Şimdi Ara

Cupra Leon Ana Konu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
20
Favori
13.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar, Cupra Leon ana başlıklı bir konu görülmediği için bilgi paylaşımı için açılmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cupra Leon Ana Konu

• O zaman hayırlı olsun diyelim.

Cupra Leon Ana Konu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SwordLegend kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Allah kazasız binmeyi nasip etsin. Artık yeni konumuz da hayırlı olsun. Eğer tanıdın kullanıcılar var ise davet edelim.

• Yabancı siteler acayip aktif güzel retrofit/updrade ve bilgi paylaşımları var. Katılımcı ve araç sahibi sayısı arttıkça buralar hareketlenecektirCupra Leon Ana Konu 

• Hocam hayırlı olsun. Leon alma arifesindeyim, Güzel bi artıları eksileri yazarsanız ben dahil aracı almak isteyenlere çok güzel yardımcı olursunuz.

Beats

Matriks

İleri güvenlik paketleri elzem midir? Almasak çok mu kötü olur?

• ekomeko E kullanıcısına yanıt
    Benim araçta nappa deri hariç tüm opsiyonlar mevcut bu şekilde çok keyifli. Nappa deri bilerek almadım araçta koltuk soğutma yok o yüzden çok terleteceğini düşünerek tercih etmedim. Opsiyonlar kişisel zevk meselesi dışardan bakınca aynı araç sonuçta:) ama matrix led mükemmel görüş sunuyor. Ses sistemi çok keyifli çok yüksek ses vermiyor ama çok temiz ve net bir ses veriyor zaten olması gerekende bu bana göre.. gümbür gümbür apaçi gibi herkesi rahatsız etmeye gerek yok :) ileri sürüş güvenlik olarak çok iyi destek sunuyor özellikle geri çıkışta yan tarafta bişey olunca çat diye frenliyor iki kez kazadan korudu. Cupra alınca opsiyonlu almak daha avantajlı çnkü cupra kullanıcıları genelde dolu araç istiyor.. daha bin km artı eksi yazacak kadar deneyimli değilm. Şimdilik herşey çok güzel memnunum.

• DCC paketli geliyor mu hiç?

• Bende 1 hafta oldu alalı. Henüz detaylı kullanım fırsatım olmadı.

Bende

- Design paket

-Beats müzik sistemi

Var ekstra.

Matrix ve ileri sürüş alınca beni zorlayacağı için almadım. Eğer imkan var ise kesinlikle opsiyonları alın. İleri sürüş dışarıda takılabiliyor ama uğraştı ve maliyetli.

Araç gerçekten güzel duruyor ilerleyen zamanlarda daha iyi anlayacağız artıklarını eksiklerini inşallah.

• Hayırlı olsun, aracın gücü, yakıtı, sessizliği nasıl? Süspansiyonlar sert mi?

• umitugur kullanıcısına yanıt

Design paket nedir hocam ilk defa duyuyorum böyle bir opsiyonu

• kaymak817 K kullanıcısına yanıt

Sanırım ara ara geliyor.

Bayilere bir sorun sevkiyat geleceklerin üzerinde olabiliyor. Ya da sipariş vermek gerekli, ne kadar bekletir bilmiyorum ama.

• Dizayn Paketi (18" Mat Siyah/Bakır Alüminyum Alaşımlı Jantlar, Performans Lastikleri, Siyah Arka Spoiler,Spor Pedal Seti )

Teşekkür ederim. Aracın gücü bence çok yerinde zaten bilindik 1.5 150 beygir 250 torkluk motor canlı bir yapısı var. Gaza basınca anında tepki veriyor hızlanması güzel. Benim 1.0 polodan sonra mükemmel geldi. Yalıtımı bence gayet iyi sadece 18” 40 yanak jant olduğundan lastik sesi biraz alıyor ama bu da çok normal golf a3dede aynı. Yalıtım olarak golf a3 ile çok benzer bir yapısı var. Süspansiyon sert ama eski leonlar gibi değil sönümlemesi tepkilerini beğendim. Sonuçta spor bir araç çok konforlu süspansiyon beklememek gerekiyor. R line Golf’ün süspansiyonu da sert sonuçta yol tutuşunu geliştirmek için bu şart. Genel olarak iyi hissettiriyor. Aldıktan sonra ankaradan alanyaya geldim 4.7 yaktı. Polodan az yaktı polo 5.5-6 yakıyordu. Şehir içi 6.3-6.5 şimdilik.

Mükemmel değerler o araç için. Güle güle kazasız belasız kullanın. En kısa zamanda Cupra kulübüne katılacağım bende

Hocam ne yaptınız design paket cupra aldınız mı?

Cuma günü istanbulda fiyat sorduğumda tüm opsiyonları için magnetic gri renge 1650 gibi bir fiyat vermişti bayii. Ama yeni aya girince fiyatlar değişecek; doğuş oto kampanyayı bitirecek bizimle alakalı bir durum yok dedi ST. Tekrar gidip fiyat sormadım daha acaba ne oldu fiyatı şimdiCupra Leon Ana Konu 

• Mazurek kullanıcısına yanıt

Henüz almadım aracı, fiyatlarda açıklanmadı henüz. Acelem yok aslında, 2.araç için bakıyorum ancak Euro yükseliyor bu hafta içinde halledeceğim.

Full paket, nappa deri koltuk hariç 1630 almıştım geçen hafta. Doğuş oto

Tekrar teklif aldınız mı? Ekstra düşüyorlar mı?

Aradım ancak henüz geri dönüş yapmadılar. Haber gelsin editlerim mesajı

Kamerasızlar stok yok, olsaydı: 1485

Kameralı + bucket opsiyon 1500

%1,79 kampanyası gelmiş 250bin için

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.