Şimdi Ara

Cüzdan dostu Honor 70 Lite tanıtıldı: Fiyat çok cazip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cüzdan dostu Honor 70 Lite tanıtıldı: Fiyat çok cazip
    Honor, küresel pazarlarda satışa sunulacak olan Honor 70 Lite adlı yeni uygun fiyatlı akıllı telefonunu duyurdu. Honor 70 Lite’ın Türkiye pazarına gelmesi beklenirken telefonun düşük fiyatı en vurucu noktası oluyor. Fiyatının yanında sunduğu makul özellikler ise göz doldurmayı başarıyor. İşte Honor 70 Lite teknik özellikleri ve fiyatı.

Honor 70 Lite özellikleri

• Ekran: 6.5 inç HD+ TFTLCD 60 Hz

• İşlemci: Snapdragon 480 Plus

• RAM: 4 GB

• Depolama: 128 GB

• Arka Kamera: 50 MP (f/1.8) + 2 MP makro ve derinlik sensörü

• Ön Kamera: 8 MP (f/2.0)

• Batarya: 5000 mAh 22.5W

• İşletim sistemi: Android 12 ve Magic UI 6.1

Honor 70 Lite, tasarım anlamında şatafattan uzak, oldukça sade bir telefon konumunda. Damla çentikli ön yüzünde 6.5 inç büyüklüğünde TFT LCD ekranında 60 Hz yenileme hızı sunan telefonun kalbinde Snapdragon 480+ yonga seti yatıyor. Bu yongaya 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı eşlik ediyor.

Ayrıca Bkz.Galaxy M54, Samsung’un destek sayfasında ortaya çıktı

5G bağlantı desteğine sahip olan telefonun arkasında 50 MP (f/1.8) ana kamera ve 2 MP makro ve derinlik sensörü yer alıyor. Cihazın öne bakan kamerası ise 8 megapiksel çözünürlüğünde. USB-C bağlantı noktası üzerinden 22,5 W hızlı şarj ile beslenebilen 5.000 mAh bataryaya sahip olan Honor 70 Lite, Android 12 tabanlı Magic UI 6.1 arayüzünü çalıştırıyor.

Honor 70 Lite fiyatı ve çıkış tarihi

Honor 70 Lite fiyatı, 199 Sterlin olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyatı TL’ye çevirdiğimizde Honor 70 Lite Türkiye fiyatı 4.606 TL ediyor, buna vergileri eklediğimizde 9.051 TL yapıyor. Henüz resmi bir açıklama olmasa da Honor 70 Lite modelinin Türkiye pazarına gelmesi bekleniyor. Bu arada telefonun titanyum gümüşü, okyanus mavisi ve geceyarısı siyahı olmak üzere üç renkte sunulduğunu da belirtelim.

Kaynak:https://www.hihonor.com/uk/phones/honor-70-lite/

• Memleketin geldiği noktaya bak 9 bin tl cüzdan dostu

• 4 bin lira olursa kötü telefon muamelesi göreceği için fiyat yuvarlama tekniği ile 9 bine çekiliyor fiyat, işte fiyat performans tam olarak budur.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zdniz -- 20 Mart 2023; 13:39:47 >
  • gsmarenada 120 euro görünüyor, güzel fiyat

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Yani 12bin lira :D

• SerdarS. kullanıcısına yanıt
    9bin olursa öp başına koy bence. Alt sınır vergilendirmesini unuttunuz galiba :D

• Fiyata bak. Soygun var. Gerçi soygun yıllardır var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 9 bin liraya tft lcd ekran ve 4 gb ram. Komedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Türkiye fiyatı 4.606 TL ediyor, buna vergileri eklediğimizde 9.051 TL yapıyor."

Ne kadar sövülebilirse içimden o kadar sövdüm.

• sabaha kadar cazip olsun öööğğğ

• 9000 tl lik telefona bak. rezalet.
    giriş seviye telefon fiyatları bunlar olmamalı.
    çok daha ucuz ve erişilebilir olmalı.
    yazık.

• iyi de, reklam mı veriyorlar size bilmiyorum ama akıl var mantık var; daha ülkemize yeni giriş yapan honor x9a var 10999 tl den giriş yaptı; mantık olarak onu mu alırsınız bunu mu? ben redmi note 10 pro 8/256gb aldım şahsen(8090 tl)

• Buna bu para verilmez. Düz modeli 11,5 bin lira.

• 4500 lük telefonam9100 TL verelim. Birde deprem bölgesinde kahvaltılık bitmiş, terlik yokmuş... Onu da ben vatandaş olarak finanse edeyim...

• Snapdragon 480 Plus işlemci yanlışım varsa düzeltin bu giriş segment bir işlemci telefon 9 bin tl bu gidişle tuşlu telefona döneriz yakında

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Kaçağını alaydın ya sende, 8 bini sensör sorunlu cihaza vereceğine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

bende herhangi bir sorun yok hocam, sensör sorunu olsaydı iade ederdim amazon' a ; sensör sorunlu olanlar genelde yurt dışı kayıtsız gelen cihazlar değilmiydi?

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Hayır yurtdışı diye bir ayrım yok ki, faturalı alanlarda da var bu sorunu yaşayan.. Sonuçta aynı fabrikadan çıkıyor hepsi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • test yaptım bende bir sıkıntı yok

Cüzdan dostu Honor 70 Lite tanıtıldı: Fiyat çok cazipteknolojioku
    Xiaomi telefonlarınızdaki yakınlık sensörünü nasıl kalibre edersiniz?
    https://www.teknolojioku.com/guncel/xiaomi-telefonlarinizdaki-yakinlik-sensorunu-nasil-kalibre-edersiniz-631def74e0420f7dab61dc73
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.