Şimdi Ara

CVS DN-8810 UYDU ALICISI DONUYOR YARDIM NE OLUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlıkta da göründüğü gibi dn 8810 uydu alıcısı ile başım belada. açıldıktan 5-10 saniye sonra donuyor. kumandadan hiç bir şekilde komut almıyor. fişini söküp çıkarınca yine aynı. önce nadiren oluyordu, biraz arttı. önce çok ısındığı için oluyor diye düşündüm. annem gece kapatmayı unutuyordu bazen, çok uzun süre açık kaldığından oluyor sandım. gel gör ki şimdi tamamen gitti. 10 sn sonra iptal oluyor. yardım önerebilecek var mı? garantisi de var aslında ama ne hikmetse garanti belgesinde garanti bitiş tarihi var. ama ben alalı daha 1 yıl oldu. fişini de bulamadığımdan bir hak iddia edemem sanırım.

• dragotreis kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an o cihazların fiyatı 40 TL sına kadar düşmüş . Uğraştığına değmez .
    Garantiden dönmüş cihazı kakalamış olabilirler .

Aldığın Ayı hatırlıyorsan Kredi ile aldıysan extrelerden internet bankacılığı ile bazı bankalar 1 yıl geriye dönük gösterebiliyor.
    Veya müşteri hizmetlerinden o ayın extresini alabilirsin .

Yetkili satıcı değil ve garantiden dönmüş cihazsa . çamura yatabilirler . Kolay gelsin .
    Ciddi bir firma ise fiş değil fatura kesmesi lazımdı .
    Ciddi bir firma ve Fatura ise . Faturayı muhasebeden alabilirsin .
    Kolay gelsin.
  • kukuri-2015 K kullanıcısına yanıt
    ankarada gimsa'dan aldım. başka ürünlerle beraber almıştım. sadece onun fişi olsa belki çıkar da.. bir yandan da dediğin gibi fiyatları da ucuzladı..uğraşmaya değmeyebilir. ben acaba güncelleme ile falan çözebilirmiyim diye meraka etmiştim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.