Şimdi Ara

Curse Of Naxxramas (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
5.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • full advanture almanın ne faydası var ? full advanture 17.99 euro bir wing 5.99 euro 5.99x3 17.97 euro yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

full advanture almanın ne faydası var ? full advanture 17.99 euro bir wing 5.99 euro 5.99x3 17.97 euro yapıyor

5 wing var @attakkann1.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    hiç assağıya kaydırmayı denememiştim orda bir wing daha varmış
  • KraLmaNia10 kullanıcısına yanıt
    Metayı değiştiriyorsa bu kartları edinmek şart. Sağol hocam. Diğer wingleri ne yapıp edip açarım artık goldla.
  • Arkadaşlar ufak bir sorum olucak ben ikinci wing'i açtım ama tamamlamaya vaktim yok ikinci wing sürekli açık mı kalıcak yoksa bir hafta içinde tamamlamam mı lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pov Jii

Arkadaşlar ufak bir sorum olucak ben ikinci wing'i açtım ama tamamlamaya vaktim yok ikinci wing sürekli açık mı kalıcak yoksa bir hafta içinde tamamlamam mı lazım ?
    Sürekli açık @pov Jii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Sürekli açık @pov Jii.

Çok teşekkürler bir sorum daha olucak 3. hafta açılan wing için 700 goldum yok 4. hafta wing'i açılınca kaçırdığım 3. haftayı birdaha alamayacak mıyım ?

Edit: Birde 5 hafta bitsede wingler alınabilecek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pov Jii -- 8 Ağustos 2014; 21:11:18 >
  • Wing'ler yayınlandıktan sonra ne zaman isterseniz satın alabilirsiniz @pov Jii.
  • quote:

Wing'ler yayınlandıktan sonra ne zaman isterseniz satın alabilirsiniz @pov Jii.

Tekrar tekrar çok teşekkürler içime su serptiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pov Jii

quote:

Wing'ler yayınlandıktan sonra ne zaman isterseniz satın alabilirsiniz @pov Jii.

Tekrar tekrar çok teşekkürler içime su serptiniz

Rica ederim, iyi eğlenceler;
  • Vay demek o çıkalı çok olmadı ha :)
  • ilk 2 win tamam..680 gold var 3. wing kartları çok sağlam,alayım bir an önce
  • bu raid bittikten sonra yenisi hemen gelecek mi? var mı bi bilgi. çünkü hemen gelecekse bundan sonra kart destesi açamayacağız demek oluyo
  • class challenge yaptım rogue ve druid ile kazandım. diğer classlar açılmayacakmı??
  • bu haftaki wing cok kekti..:) heroic bile en fazla 2 seferde yendim..:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

bu haftaki wing cok kekti..:) heroic bile en fazla 2 seferde yendim..:D

heroic ilk hero surekli silah cıkarıyor iki kez ustuste vuruyor onu nasıl durdurdunuz bir turlu gecemiyorum onu
    mage deckle geciliyormus cok can sıkıcıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 13 Ağustos 2014; 13:18:12 >
  • turexx kullanıcısına yanıt
    paso taunt atacaksin... deck hep tauntlardan olusacak... Giant + angus ta guzel combo oluyor
  • dedehakan D kullanıcısına yanıt
    hero power'ı ilk tauntları olduruyor durduramıyorsun en rahatı mage freeze'ın bazı spelleri silahı durdurduktan sonra zaten fireball ve diger kucuk moblarla oldurmek kolay oluyor
  • Ben oyuna iki gun once basladim normalde solo modda her classi 10 level yapmak icin oynuyordum bugunbi yazi geldi naxxrammasa girdim her hangi bisey odemeden birinci satir acikti sadece ilk 2 sini kolay gectim 3. boss olan orumcege 2 kez yenildim en son mage ile bir deck yaptim az manali tauntlar ve polymorph aldim kalan deste tamamen direk damage spelleri ve charge kartlari uzerineydi o sekilde kestim onu da simdi anlamadigim bu yeni bi oyun modu mu alt satirlari nasil gecebiliriz herkes mi ilk satiri ucretsiz oynadi yoksa 1 kerelik miydi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Kutup_Ayısı_

Ben oyuna iki gun once basladim normalde solo modda her classi 10 level yapmak icin oynuyordum bugunbi yazi geldi naxxrammasa girdim her hangi bisey odemeden birinci satir acikti sadece ilk 2 sini kolay gectim 3. boss olan orumcege 2 kez yenildim en son mage ile bir deck yaptim az manali tauntlar ve polymorph aldim kalan deste tamamen direk damage spelleri ve charge kartlari uzerineydi o sekilde kestim onu da simdi anlamadigim bu yeni bi oyun modu mu alt satirlari nasil gecebiliriz herkes mi ilk satiri ucretsiz oynadi yoksa 1 kerelik miydi bu

İlk wing bir süre için ücretsizdi, bu hafta kapanır. Diğer winglere giriş 700 gold veya değerinde gerçek para (Euro,Dolar...vs bölgeye göre değişir) gerektirir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.