Şimdi Ara

2023 cupra leon ile 2023 seat leon arasında ne fark var önemli olarak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
1
Favori
5.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iki araca da bakıyorum. motor-şanzıman aynı. sadece kaporta, trim gibi şeylerde fark görüyorum başka da bir şey göremiyorum ben. gözümle göremediğim mekanik olarak ya da kalite olarak farklar var mı?

• Cupra premium otomobil üreticisi. Birini vw birini mercedes gibi düşünebilirsiniz.
  • Lewix L kullanıcısına yanıt

cupra leon, golf 8'den bile kaliteli mi?

• pazartesi öğleden sonra teslim alacağım , eski bir 2018 Xcellene Leon kullancısı olarak detayları karşılaştırmalı yazarım ama donanımsal olarak çok çok daha dolu bu bir gerçek marka ismi güzel artık Seatı tamamen Cupra markasına taşıyorlar ismide logosuda güzel ayrıca :)

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Tabiki kaliteli hocam
  • Önünde ki logoları dışında hiç bir şey farklı değil .
  • Lewix L kullanıcısına yanıt

2021 model 1.5 tsi r line golf aracim var ayni zamanda 2023 cupra leon da yaklasik 1k km dir kullaniyorum. Leon golfden cok yakiyor ve performans olarak da daha zayif hissetirdi. Teknik veriler de bu durumu dogruladi muhtemelen 18 jantlardan kaynakli. Cupra leon biraz daha donanim olarak dolu normal leondan ben baska fark goremedim. 2 yasindaki golfum sifir cupra leondan bariz kaliteli hissettiriyor.

• cupra_mann902 C kullanıcısına yanıt

sağolun hocam. rline mı daha dolu cupra mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 19 Mayıs 2023; 21:38:35 >
  • cupra_mann902 C kullanıcısına yanıt

Performans ve yakıt farkı uzun şaseden kaynakli olabilir.

liste fiyatı üzerinden konuşursak cupra, a3 ile benzer fiyatlı. Alınabiliyorsa a3 alınmalı.

leon o gurubun içinde diş tasarım olarak çok iyi olsada iç tasarım olarak en kötüsü.

c sınıfı premium araç olmaz. A3, a, 1, golf, 308 vsvs neredeyse hepsi aynı kalitede araçlar. O sınıf Mercedes alsanız bile tasarım hariç, kalite olarak bir meganedan çok çok uzağa gidemezsiniz.

ds4 farklı olabilir. O çok değişik bir araç.

• ARES007 A kullanıcısına yanıt

""O sınıf Mercedes alsanız bile tasarım hariç, kalite olarak bir meganedan çok çok uzağa gidemezsiniz."""

Hocam abartmayın

• Meticulous kullanıcısına yanıt

Cupra leon daha dolu hocam aktif guvenlik sistemleri daha fazla. Yakita bunlarinda etkisi olabilir otoban suruslerinde takip mesafesi kaynakli bir cok yerde fren yapiyor.

• ARES007 A kullanıcısına yanıt

Ben golf aldıgım zamanda bayilerin hemen hemen hepsinde arac vardı. Golf ve a3 kiyaslama yaptigimda a3 daha suslu kaliteli gelse bile golf kadar rahat hissetmemistim. Suanda sifir alinacaksa malesef cok tercih yok hangisi bulunursa o alinmali. Aralarinda ucurum yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.