Şimdi Ara

CX65'i olanlar.... (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
0
Favori
204.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.cx65.org/forum/forum_posts.asp?TID=110&PN=1 işte java mp3 player (çalıştıran olursa bana haber versin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliken -- 1 Ağustos 2005, 10:59:31 >
  • 150 çok az deilmi ya bu bizim tel iyice batmş galba hatırlıyormda bi zamanlar ne güzeldi hem topic hem rağbet
  • bnde cx65 i servisw verdim cok kapanıodu gunde en az 20defa kapanıodu simdi servise servisten bide orjinal cx70 kapagı alıcam orjinal kapak 8euro ama arka ksanın kapağın girdigi yer kırıldı inşallah degiştirirler yoksa bn para verip degiştiricem
  • Allah allah kafam durdu heralde...

Cx65'e fw50 kurmuştum.
    Sonra format attım mâlum resim, orijinal melodiler vs. silindi...
    Şimdi fw50 tekrar yukluyorum ama olmuyo...

Fw47de de yapmıştım aynı şeyi ama ozaman orijinal haline dönmüştü...

Şimdi içeriği buluyorum manuel olarak atıyım diyorum telefona Lakin ozaman da uygulamaları yukleyemiyorum.

Napabiliriz?
  • 1.SORUN FW50 DE DOSYALAR OLMAYABİLİR.
    2.ORJİNAL FW DE İSE DOSYALAR OLMASI GEREKİYOR.ORJİNAL FW BUL VE TELE YÜKLE
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogülten

1.SORUN FW50 DE DOSYALAR OLMAYABİLİR.
    2.ORJİNAL FW DE İSE DOSYALAR OLMASI GEREKİYOR.ORJİNAL FW BUL VE TELE YÜKLE

1. İlk kurdugumda vardı.
    2. Variant onemli değil keza uygun variantıda buldum lakin olmuyor.

Yoksa...

Aklım durdu dediğim gibi 5,6 kez yukledim ama olmuyor.
  • Ozan Abi (Allume) gelince msn'e bir ugrasan ne iyi olur ya:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliken

http://www.cx65.org/forum/forum_posts.asp?TID=110&PN=1 işte java mp3 player (çalıştıran olursa bana haber versin)

deneyen var mıı?
  • Calıştıran olunca aliken'e haber vericez ya(:
  • bana da pm atın bi zahmet.e tabi cx65 topiği yerlerde sürünüyo bulmak tam bi olay!
  • boşuna uğraşmayın çalışmaz
  • Vay vay :) bizamanlar cokca takıldıım forum artık ana sayfada gorunmuor ... sanırım siemensin cx70 ustune bide 75 cıkarması 65 i iice gozden dusurdu ... Cx 65 devri kapanmıstır diyebiliriz :) Yaptıım siteyide uzun zamandır ellemiorum . Bu arada MP3 calıstırma gayretleri suruyor ama MP3 calamayan bi aygıt mp3 calamaz ... Bencede bosuna ugrasmamak gerek ustteki arkadsın da dedii gibi ... HERneyse uzun zamandır ugramıodum bakiim dedim . En son fw 50 cıkmıs sanırım . kullananlar nasıl iimi ? bende 47 olsa gerek 50 ye geciimmi :)
  • bende avusturyadan gelme televon var cx65 tel ingilizce ne yapmam gerekir ?yardım edinnnnnnnnnn ?not.pogurram atınnnn
  • fw 50 çıkmışta yüklemişler mi vaybe benim tel iyice yavaşladı hafıza doldu off sıkıldım yeni telefon alıcam ne alsam 6670 mi
  • yaw forumda bi yerde *#0000# komutunu gördüm nedir die sazanlama atladım telefonda yaptım başarılı diye bi mesaj geldi.. Bişiii başardım o kesin de neyi başardım acaba bu ne işe yarıyo allah aşkına kuzum ???
  • tamam ben size satabilirim ikinci el 200 ze
  • ben sana 190 a satayım ok...
  • benim tele azıcık bi su sızdı tel gitti calısmıyor...

Cok dandkmiş yaw
  • merhaba arkadaşlar foruma daha şimdi üye oldum sıcağı sıcağına mesaj yazayım dedim:D
    ya bende cx70 var bu telefonun sw'si 47..şimdik biz bu telefonu pc ye bağlamak istiyoruz...kabloımuz var bilgisayara bağlayınca aygıt için sürücü yüklenmemiş diyor..sürücüyü bulabilmek için siemensin sitesine girdim orda da bulamadım.bilenler bi yardım etsin lütfen....ya bi de forumda bi mp3 faslıdır gityorrr.bisim makinalar çalcak mı bu mp3'ü?

syagılar....
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.