Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (731. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.858
Cevap
210
Favori
1.058.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 saat önce aynı problemi yaşayıp sorunu çözdüm. Depoya girip girişin üzerindeki konteynerden itemleri aldığınızda görev buga giriyor. Önceki bir save'den başlayıp Girişin üstündeki konteynerden itemleri almadan kapıyı açarsanız sorun çözülmüş olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mineral -- 19 Aralık 2020; 20:5:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrederikChopin

Kritik buildim tanrı gibi dolanıyorum etrafta  

Elindeki silah çöp.

30 lvl im, üstüm başım çer çöp, belki 1-2 parça %10-15 crit bonus veren eşya vardır ama elimde 1030 damage 4 kafa çarpanlı silah var ve kafadan denk geldiği zaman 50-60K crit atıyorum.

• Bu arada oyunu ingilizce oynamadığım için pişmanlık duyduğum tek şey görev isimleri olabilir Birçok görevin ki birçoktan kastım onlarca görevin ismi efsane şarkılardan alınmış. Mesela benim yakaladıklarımdan aklıma gelenleri söyleyeyim, en sevdiğim, en temasına uygun bulduğum Venus In Furs'tü. Sanırım türkçeye Kürklü Venüs ya da Kürkler İçinde Venüs diye çevrilmişti. Gördüğüm gibi dedim aha bu galiba Venus In Furs'ten geliyor. Meredith Stout'un otele çağırdığı görev. Şarkının sözlerine bakarsanız neden bahsettiğimi anlarsınız
    Onun dışında Tyger Claws mahallesinde geçen bir yan görevin adı Big in Japan mesela. Ya da Panamla beraber yaptığımız bir görevin adı Riders On The Storm. Bu görevde kum fırtınası vardı. Radiohead - Pyramid Song vardı. Güzel detaylar bunlar, hoşuma gidiyor benim.

Bu arada Meredith Stout demişken keşke Militech'i bu kadar yüzeysel geçmeselerdi. Militech'i de oyuna aktif bir biçimde sokarak zenginleştirilebilirdi hikaye. Şu oyunu seçimlerimizin etki ettiği hale sokmak zor değildi cidden ya. Muhtemelen başta öyle yola çıktılar ama sonradan zamanla vazgeçtiler. Çünkü başta Maelstrom görevi var mesela, bir ton seçim şansınız var ve bölümün sonunu etkiliyor hepsi. O görev Militech oyunda aktif olsa çok daha fazla şeyi etkileyebilirdi mesela.

Ayrıca Max - Tac de çıkmıyor karşımıza hiç. Ben göremedim. Ana hikayede kesinlikle yok zaten. Yazık olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Smoke Of Many Fires -- 19 Aralık 2020; 20:9:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mineral kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim deneyeceğim.

• Malum kişilerden dolayı 4 gün ban yemiştim iyi ki o lafları etmişim hak ettiler Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber neyse oyunda şuanlık durumum bu şekil

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Ayrıca birkaç ss (oyun ayaları 1080p high-35-45 fps)

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Elindeki silah çöp.

30 lvl im, üstüm başım çer çöp, belki 1-2 parça %10-15 crit bonus veren eşya vardır ama elimde 1030 damage 4 kafa çarpanlı silah var ve kafadan denk geldiği zaman 50-60K crit atıyorum.

Alıntıları Göster

hocaam görmedin heralde 170.000 kafadan attım :D tabii daha iyi silahlarda vardır ama kasmadım yetiyor bu :D

• Beyler oyunu steam üzerinden aldım Topu dikti hatası alıyorum.

Ekran kartı driver ve windows güncelleme yaptım hâlâ aynı ekran kartım : rtx 2070

Çözümünü bilen var mı?

• Pc için 1.05 güncellemesi niye geç geliyor ki Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Bu arada şehir içinde araç sürerken fps de anlık düşüşler yaşayanlara bir yama var nexusmods da. İşe yarıyor, denemek isteyenler bakabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR251

Pc için 1.05 güncellemesi niye geç geliyor ki  

Bu arada şehir içinde araç sürerken fps de anlık düşüşler yaşayanlara bir yama var nexusmods da. İşe yarıyor, denemek isteyenler bakabilir.

Yüzlerce yama var NexusMods'da, hangisi ? Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Arkadaşlar kaplamalar uzaktan kötü gözüküyor. Uzak yerler piksel piksel. Bazen arkamdaki arabaya dönüp bakıyorum kaplama birden yükleniyor. 5600 xt var. Sorunu nasıl çözerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONUR251 O kullanıcısına yanıt

hocam yamanın adı nedir başka önerdiğiniz yama var mı ?

• "Stuttering improvements" olarak geçiyor. Yazmamışım ismiCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Şuan için farklı mod kullanmıyorum. İki gündür beklemedeyim 1.05 yaması için.

• Fotoğraf modunu efsane yapmışlar. Bir tek düzgün olan bu xxx

İnsanın her olay ve güzel görüntü için ekran görüntüsü alası geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snac Twingum -- 19 Aralık 2020; 21:0:55 >

• Hadi bu da benden size gelsin beyler. Bu kıyağımı unutmayın :))

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR251

"Stuttering improvements" olarak geçiyor. Yazmamışım ismi 

Şuan için farklı mod kullanmıyorum. İki gündür beklemedeyim 1.05 yaması için.

Alttaki nota dikkat ama:

Some notes: You WILL notice things popping in like garbage in the streets. This isn't a bug, the point of these changes is to make everything load a bit slower since the optimization of the game isn't that great. If you don't like the popping in of objects and textures you can uninstall the mod by deleting the user.ini file.

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Oyunun kendisi öyle maalesef.
  • Oyun çıkalı kaç gün oldu açık dünyaya daha yeni girebildim.

• Hicks kullanıcısına yanıt

Gördüm onu evet sağol Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber  Sıkıntı yaşayan varsa denesin ama, normalinden farklı olarak göze batan bir şey olmadı pek. Yine de güncelleme bekliyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR251 -- 19 Aralık 2020; 21:52:25 >
  • Silverhand in eski manitayla tanıştığımız kısım oyunun yüzde kaçı oluyor bilgisi olan var mı? yada ana hikayenin yarısı bitmiş midir acaba? nedense çok fazla sağda solda gezdiğim için ana görevlerden koptum kaç saat ana görev oynadım onu bile bilmiyorum ama şuan hikaye baya hızlandı.

Bu arada silverhand in silahıyla biraz oynayınca diğerleriyle oynayasım gelmedi. Vuruş hissiyatı, sesi, geri tepmesi, üstünden çıkan dumanlar, şarjör değiştirme animasyonu silah resmen gerçek gibi cidden efsane olmuş ama bunu sadece 1-2 spesifik sahne için yapmış olmaları gerçekten üzücü. Şu kalitede silahları oyunun geneline yerleştirsen ölür müsün be kardeşim.

• Snac Twingum kullanıcısına yanıt

Foto modu nereden açılıyo? Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.