Şimdi Ara

Curse Of Naxxramas (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
5.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de sorun vardı Gold ile almıştım şu an düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 30 Temmuz 2014; 21:58:42 >
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    sorun gitti... bugun paraylada alanlardan 3er 5er cekmis... simdi geri odeme derdinde bliz:D zaten bir patchi duzgun cikarsa sasacam...

Neyse 2.wing baya zorladi... ama sonucta yendim... Ama hunter challenge cok zevkli olmus..:D en cok onu oynarken zevk aldim... En zoruda 5/5 skelaton cikaran boss oldu... Tam one geciyorum. Ragnarosu atiyorum yere. Bi kart atiyor "Skelaton'lar haric hepsini oldur" :D adamda 3-4 tane 5/5 skelaton oluyor... Neyse sansa onu yedim gectim... Dahada yuzune bakmam:D
  • Bi' tek benim mi sıkıntım sürüyor hala?
  • legendary kart olmadan indirebilir miyiz bu 99lukları falan boşu boşuna vermeyeyim 700 gold arena mı girsem
  • DgnByz kullanıcısına yanıt
    hocam battleneti kapatip oyle oyunu acmayi dene...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezizekalı

legendary kart olmadan indirebilir miyiz bu 99lukları falan boşu boşuna vermeyeyim 700 gold arena mı girsem

http://www.hearthhead.com/decks?filter=cr=39;crs=2;crv=0

• quote:

Orijinalden alıntı: gezizekalı

legendary kart olmadan indirebilir miyiz bu 99lukları falan boşu boşuna vermeyeyim 700 gold arena mı girsem
    iki tane gitmiş mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 31 Temmuz 2014; 3:18:47 >
  • mczaga kullanıcısına yanıt
  • biraz fazla kolay değil mi bu Naxx? Yani ilk denemede, en kötü 2. denemede geçiyorum heroic'te pek zor değil. Zorlaştırsalar biraz daha keyifli olacak aslında...
  • oray kullanıcısına yanıt
    hocam ben kendime amac belirliyorum. her class ile ayri ayri bitirmek gibi.. bunu yaptim ben simdi de free kartlarla yenmeyi deniyorum...:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

hocam ben kendime amac belirliyorum. her class ile ayri ayri bitirmek gibi.. bunu yaptim ben simdi de free kartlarla yenmeyi deniyorum...:D

güzel fikir ama gene de bi amacı olmayan bir şey, yani amaçlı şekilde (achievement, yeni ödül vs) şeyler olsa yapılabilir. Ama bi amacı olmaması sadece keyfi şekilde yapmayı gerektiriyor. Bu da kişiye göre değişebilecek bir şey. Çok zor değil bi achievement sistemi koymak bence... En azından bir amacı olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oray

biraz fazla kolay değil mi bu Naxx? Yani ilk denemede, en kötü 2. denemede geçiyorum heroic'te pek zor değil. Zorlaştırsalar biraz daha keyifli olacak aslında...

Kesinlikle katılıyorum. Şimdiye dek 6 Boss'u da Main Priest deck'imle kestim ki dediğiniz gibi bu wing'te hepsi ilk denemede gitti.
  • webspinner den acaba eline legend kart gelen oldumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadker

webspinner den acaba eline legend kart gelen oldumu?

King Krush çıktı 2 defa.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    maymun, dinazor birde olunce karsi tarafa 3/3 legend veren cikti...
  • arkadaşlar ben hala 2.wingi satın alamadım waiting for authorization diyor buy tıklar tıklamaz öyle kalıyor arena ve shopa da giremiyorum.Dün patch geldi ama hala düzelmedi.
  • ben 1.wing deyim.heroic ler sadece kart arkası veriyor demi??.kart vermiyorsa uğraşmayacağım.

zaten 1.wing oynayacağım sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: FJieQuen.RAA

ben 1.wing deyim.heroic ler sadece kart arkası veriyor demi??.kart vermiyorsa uğraşmayacağım.

zaten 1.wing oynayacağım sadece
    Evet, sadece kart arkası @FJieQuen.RAA.
  • 700 golda kıyıp 2. wing'i açtım ve hemen bitti. Hala şüphem var acaba değiyor mu 700 golda? Hani 4 wing açsan 2800 gold. İster arenaya gir defalarca ister 28 tane deste aç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskiekşiyazarı

700 golda kıyıp 2. wing'i açtım ve hemen bitti. Hala şüphem var acaba değiyor mu 700 golda? Hani 4 wing açsan 2800 gold. İster arenaya gir defalarca ister 28 tane deste aç...

Para ile satın almak goldla satın almaktan daha avantajlı. Şuan tüm metayı değiştirdi naxx. Mesela ben ikinci wingi açamadım halen ve Loatheb ile Sludge Beacher'in eksikliğini çok hissediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.