Şimdi Ara

Curse Of Naxxramas (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
5.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk ikisini murlock deckle üçüncüsünüde üzerinde birkaç oynama yapılmış agresif hunterla yendim sürekli minion koydukça köpekleri saldım üstüne işe de yaradı tabi üçüncü denememde
  • heroic Grand Widow Faerlina ilk denememde şu desteyle yerle bir oldu. çok kolay valla deneyin hemen :)
     Curse Of Naxxramas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychomax13 -- 23 Temmuz 2014; 4:55:05 >
  • son olarak 3. heroyu da heroic modda tek deneme ile şu deck sayesinde yenebilirsiniz:
    http://www.hearthpwn.com/decks/76060-maexxna-third-boss-naxxramas-heroic-mode
  • Anub Rekhan'ı da yendik de son hero epey sıkıntılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

http://www.hearthpwn.com/decks/76060-maexxna-third-boss-naxxramas-heroic-mode

şu taktikle son boss ağır easymiş lan

aynen. ai mala bağlıyor paso charge kartlar ve heal kartı geri geliyor onun önünde hep 1/1 minyonlar ve gg

• 3 heroic i de bitirdim.İlkini freeze mage ile kolay bir şekilde aldım.

2.de zorlanmıştım zoo diyorlardı olmuyordu 3. denememde onuda hallettim zoo ile.

3. çok zorladı hunter ile bitirdim onuda

kilit kartlar gelmedikçe ölüyorsunuz kolay bir yanı yok yani hunter deckle 2 kez denedim 1.de yenildim 2. de unleash + timber oyun başı gelince turn 5 6 gibi çok kolay bir şekilde indirdim.
  • Beyler şimdi biz storeden bütün wingleri 17 küsür euroya alırsak haftaları beklemeden direk oynayabilecekmiyiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KraLmaNia10 kullanıcısına yanıt
    Hafta bekleyeceksin. Sadece toplu alırsan gerçek para ile daha hygun oluyor.

• Son boss için taktik 1/2 lik örümcekleri hemen öldürüp boardı 1/1 lik minionlarla doladurmaya bakın.1/1 lik minionları öldürmeyin. Board hazır olunca bi charge özellikli minion bir de size heal veren bir minionu her el oynayın. 2 den fazla minion ortaya atmayın çünkü bir tanesi kalıyor ve onu 1/1 lik minionla trade edip yerine daha güçlü yaratıklar koyuyor. Mage kullanmanızı öneririm Alan olarak sadece frost nova kullanın. Tabiki ice block alex vb. çok işe yarıyor ama benim destemde olmasına rağmen onlar gelmediği halde kazanmayı başardım. Benim kullandığım deck budur.
     Curse Of Naxxramas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orachi -- 23 Temmuz 2014; 20:07:05 >

• valla ana karakterim mage idi benim 40 lvl. hiç de legendim yok epic dahil yok ama çok rahat aldım 3ünü de bayılıyorum bu magenin spellerine ya
  • Normal modda 3ünü de yenip bıraktım. Heroic ve Herolara özel savaşlarda daha sonra sorun yaşamam di mi?
  • Class challenge yapamadım bir türlü rogue için. Hem bilmediğim class hem de kartlar çok uyumsuz

• DgnByz kullanıcısına yanıt
    Doğru deckle girersen heroic modda sıkıntı yaşamazsın zor ama yenersin yani.Classlarda ben zorlanmamıştım.
  • Newbie bi oyuncu olarak normal deki ilk bossu hala yenemedim 3 damage vuran alan kartı ve tauntları işi götürüyo hep

Acaba nasıl bi yol izlemeliyim çoğu mage, priest ve warrior var
    Edit: ilk adamı anlamadığım bi şekilde yendim

Edit 2: Heroic mod kaldı etkinliğin süresi ne kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 24 Temmuz 2014; 1:09:13 >
  • İlk wingi heroic ile birlikte bütünüyle tamamladım normal modda ve class challangelarda çeşitli kartları ödül olarak alıyosunuz normal modda natural kartlar class challangelarında ise oynadığınız classa özel kartlar geliyor heroic modda tamamlamanın tek getirisi bütün wingleri bitirdiğinizde naxxramas kart arkalığı kazanıyorsunuz
  • Dark4Void D kullanıcısına yanıt
    doğru deck şart ama şans daha önemli. 2. elemanı yendim heroicte ama 1. yi yenemedim çünkü her tur 4-4 minion atıyo ve durduramıyorum. sonra Trumpın videosunu açtım nasıl kazanmış diye, resmen adamdan bal akıyo, 5 tur boyunca hero ability kullanmadı yaratık oyüzden trump masa üstünlüğünü sağladı yendi. ben ise her tur 4-4 lerle boğuşmaktan kazanamıyorum. noxious var yine youtubeda, onunkini izledim onda da şu 2-8 lik minion varya ölünce senin masaya kart bırakan. onu öldürdü adam , masaya ysera geldi ve ysera sayesinde aldı oyunu. kimi izlediysem tamamen şansa kazanmış. 2. boss ise kolaydı. rastegele bi desteyle yendim. ona özel deste yapmamıştım.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    dostum zoo deck ile dene.. 4-4 ile ugrasma.. vur kafasina:) o ugrassin seni temizlemekle... zoo da yere 3 tane atiyorsun o 1 tanesini temizliyor.. her turnde 3-5 vuruyorsun... 1.bossun ilaci zoo
  • dedehakan D kullanıcısına yanıt
    zoo da kullandımda hatırladığım kadarıyla o da suratına vuruyodu. zaten 2-8 tauntu bi atıyo 4 kartıma mal oluyo
  • 2/8lik tauntlar o kadar sorun olmuyor ya bana.. zaten zooda sadece bir iki degisiklik yaptim.. argent square yerine owl(silence) aliyorum... denk gelirse kullaniyorum. Ama bugun 2 oyun yaptim zoo ile oynadim.. son boss haric ikisinde de zoo gayet iyi sonuc verdi... bir iki karti degistirirsen basarili sonuc alacagini dusunuyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.