Şimdi Ara

CX65'i olanlar.... (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.132
Cevap
0
Favori
204.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orada yok tenis...
    quote:

Orjinalden alıntı: Inferno

Normal o zoom hadisesi. Digital olduğu için öyle oluyor maalesef bilgisayara geçince.
  • cx65 artık bitti satın telleriniizi bi tek bende kslırsa iyi. artık siemensin sitesi bile hata veriyor fw indirirken bu tele
  • bi kaç tane tenis oyunu varda onlarda çok dandik ama istersen adresi verim indir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Habana -- 29 Temmuz 2005, 1:28:00 >
  • beyler hafızayı 14 mb ye çıkarmışlar nasıl oluyor bana şunu bi anlatın bide java mp3 player çıkmış indirdim ama indirdiğim dosyanın içinde bir sürü dosya çıktı jar dosyasını buldum tele attım onada yanlış uygulama dedi fw 50 kullanıyorum

• kimse yok muuuuuuuuu kafayı yiyecem

• programı nerden buldun??*
  • siemensmania die bi site var oradan biraz uğraşdım çıktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliken

beyler hafızayı 14 mb ye çıkarmışlar nasıl oluyor bana şunu bi anlatın bide java mp3 player çıkmış indirdim ama indirdiğim dosyanın içinde bir sürü dosya çıktı jar dosyasını buldum tele attım onada yanlış uygulama dedi fw 50 kullanıyorum

Buraya Atabilirmisin o dosyayı bu arada rar dosyasını açmadan telefona at telefon jar olarak görücektir...

• Arkadaşlar Cx65 için Fw 53 ve 54 çıkmış :::http://www.siemensmania.cz/content.php?id=494

üye olmanız gerekebilir...
  • çalışçağını sanmam bende bi kaç tane denedim ama hiçbiri çalışmadı ztn bu saatten sonrada mp3 player yapılacığını beklemeyin en iisi mp3 ü wav a çevirmek
  • beyler ben programı bilgisayara indirdim internet adresini hatırlamıyorum bilgisayardan buraya nasıl atılacağını da bilmiyorum söylerseniz atayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliken -- 30 Temmuz 2005, 13:59:13 >
  • bu fw 50 den memnun olan var mı beni hasta ediyor en sinir olduğum şeyse hata yazıyor ama hatanın açıklaması yazmıyor aynı hata 12 de de veriyordu ama onda hata açıklaması vardı bundan nasıl kurtulabilirim yada bunu yaşayan başka arkadaşlar var mı
  • guzel telefon.fakat bır sorun var;telefon bazen kendılıgınden kapanıyor..neden acaba
  • bende de cx65 vardı alalı 4 ay olmustu içine az bişey çay sızdı gece sabah uyandığım da telefon açılmıyodu servise falan götürdüm ama yapamadılar telefonu yada çok fazla ücret çıkardılar nerdeyse bi telefon parası içinden parça yanmış telefon evde yatıyo ama geçenlerde ablamın nokia çamura düştyü üstüne bide annem batarya takılıyken sabunlu suyla yıkamış temizlensin diye teli açtım bi güzel temizleyip sildim şu anda telefon sapasağlam çalışıyor
  • iyide aadam yaparken senin saydıgın şartları geçirsin diye yapmıyo ayıp bide sağlam olsun istiyon olmazzzzzzzzz
  • arkadaşalar bu cx65 104 mesajdan fazla almıyomu.alıyosa nasıl alıyo cwp
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliken

beyler ben programı bilgisayara indirdim internet adresini hatırlamıyorum bilgisayardan buraya nasıl atılacağını da bilmiyorum söylerseniz atayım

Aliken olm msn varmı senin ? ordan bana atda buraya atayım : )
  • ya arkalr cx65 ikinci elleri ne kadar ben takas düşünüyorum biraz piyasa öğreneyim dedim
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.