Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (741. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oLgan

Son güncellemeden sonra para bugı çalışmaya devam ediyor mu bilgisi olan var mı?

para bug ı nasıl benim haberim yok ondan

• hay kafama ya gül gibi 1.04 patchle oynuyordum 38 -45 fps 1.05 e güncelledim fps 27 lere düşüyor 45 olsa bile akıcılık gitti rafa kaldırıyorum oyunu böyle oynanmaz 1.04 e dönme yolunu bilen var mı?

i5 10300h islemci gtx 1650ti ekran kartı olanlar 1.04 den 1.05 e kesinlikle güncellemesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim fps daha kötü oldu yeni patch ile, bizim yaptığımız fixler patch notlarında da vardı ama ne yaptılarsa bozmuşlar

• 1.7gb'lık güncellemeyi indirdim. Arkasından keyfe keder dosya doğrulama da yapayım dedim. 24.6gb'lık bir şey daha geliyor. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

haahaha... paint'te yapmışlar gibi bi de yazık günah Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• BlackEagle kullanıcısına yanıt

1.4 yamasından sonra bende dosya doğrulaması yaptığımda 20 GB civarı bir şeyi tekrar indirdi. Sanırım gelen güncellemeler var olan oyun dosyalarına da zarar veriyor herhalde. Artık her güncelleme sonrası neme lazım diye dosya doğrulaması yapıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: U2ME2

HE! Korsan oynuyorum.

Bırak seni zerre umursamayan, sövüşleyen bi firmanın yalakalığını yapmayı. Değişmiyor diyorsam değişmiyordur. Sana yalan borcum mu var?

Kimseye yalakalık yaptığım yok düzgün konuş babanın oğlu yok karşında. Bende de çalışıyor sıkıntısız.

• Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Dedektif River reise verdim ciğerimizi söktü be. :)
  • Hala bu konunun en popülerlerde olması çok ilginç geliyor bana. Oyun bozuk yahu hala iade etmemeniz tuhaf. Sırf hikayesi için dayanana helal olsun.
  • Fotoğraf modunu nasıl açıyoruz ben bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

Fotoğraf modunu nasıl açıyoruz ben bulamadım

N tuşuna basın

• oyundan atma sorunu yaşayanlar güncelleme sonrası oyunun dosyalarını doğrulayın bu oyunda anlamsız şekilde her güncelleme sonrası oyunun ana 3 dosyanın bütünlüğü bozuluyor. dosya doğrulattım 24 gb tekrar indirecek cidden 15 yıldır oyun oynarım pc'de ilk defa bu kadar sorunlu her anlamda performanstan mekaniğe her şeyiyle problemli olan bir oyun görmedim.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• amd yi düzelttiler inteli bozdular bu sefer saka gibi gülüyorum hala her ne kadar herkes gibi çoğu konuda şikayetlerim olsa da 1.04 ile stabil yüksek ayarlarda iyi fpsler ile oynuyordum herhalde amdlilerin çektiğini bize de çektiriyorlar şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt

Yorumlarda gördüğüm için her güncellemeden sonra bende dosya doğrulaması yapıyorum ama eksik dosya bulmuyor. Dün sadece .exe dosyasını sildim. Sonra tekrar doğrulattım, 19mb yükleme yaptı.

3600 işlemci kullanıyorum, güncellemeden sonra fps drop da gözle görülür toparlanma var ama intel tarafını bozmuşlar galiba arkadaşın dediği gibi. Güncellemeden sonra oyunu daha kötü olan tonla insan var. Şöyle ocak sonuna kadar salmak lazım oyunu.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• ONUR251 O kullanıcısına yanıt

ben anlamadım 1.04 güncellemesinde de aynı şey oldu update sonrası 3 dosya doğrulanamadı 29 gb download etti sonra tekrar doğruladım sonra hepsini okeyledi şimdi bunda da aynı olacak ben bırakacağım bu gidişle oynamayı oyun düzeldikten sonra bakacağım 2021 yılının ortalarını bulur herhalde Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Dosya dogrulamayı her seferinde yapıyorum ama bir soruna denk gelmedim henüz. Belki bana böyle denk geldi.

• NG+ ve ücretsiz DLCler ne zaman gelecek herhangi bir bilgi var mı ? Sorunları halledene kadar gelmelerini mümkün mü o da ayrı bir soru tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zauriel. -- 20 Aralık 2020; 17:5:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonesknow

İnternet olmayan bir yere geldim ve oyunu steam’den çevrimdışı modda açmaya çalıştığımda güncelleme hatası verdi. Mobil veriyi pc’ye açtım ve bir baktım 1.7 gb gelmiş. Salla kazan’dan 1 gb hediye gelmişti, indireyim dedim ama 1 saattir uğraştırıyor. 1.7 gb’yi indirdi ardından disk kullanımı 0’a düştü, duraklat başlat yaptığımda 300-400 mb daha indirdi ve birkaç kez tekrarlandı. En son 3 gb indirince steam’i kapatım açtım ve güncelleme 3.6’ya yükselmişti, sonra bir anda 11 küsüre yükseldi. Oyunun güncellenmesi bile sorunlu arkadaş.

Eve geldim ve güncellemeye devam ettim. En son 27.6 GB oldu ve indi ama şimdi de disk kullanımı 0'a düştü, onu bekliyorum. Witcher 3 ilk çıktığında PS4 için almıştım ve inanılmaz berbat fps sorunları vardı, onun toparlanması da birkaç ay sürmüş ve en son 21 gb'lik bir update geldiğinde adam olmuştu, bu oyunun kaderi de aynı sanırım.

• son gelen 1.05 güncellemesinde ekran kartını %99 kullanıyor artık %60 lardaydı hep 40 50 fps falan alıyordum şimdi 70 fps civarı alıyorum (rtx kapalı ultra ayar rtx 2060) en iyi güncelleme bu olmuş kanımca beni baya mutlu etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redown1787 -- 20 Aralık 2020; 18:1:40 >
  • 
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.