Şimdi Ara

CYAN GELDİ! L925!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/ sitede verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mordecaí -- 15 Temmuz 2014; 20:36:26 >

• Kontrol ettimde çoğu ülkede 925'ten başlatılmış güncelleme.Hayırlı olsun beta kullanıcıları için pek bir fark oluşturacağını zannetmiyorum.
  • 925 kullanıcılarına hayırlı olsun ben de 920de beta 8.1 kullanıyorum.Umarım kısa sürede bizim modele de gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çekmergen

925 kullanıcılarına hayırlı olsun ben de 920de beta 8.1 kullanıyorum.Umarım kısa sürede bizim modele de gelir.

Gerek donanım gerek yazılım anlamında çok benzer modeller 920-925 yakında alırız diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç mb acaba guncelleme bilen varsa yazabilir mi acil

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

quote:

Orijinalden alıntı: Çekmergen

925 kullanıcılarına hayırlı olsun ben de 920de beta 8.1 kullanıyorum.Umarım kısa sürede bizim modele de gelir.

Gerek donanım gerek yazılım anlamında çok benzer modeller 920-925 yakında alırız diye düşünüyorum.

Umarım öyle olur hocam.
  • ismetsecen İ kullanıcısına yanıt
    10mbit internet bağlantısıyla 4 dakkadan fazla sürmedi indirmesi. Beta kullanıyordum ama
  • Mordecaí kullanıcısına yanıt
    Yapalım bakalım ins degecek bir şeyler gelmiştir

• Beta var bende bakalım neler çıkacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kilit ekranındaki değişiklikler bu sürümde yok galiba. Menü geçişlerinde hızlanma var hali hazırda sürdürülüyor vs. karşılaşmadım cihazı biraz daha koşturalım bakalım, daha az ısınma mevcut beta sürecindeki aynı aksiyona göre.

Klavyedeki Türkçe destekli kelime önermeleri betaya göre çok daha iyi. Şimdilik karşılaştıklarım bunlar.

• klavye biraz değişmiş gibi geldi gözüme, başkada bir farklılık göremedim. iyileştirmede göremedim. değişen birşey yok zannımca, fazla ümitlenmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Kilit ekranındaki değişiklikler bu sürümde yok galiba. Menü geçişlerinde hızlanma var hali hazırda sürdürülüyor vs. karşılaşmadım cihazı biraz daha koşturalım bakalım, daha az ısınma mevcut beta sürecindeki aynı aksiyona göre.

Klavyedeki Türkçe destekli kelime önermeleri betaya göre çok daha iyi. Şimdilik karşılaştıklarım bunlar.

Evet ö ü gibi öneriler var tekrar. Dinamik kilit ekranı yok malesef :/
  • Güncelleme iniyor bakalım. Kameradaki sararma giderilmişse çok iyi olacak.
  • Kilit ekranı da ne değişmiş ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.