Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (753. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.857
Cevap
210
Favori
1.058.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 senededir

https://crackwatch.com/

takip ederim çıkışı ne zaman diye

oyunu oynadım keşkem haziran 2021 çıksaymış o zaman kadar oyunun hataları giderilirdi

www.gamespot.com 7.0 puanı

DUNE NUKEM FOREVER çıkışı 12 sene bekletilip içi koca bir balon olan bir oyundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meydey45 -- 21 Aralık 2020; 16:59:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mineral

Henuz oyunu bitirmedim videodaki basligi yanlis yorumladım sanırım. Eger dediğiniz gibiyse Benim hatam

aman hocam ne hatası :D içerik eksiklikleri var oyunda öyle anlamanız normal :D ben de şu aldıgımız beyin dansı zımbırtılarını izleyememeye üzüldüm Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Onvious kullanıcısına yanıt

ben bu oyunun şehir tasarım ekibi veya görev tasarım ekibinde olsam çok üzülürdüm. yapay zeka ve buglar yüzünden adamlar alanlarında en iyi işlerden birini yapmış olmalarına rağmen tebrik dahi alamadılar

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicans -- 21 Aralık 2020; 16:56:35 >

• kim hazırladı bunu Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• quote:

Orijinalden alıntı: oLgan

Youtube'da var hocam bir görevden alınan item ile yapılıyor, detay vermeyeyim spoiler olmasın.

Alıntıları Göster

teşekkürler, burda görünce youtube den baktım deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Arthur_Morgan

hayir hocam zaten oyunun cikali 11 gun oluyor.

ön siparişle almıştım ben o yüzden soruyorum.

• 2 tane patch ocak şubat ayında çıkacak ozaman kadar unistal etderim beklerim

• size çok insaflı bir görevli denk gelmiş anlaşılan, bana klasik "2 saati geçtiği için iade almıyoruz" cevabını yapıştırdılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frost05

valla benimde 150 saat olmuş bitmeyede uzak,büyük ihtimal benim gibi her şeyi okuya okuya oynadı Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ReflexAction kullanıcısına yanıt
    hocam on siparisle alsaniz bile oyun cikisindan sonra basliyor 14 gun suresi. siz de iade etmek istiyorsaniz dedigim gibi steam in iade penceresinden degil de ayri bir direk musteri hizmetlerine ticket acin. normal iade proseduru otomasyon oldugu icin direk 2 saat gecince reddediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CDPR'ı çok sevmeme rağmen çoğunluğun aksine CDPR'ın Cyberpunk için yüksekten attığını fark etmiştim. Rockstar'ın bile altından kolay kolay kalkamayacağı vaatler verdiği bence ortadaydı. Ancak hiç beklentisiz de değildim. Belli bir kalitenin üzerinde olacağına emindim. Şu yaşadığım hayal kırıklığı kadar büyük bir hayal kırıklığını bir daha yaşamam kolay değil. Verdiği hazdan çok düştüğü komik durumlarla eğlendiriyor ben,, yazık.

CDPR umarım batmaz. Bundan ders çıkarabilirse gelecekteki oyunlarında toparlarlar inşaallah. Oyunlarını da sadece senaryosu yazıldığı esnada da duyurmazlar artık. Aynı çukura bir kez daha düşerlerse açık açık kerizlikle suçlarım.

Edit: 2:02 mükemmel Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 21 Aralık 2020; 17:26:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tremere117

aman hocam ne hatası :D içerik eksiklikleri var oyunda öyle anlamanız normal :D ben de şu aldıgımız beyin dansı zımbırtılarını izleyememeye üzüldüm  

Alıntıları Göster

Nasıl ya izlenemiyor mu? Donanımınız uygun değil diyor ama ilerde bir donanım alırsak açılacaktır diye düşünüyordum.

• Eee yani braindance olayı sadece görev esnasında görevlerin gerektirdiği şekilde mi kullanılıyor. Biz öyle istediğimiz tarz braindance alıp kafamıza göre oynatamıyormuyuz Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Tremere117 kullanıcısına yanıt

dost kayaoğlu 130-140 saatte %100 bitirdi galiba

• Oyun gayet güzel gidiyor lakin bug yüzüne gerçekten bir zevk alamıyorum.

-Karşımdaki görev yaptığım karakter diyalog esnasında elinde bazuka ile saçma sapan hareketler yapıyor.

-Panam yanımda havada geziyor.

-Arabanın radyosu çalışmıyor. Oyundan çıkıp giriyorum o zaman düzeliyor.

-Size oldu mu bilmiyorum. Bazı arabalar yolun ortasında öylece duruyor. Trafik ışığı falan da yok normal boş yolda duruyor.Hızımı almışken arkadan yapıştırıyorum.

-Harita halen saçma çalışıyor. Takip edemiyorum görevleri.

-Yanlışlıkla ateş ettiğim yerde NPC'ler yere çöküp kalıyor. Bilerek oyunu birkaç saat ileriye aldım bir baktım aynı npc'ler halen yerde.

Başka bir oyun satın aldım. Cyberpunk düzelene kadar şimdilik üzülerek rafa kaldırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bensatanistdegilim -- 21 Aralık 2020; 18:21:5 >
  • braindance malesef sadece görevlerde kullanılıyor. NPC ler satmasına ragmen onlara erişimimiz yok. oyundan kesilen bir baska içerik.

• Pasifica insanlari ile world of warcraft trol irkinin konusma aksani ayni oldugundan asla ciddiye alamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda yan görevlerle ilerliyorum şu anda. Yaklaşık 16 saat oldu ama hiç çatışmaya giremiyorum. Anında bekmezimi akıtıyorlar. Kesici silahlar konusunda kendimi geliştirmeye çalıştım ama adama yaklaşana kadar ölüyorum abi var mıdır bu işin bir sırrı?

• 
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.