Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (732. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunun steam simgesi böyle küçük görünüyor. Kendi dosya içinden aldığım ise normal boyutta. Steam simgesini nasıl düzeltirim? Çözünürlük 2560*1440

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Foto modu nereden açılıyo?  

Klavye de N, konsolda L-R ikisine birden...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavyelist kullanıcısına yanıt
    Onu 3 4 kere denedim. Yok araba ortaya çıkmadı. Sanırım güncellemelerle çözülürse çözülür. Çözülmezse de çok mühim değil artık kalır bir kaç görev haritada böyle.
  • farukclkk kullanıcısına yanıt

Bende simge resmi tamamen gitmişti, dosya doğrulama yaptım ve 90 mb indirme yapmasının ardından normale döndü

• Selamlar. 2080 Super ekran karti kullanan arkadaslar hangi ayarlarda kullaniyorsunuz ve kac Fps aliyorsunuz ? Goruntu kalitesinden pek odun vermeden ve dusuk Fps almadan onerilen ayarlar var mi acaba bulabilecegim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu tüm yan görevleri ile az önce bitirdim. Maalesef optimizasyon ve bug sorunları var. Özellikleri bug sorunu bazı görevleri çileden çıkartsa 'da genel olarak oyunu beğendim, sonuna kadar oynattırdı.

Bu arada ah Panam üzümlü kekimCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Ana hikayede yarıdan ileride Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber @Arisaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HERKESE BENDEN CAY -- 19 Aralık 2020; 22:34:2 >
  • e aleyküm selam kardeş Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

diğerleri ne diyor diye baktım Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber bi yanındaki adama bak hele Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremere117 -- 19 Aralık 2020; 22:34:30 >

• doğrulama yaptım düzelmedi. İnternetten simgesini indirip değiştirdim artık.

• Tremere117 kullanıcısına yanıt
    Ne yengeye orospu mu demiş sessizce farenin ortasına bas ve uzaklaş
  • R.Rheme kullanıcısına yanıt
    YouTube'da digital foundry optimized cyberpunk yaz onu uygula

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNewAtilla -- 19 Aralık 2020; 22:56:54 >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim
  • Takemura hazır olana kadar ipuçlarını bekle yada takip et. Bu görevde kaldım arkadaşlar, bir türlü görevede gidemiyorum yapmam gereken başka görevmi var acaba ?

• İşlemci Ryzen 5 3600 4.1 GHz, ekran kartı 5600XT var. Ayarları mümkün olduğunca ortada tutmaya çalıştım. Birkaç ayar düşükte olmasına rağmen 50-70 arası FPS'te çalıştı. Denemek için korsan indirmiştim. Orijinali 50 lira altına düşsün diye birkaç sene bekleyebilirim. Çok da etkilemedi beni oyun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

İşlemci Ryzen 5 3600 4.1 GHz, ekran kartı 5600XT var. Ayarları mümkün olduğunca ortada tutmaya çalıştım. Birkaç ayar düşükte olmasına rağmen 50-70 arası FPS'te çalıştı. Denemek için korsan indirmiştim. Orijinali 50 lira altına düşsün diye birkaç sene bekleyebilirim. Çok da etkilemedi beni oyun.

fidelity fx %80'de denediniz mi ? bende baya performans arttı

• Oyunu kurup direkt o işlemi yaparak açtım zaten. Yani öncesi ve sonrası diye karşılaştırmadım maalesef. Bakayım orijinalini alasıya kadar optimizasyon tamamen oturmuş olur, belki daha üst kart da almış olurum o zamana :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundan hiçbir şekilde zevk alamıyorum ve sorunun patchle falan alakası yok.

Her taraftan trash eşya fırlaması inventoryli oyunlarda oyun zevkini çok düşürüyor. 100 tane çöp item, 50 tane sağlık artırıcı, 25 tane skill artırıcı falan var her odada. Yemin ederim yeni bir odaya girmekten korkuyorum düşmanları temizledikten sonra beş saat item arayacağım diye. Böyle her tarafa item koymanın mânası ne ki? Oyuncuyu yormaktan başka bir işe yaramıyor, oyun sürem mi uzayacak şimdi etrafta çöp item arıyorum diye?

İkincisi çatışmalardan hiçbir zevk alamıyorum. RDR ya da GTA tarzı bir autoaim olmuyor mu bu oyunda? Güya açık autoaim ama hiçbir işe yaradığını hissetmiyorum. L2'ye basıp zoomlayınca crosshair kayboluyor, silahın kendi nişangahından bakıyor. Öyle nişan almayı zaten oldum olası beceremezdim. Gerçekten hiç keyif vermiyor böyle çatışmak.

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Benim güzellik Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Ekran görüntüsü almıyorum, fotoğraf modu almıyorum, ana hikaye oynamıyorum sadece yan görevlere çalışırken durdurup telefon ile foto çekiyorum 😀 niye çünkü bitsin istemiyorum 😀

• Mineral kullanıcısına yanıt

Bunu da denedim hocam olmuyor. Hiç bir türlü olmadı anlamadım çok salak saçma bir bug ya sinir oldum.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Konteyner den içeri girerken orada bir sorun oluşuyor oradan girdiğimi algılamıyor oyun sanırım. Alta iniyorum altta ki adamları temizliyorum vs. ama o red queen race e giriş yolunu bul yazısı hep orada kalıyor.
  • oyunun müzikleri kötü hüüüüüü

• 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.