü.

|
    |
  • Yarbay
    12417 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Lwernull

quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Ryzen 5 3600 ve 5700 XT ile oyundan atma sorunu olmadan oynayan var mı ?

Alıntıları Göster

Öyle deyince biraz baktım 5700 c77 çökme konularna 5700xt ile sorunsuz oynayanda varmış.

Oyunun işlemci kullanımı şimdiye kadar gördüğüm tüm oyunlardan fazla o yüzden oc varsa işlemci stabilitesi şüpheli olabilir bunun yanında anakart vrm sıcaklıklarıda önemli bakmak lazım.

Oyun nasıl çöküyor siyah ekran görüntü takılması ses devam etmesi vb. mi yoksa ekranda hiçbir belirti olmadan direk kapanma şeklindemi böyleyse genelde işlemci ram ile alakalı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.E.L.L. -- 21 Aralık 2020; 12:53:11 >

• Çavuş
    46 Mesaj

Ayni sistemle su ana kadar hic sorun yasamadim... oyun yarilandi
    |
    |
    Gwynbleidd. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj

asgfasd 1.05 hotfix'le adamlar demiş ki memory_budget_allocation.csv dosyası önceden kalıntı bi dosyaydı, oyuna zerre etkisi yoktu hahHAHAHHAHAHA

|
    |
  • Binbaşı
    1828 Mesaj

nvidianın son sürücüsünden sonra 5-10 fps düştü. 45-50 fps oynadıgım oyun şu an 30-35e düştü. var mı aynı sıkıntısı olan?

• Teğmen
    219 Mesaj
    Arkadaslar craftla ilgili anlamadigim bi olay var. Ornek vereyim mesela elimde 2 tane destansi ikonik silah var. Biri Jackie’nin tabancası, digeri Lizzie gun. Olay şu, Jackie’nin tabancasini sariya basabiliyorken Lizzie gun sariya basilmiyor engellendi diyor. Bu diger silahlarda da gecerli genelde. Teknik kabiliyet 20 ve hem sari hemde mor item basma perkleri acik. Plan B tabancasida yine ayni sekilde mor be sariya basilmiyor. İtemlerimde var ustelik.

Simdi ben bunlari nasil sariya basacagim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1498 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Park Joo-hyun

Namakopuri PonPon shit  

|
    |
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahrimar

nvidianın son sürücüsünden sonra 5-10 fps düştü. 45-50 fps oynadıgım oyun şu an 30-35e düştü. var mı aynı sıkıntısı olan?

Call of Duty Warzone da 16 Aralık'ta güncelleme aldı. Ben de ondan sonra epey FPS düşüşü yaşadım. Aynı dönemde Nvidia sürücüsü de çıktı şimdi siz diyince kıllandım.

• Binbaşı
    1828 Mesaj

Keşke oyunu 1 yıl daha erteleselerdi. No mans sky oldu ya. GTA 5 gibi yıllar içinde mükemmellige gelir ama online mod yada co-op modlar falan da gelmeli. GTA5 deki bir çok incelik oyunda yok. Şehir mal gibi. İnsanlar mal gibi. arabalar mal gibi. Olay artık şehir simulasyonu ve yapay zekaya döndü. CP oyun çöplügünde yerini aldı ama gelecek içi iyi bir ders oldu. Veridgim 250 ye üzülmüyorum, oyun zevkli (ana görevi bitirmezseniz tabi. yan görev yapıyorum devamlı. Umarim GTA heistleri vs gelir buraya)).

|
    |
  • Yarbay
    28573 Mesaj

Gta heist'leri gelir umarım dedi ya. Bunu okudum bu başlıkta. Kafayı yersin başka bir şey değil.

• Yarbay
    2476 Mesaj

İşte dostum oyunu " herkez " oynuyor.

|
    |
    Dante kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1386 Mesaj

Bravo Aynı Düşüncedeyim Hocam

Videoyu Seyrettim,Resmen Ev Almayı Yapmışlar,Sonra Tümüyle Iskartaya Atmışlar,Bırakmışlar 

|
    |
    Mineral kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Gta heist'leri gelir umarım dedi ya. Bunu okudum bu başlıkta. Kafayı yersin başka bir şey değil.

Oyunun launcher'ında Play'e basınca anket çıkmalı:

Do you like GTA?

[Y]es [N]o

Y çekince oyun kendini uninstall etmeli.

|
    |
  • Binbaşı
    1368 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Goku Gohan

olayı çok yanlış anlamışın. No man's sky bozuk ya da buglı değildi. hatta ps4'de çıktığında almıştım. hala oynarım arada kafa dağıtmak için. 100 saati devirmişimdir onda. ps4 biraz zayyıf kalıyor o oyuna özellikle ssd disk art. neyse no man's sky crafting temelli bir oyun olduğu için ona update getirmek zor bir iş değil. mekanikleri falan değişmedi oyunun. cyberpunk PC de oynanabilir hale zar zor getirilmiş bir oyun. konsolda anca toparlanır 1 seneye. no mans sky gibi on-going bir oyun değil bu. 1 sene sonra dönüp de kimse yüzüne bakmaz. multi player falan da getiremezler bu fizik motoru ile

|
    |
    Yirikalische kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    306 Mesaj

Evet dostum. Hiç oyundan atma sorunu yaşamadım. Gölge kalitelerini kısarak oynuyorum 1440p 55-65 fps akıcı bi şekilde oynayabiliyorum.

|
    |
    Gwynbleidd. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    219 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FaraziVKayra

Arkadaslar craftla ilgili anlamadigim bi olay var. Ornek vereyim mesela elimde 2 tane destansi ikonik silah var. Biri Jackie’nin tabancası, digeri Lizzie gun. Olay şu, Jackie’nin tabancasini sariya basabiliyorken Lizzie gun sariya basilmiyor engellendi diyor. Bu diger silahlarda da gecerli genelde. Teknik kabiliyet 20 ve hem sari hemde mor item basma perkleri acik. Plan B tabancasida yine ayni sekilde mor be sariya basilmiyor. İtemlerimde var ustelik.

Simdi ben bunlari nasil sariya basacagim?

Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj
    Adamlar bilinçli veya değil bilemem malumunuz çok fena patladilar...
    Vede halen çıkan her detay ile tüy **dikmeye ve **sıvamaya devam ediyorlar.

Oyuncu kitlesinin linçlerini çoktan sindirdiler belki? ama Ensesi kalın yatırımcılar (hisselerin ve tutmayan vaadlerin durumu ortada ) ve\veya bu işten çıkar elde etmek isteyen doğrudan veya dolaylı bir kesimin

Avukat orduları tarafından iyi kucaklanacaklar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstDr3aM -- 21 Aralık 2020; 14:10:2 >
    |
    |
  • Yarbay
    2119 Mesaj

Oyunu kimin oynayıp oynamayacağına da mı siz karar vereceksiniz?  

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.